Şimdi Ara

Tesla; Bitcoin'den ilk karını aldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
5.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben bunun anlamı, olmadığını anlatıyorum online forumda TDK diye takılmayın yazıyorum bu ne yazıyor Allah akıl fikir versin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proprietor -- 27 Nisan 2021; 21:19:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlama yetiniz yok ilk olarak benim ana dilim türkçe değil ikinci olarak burası devlet dairesi değil tdk değil bu saçma düzeltmelerinizi yapmayın çünkü kimse dikkat etmiyor siz dahil anlattığım bu

Bunu bile anlıyamıyorsunuz

Edit: ayrıca benim yazdığım mesajda tek sıkıntı o değil nokta yok bazı noktalama işaretleri yazılmamış vs. bir sürü hata var onları bile bulamamış gidip başka mesajları çekmişsiniz istesem gayetde hatasız yazı yazarım ama neden forumda bu saçma davranışın sebebi ne karşındaki seni anlıyorsa yeter böyle saçma işlere girmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proprietor -- 27 Nisan 2021; 23:6:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-00112CF5F

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Türkçe'de inceltme işaretinin kullanımı opsiyonel. Kar yazması bir imla hatası değil yani. Kâr yazsa tabi daha iyi. Bunun altında klavye alışkanlıkları var. Konu aslında derin bir konu da yapılması zor olan bir şeyin opsiyonel olması durumunda yapılmamasına kimse bir şey diyemez.

"Forumda ki" ile tüy dikmişsin bu arada. Bence ikiniz de bir daha imla hakkında ahkam kesmeyin (bak imlâ veya ahkâm yazmadım dikkat edersen, çünkü opsiyonel).

• Enayi paralarını yine tokatladı Elon.

• Bitcoin = Zenginin parasına para katma sistemi.

• Beleşci

• 55 binden 20 bine düşüş başlasın o zaman Tesla; Bitcoin'den ilk karını aldı 

• rasterx kullanıcısına yanıt
    Piyasayı oluşturan insanların tutumları yüzünden. Para basmak zorunda bırakacaklar devletleri. Devlet parayı bastıkça da halk fakirleşiyor. Ama halk bunları düşünmüyor; şuradan 10k$ kazandım uff kara bak diyor. Yazık.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hopeyoung H kullanıcısına yanıt
    Tamamen katiliyorum.Kisa yoldan para kazanma derdinde olan insanlar yüzünden kendi sonumuzu kendimiz yazacağız.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Türkiye'nin en çok tıklanan teknoloji sitesinde editör oluyorsun ama halk arasında şapka olarak bilinen düzeltme işaretini kullanmaktan acizsin.

"Karını aldı" diye bir cümle olamaz. Kar; bir yağış biçimidir.

Kâr, bakın çok kolay. Shift+3 tuşuna basıyor klavyede ve hangi harfe uygulamak istiyorsak onu seçiyoruz.

Örnek: Shift+3 a tuşuna basarsak â elde etmiş oluruz. Çok basit Ekrem, yapabilirsin.

"Karın yükselmesi" başka bir şey "kârın yükselmesi" bambaşka bir şey. Lütfen, bari ilkokul 4. seviye imla bilgisi ile yazabilsin editörler. Edebiyat fakültesi seviyesi değil bakın, ilkokul 4. sınıf.

• Yakında otomobil satışı küçük bir hacim kaplamaya, Bitcoin alım-satımı ise çok daha büyük hacim kaplamaya başlayacak. Sonra da firmanın adı şöyle olacak: Tesla, a Bitcoin trader :D

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.