Şimdi Ara

Tesla’dan etkileyici otomatik pilot videosu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: Bender B. Rodriquez

Beyler bir film vardi. Gelecekte geciyor otomobiller tamamen otopilot olarak uretiliyor. Bizim adamda biseylerden kacarken direksiyonu eline aliyor. Poliste manuel suruse gecip trafigi tehlikeye attigi icin ceza kesiyordu. Adini bulamadim bilen varsa alintilarsa cok sevinirim

Ben Robot - Will Smith ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ITTF

Bakan Işık: Tesla’dan çok daha iyiyiz :)

Bunu böyle bir laf ederler diye yazdın sandım. Harbiden demişler. :)
  • Tesla 3 gelse de alsak.

• CodyTravers kullanıcısına yanıt
    Degil o filmi net hatirliyoru. Sanki collim farrel oynuyordu ama emin degilim filmlerine baktim bulamadim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DUBULE YOL.

• süper, TR 300 bin dolar başlangıç fiyatı diyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok güzel ama videoda bi hile var araba çok süratli gitmiyor hatta çok yavaş. genelde ortalama surat 20 25 km veya mil. ama videoyu hızlandırıp sanki hızlı gidiyor gibi olmuş .) ama yinede çok beğendim ben daha yolun başındaki teknoloji. 20 yıl sonra ne hale gelir kimbilir

• ben tesla 4 ü bekliyorum

• Otobilot duran bi arabadan çok daha hızlı. 25 30 km hız

• quote:

Orijinalden alıntı: AKTeknisyen

Yalnış bir kanı dolaşıyor forumda.Tesla'nın oto pilotu sadece şerit çizgilerini referans alarak çalışmıyor.Hiç çizgi olmayan yerdede gidebilecek şekilde çevreyi radar kamera ve ultrosonik sensörerle tarıyor ve ona göre karar veriyor.

Ayrıca daha yeni bir video yayınlandı.Hızla arkadan gelip çarpacak olan bir Toyota prius'tan anide ivmelenerek kaçıyor.Bunu bir insanın görmesi mümkün değil.

https://www.yahoo.com/news/tesla-rapid-acceleration-saves-driver-070645606.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barbar_77 -- 22 Kasım 2016; 10:0:21 >

• oğlum bu nasıl şey lan :D Hayran kaldım. Araba nasıl tüm o kararları verip çözümleyebiliyor. Ben bile bazen karşıya geçsem mi, yoldan gelen hızlı mı geçiyor yavaş mı geliyor, geçsem mi geçmesem mi karar veremiyorum. :D Adamlara helal olsun.

• quote:

Yalnış bir kanı dolaşıyor forumda.Tesla'nın oto pilotu sadece şerit çizgilerini referans alarak çalışmıyor.Hiç çizgi olmayan yerdede gidebilecek şekilde çevreyi radar kamera ve ultrosonik sensörerle tarıyor ve ona göre karar veriyor.

Ayrıca daha yeni bir video yayınlandı.Hızla arkadan gelip çarpacak olan bir Toyota prius'tan anide ivmelenerek kaçıyor.Bunu bir insanın görmesi mümkün değil.

Videonun linkini alabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnanılmaz üst seviye görüntü işleme teknikleri kullanılmış. Vay be.

• quote:

Yanlış bilgilendirme yapmayalım, orada arabadan kaçan otopilot değil, sürücü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devletin ehliyet sömürgesine güzel bir son gelmek üzere nin habercisi artık 3 ün 1 ini alacaklar sınav ve eğitim Parası diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Armin van Buuren*

quote:

Yanlış bilgilendirme yapmayalım, orada arabadan kaçan otopilot değil, sürücü.

O zaman ben yanlış anladım :( Düzelteyim.Teşekkür ederim.

• 1:32'de çok saçma bir şey oluyor o ne öyle? Yolun ortasında durup tekrar devam ediyor..
  • buna tüp takılıyomu

• biraz düşünün Amerika petrol bağımlılığını tamamen bitirecek bu elektrikli piyasasına da hakim olacak.(yani olmak istiyor)
    Dacota eyaletinde dev bir araba fabrikası kapanmıştı hatırlayın.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.