Şimdi Ara

Tesla, 0-100 km/s hızlanması 2 saniyenin altında olan Model S Plaid+ versiyonunu duyurdu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
2.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Elektrikliarabasever E kullanıcısına yanıt

Kesin açıklama yok ama bir kaç yerde bunun olabileceğine yönelik tahminler var. 600 küsür menzilli long range ve plaid standart şu anki 100 kw pille geliyor. Plaid+ 800 km menzilli olması ve talimatın geç olması, şasinin değişecek olması bu yöndeki tahminleri güçlendiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 28 Ocak 2021; 23:27:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Model S Catapult edition.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codeThoreau -- 28 Ocak 2021; 23:32:56 >

• Alacağımdan değilde merakımdan soruyorum :)

Doğru mu hesapladım emin değilim ama bu aracın %15 ÖTV'si ve %18 KDV'si var. 139.900 dolarlık en üst modelini baz alırsak bugün ki 7.35'lik dolar kuruyla ve ÖTV + KDV dahil 1.4 milyon TL yapıyor. Bu aracı bu fiyata getirtme ihtimali var mıdır yoksa yanlış mı hesapladım acaba?

• Jarvi J kullanıcısına yanıt

Yanlış hesapladınız. Amerikan mallarına ekstra gümrük vergisi var.

• Aracın menzili 800km üzeri olması harika olmuş ama Roadster ve Cybertruck’a ne oldu ?
    Onların üretime başlamasıyla ilgili bilgi haber var mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 120.000 birim verip şöyle bir araç almak vay bee

• orktas O kullanıcısına yanıt

2022 gibi dagitimlar başlayacak

• Elektrikliarabasever E kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cormen kullanıcısına yanıt

Almanya'da üretime geçtiğinde bu ortadan kalkar. Bir de o verginin uzun süre kalacağını sanmıyorum.

• Hobar kullanıcısına yanıt

Model S ve Model X öncelikli değil hocam ama Model 3 ve Y şuanki gibi 800 bin - 1 milyon lira arasına gelmez en azından.

• Tesla, 0-100 km/s hızlanması 2 saniyenin altında olan Model S Plaid+ versiyonunu duyurdu

Böyle daha şık ve iyi.

• Biraz daha para koyar Ferarri, Lamborghini, McLaren, Porsche falan alırım Amerika'da olsam. Bu araba çöp. Elon Musk'ın sakızını çiğnemem.

• quote:

Orijinalden alıntı: YesimCirakli

Aile arabası olarak bu hızlanma değerleri gerçekten inanılmaz. Sadece bununla kalmıyor, menzil de acağip artmış durumda ki pil ağırlığı oldukça yüksek olmasına karşın...
    Peki asıl soru 2 kişilik saf spor olacak olan Tesa Roadster hızlanması nasıl olacak acaba? En son Ken Block için hazırlanan Ford Fiesta da 0-100 km için 1.6 sn leri gördük ki akıllara zarar. Bu araç onunla baş edebilecek mi acaba.
    Özetle Tesla çıtayı bayağı yükseltmiş görünüyor ve bu da biz son kullanıcılara dolaylı yoldan olumlu olarak yarayacaktır.

1.1 saniye dedi ama yine şakayla karışık.

• o dikey tablet kadar çirkin bir konsol daha görmemiştim.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.