Şimdi Ara

TESLA BOBİN YARDIM Bİ BAKIN LÜTFEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merahabalar ben tesla bobin yapcam sstc driver olanlardan . şimdi bu tesla bobin çalışma mantığı ac dalga ile biliyorum bunun için niye bu kadar uğraşıyorlar peki icl8038 entegresi ilede ac dalga üretip yapabiliriz ? ve bide ayrıca tesla bobinin frekansi yükseltme daha güçkü çalışmasını sağlarmı bu arada ben interrupter türünden olan tesla bobinlerden yapcam icl8038 ile ac dalga yapıup mosfetle direk olarak vericem olurmu yoksa başka bişi yapmama gerekirmi

• sstc driver ve interrupter turunde tesla bobini nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20playback kullanıcısına yanıt
     TESLA BOBİN YARDIM Bİ BAKIN LÜTFEN TESLA BOBİN YARDIM Bİ BAKIN LÜTFEN TESLA BOBİN YARDIM Bİ BAKIN LÜTFEN TESLA BOBİN YARDIM Bİ BAKIN LÜTFEN

örnek 2 tane devre verdim ayrıca dalga türleride genelde bu şekilde ac dalga oluyor ama düz ac dalga da olabilir ,
    interrupter de kesici müzikli tesla bobin youtube yazarsan daha çok kaynak bulabilirsin

• Sizin planınız nedir bilmiyorum fakat hobi olarak yapacaksanız Slayer Exciter yapabilirsiniz. Ben yapmıştım hobi olarak gayet eğlenceli.

• Furkan İpekoğlu F kullanıcısına yanıt
    Tariel kapanadzenin bedeva elektrik üreten cihazına benzer bir şeymi yapmayı düşünüyorsunuz ?
  • Redese kullanıcısına yanıt
    slayer exliter yaptım beni hiç tatmin etmedi bir tesla bobin yapıcam sstc devreleri aracalığı ile
  • quardian62 kullanıcısına yanıt
    hayır sadece tesla bobin yapmak istiyorum sstc devresi ile sstc devreleri biraz araştırırsanız bulşurusnuz yardımca olabilirsin belki :) tam anlatamadım galiba
    masraflı bir sstc devresi kurmak yerine ucuz bir şey yapmak istiyorum konu kısaca özeri böyle
  • Arkadaşlar eletriği uzak 1 metre kadar kablosuz yayabilecek bir cihaz yapmam mümkün müdür ışık yakabilen vs.
  • Bakır yerine gümüş kullanın olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.