Şimdi Ara

TESİSATTAN ANLAYAN VAR MI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben bi tanıdıktan tesisat seti buldum fiyatı nasıl bi değerlendirme yapın. 40 cm kıcker bas 90lt kabinle berabar,2 adet focal mıd-tız takımı 16 cm lik. 2 adet anfi pıoner biri bas için diğeri mid tiz takımı için.
    kurulumda içinde her şey dahil. 1,250 ytl( 1milyar 250 milyon) teyibim var sony cd çalar ama modelini şimdi bilmiyorum dijital gri kapaklı bişe işte.sizce fiyat nasıl. ses nasıl verir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mezomorta -- 4 Ağustos 2005, 17:01:39 >

• bence çok iyi
    ses deli olur
  • PEKİ FİYATI NASIL BU FİYATA DAHA KALİTELİ BULMA ŞANSIMIZ OLUR MU YOKSA BU FİYATA ALİM HEMEN
  • bence al iyi fiyat hele kare bas en az 750 ytl
  • her parça kalitli olduğundan sesde kaliteli olucaktır fiyatı uygun alabilirsin
  • bundan iyisi şamda kayısı
  • quote:

Orjinalden alıntı: pipican

her parça kalitli olduğundan sesde kaliteli olucaktır fiyatı uygun alabilirsin

+206

• peki sesi nasıl olur yani insanın ciğerini çıkartıcak cinsten ses veriri mi
  • sen bu sesle caddede bostancidan göztepeyi titretirsin
    fiyat çok iyi direkt atla ve al!!!! almicaksan ben talibim sisteme söyliim
  • he bide unutmadan gözünü sevim kurulumu isi çok iyi bilen adamlara yaptir... cms shop a falan götür kablolama için kadiköyde tepe natulis in yaninda var adamla çok iyi anliyo bu isten çok da para istemiyolar... eger güzel yaptirmazsan kablolamayi kalite çok çok düsüyo.. hersey kablolamada bitiyo haberin olsun...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.