Şimdi Ara

Tesla cam sileceğini rafa kaldırıyor: Lazerli cam temizleme sistemi yolda (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
1
Favori
11.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir otomobildeki en kötü tasarım ayrıntılarından biridir silecek. bakacaz ne yapacaklar

• Major.NSDAP kullanıcısına yanıt

Elon'a yazdım tamam dedi Major.NSDAP öyle dediyse vazgeçiyorum dedi.

• Güzel bir gelişme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesla cam sileceğini rafa kaldırıyor: Lazerli cam temizleme sistemi yolda
  • Otopilot deneyimi gibi olmasın..

• cam üzerinde kirlenme meydana geldiğinde, bu kirlilik pozitif veya negatif statik elektrik yüklenecek. bu durumda pozitif olan negatife, negatif olan da pozitif elektrik yüküne çekilecek şimdi ışınlama ile kirli olan bölgeye, pozitif veya negatif elektrik yükü gönderilecek galiba diye düşünüyorum. bana saçma geliyor. lazer demek, ultraviyole ışın demek. zararlı ve risk meydana getiriyorsun. dış ortamda üzerine tozu kondurmayacak hiç bir şey bulamazsın. yeni cam icat etmek gerekir. mesela kirlenmeyi önleyemezsin ama belki gizleyebilirsin. ya da görüşü daha net hale getirme diyelim.

• + aracın dışındayken yanlışlıkla o bölgeye değsen ve çalışsa (illaki sensör vs olur da), ele falan da zarar verir bence.

• Istanbul Sokaklari Trafik Lambalari Cam Temizleyicileri ve Degnekciler Birliği uyardi,
    ELON KENDINE GEL!!!

İSTANBUL Sokaklarinda Yanik insan kokusu...
    Birlik Sozcusu Emmi CamBilen , arkadaslarimiz modeli tam olarak bilmediği icin, lazer silgecler tarafindan kizararak can verdi. Zayi sayisinin artmasindan korkan birlik sozcusu, silecek kaldirmanin, kirmanin kulturumuzun bir parcasi oldugunu belirterek, silecegime dokanma! Kampanyasi baslatarak, unesco kultur mirasina sokmak icin imza toplamaya basladi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIRBOSS -- 13 Eylül 2021; 19:32:10 >
  • Lazerin göz sağlığına olan olumsuz etkisini nasıl bertaraf edecekler?

• megaster kullanıcısına yanıt

Hareket halinde dağılır o.

• bu işe yaramaz :D güneş panellerinde kullanabilirler tabi onlarda yarar araçta yaramaz kuş sıçıyo böcek yapışıyo bin türlü iş var yağmur hızlanıyor vs nerden yetişicek

• Kışın kaloriferi açarak donmuş ön camı çatlatan Tesla, şimdi de lazeriyle sürücüsünü yakar mı, yakar. :D

• 1ses1 kullanıcısına yanıt

martı sıçmadan lazer martıyı havada imha edecek

• Tesla bir çıkartsın olursa bizim evin camlarına'da taktırırım Tesla cam sileceğini rafa kaldırıyor: Lazerli cam temizleme sistemi yolda 

• Lazer mi 😀

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yorumlara bakıyorum herkes tesla kullanmış gibi. Adamlar patent almış üretecek bizimkiler olmaz demekle meşgul. Oto pilotuna kadar laf yapan olmuş. Gayet başarılı bir sistemi var. Lazer mantığıda ne şekil işler bilmiyorum. Gözlere zarar olayınıda elbet buna göre bir cam tasarlamışlardır. Sizin düşündüklerinizi orada da binlerce insan düşünüyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • SimsekIndustries S kullanıcısına yanıt
    3-4 gün sonra olunca ne oluyor? DH dışında düzenli takip ettiğim başka yer yok. Yetiyor bana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı gecikmeden ziyade tamamen copy paste olması hocam. Eğer başka sitelerden bakarsanız görseller dahi tamamen aynı. Sadece çeviri yapılmış.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Lazer mazer bilmem de bana ilerde ultrasonik titresimlerle yagmurlari kaydirma gibi bir sistem yapilir gibime geliyor. Hatta hala neden yapilmadi acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boş işler silecek benim hoşuma gidiyot her şeyi elektroniğe döküyorlar.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.