Şimdi Ara

tesisat hakkında gerçekten yardım istiyorum, siz söyleyin ben alayım (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
5.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

fikirleriniz nelerdir ? onaylıyor mu çoğunluk ?
  • eğer arada fazla bi fiyat farkı yoksa 6950 al
  • 5950-6950 ? ortak olarak neye karar kılcaz ?
    bekliyorum yardımlarınızı önerilerinizi fikirlerinizi
  • aralarındaki tek fark animasyon mu ? bi ark ikisinde de bass ayarı var demiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: CouragePapillon

aralarındaki tek fark animasyon mu ? bi ark ikisinde de bass ayarı var demiş

Kardeş dediim gibi bende 5950 var , ve de evet bass ayarı var , istersen de subwoofer'ı direk kesiyosun teyp'ten , hatta 2 adet subwoofer kontrol var , bi tanesi normal , bi tanesi de sanırım ince sub ayar.. yanii ordan ayarladığım zaman -23'e akdar indiriyosun diğer bi ayarında da -6 ya kadar iniyor yada +6 , ama subwoofer ile beraber +6 filan olunca müzik dinlenmiyor gümm gümm , diğer ince ayardan yapabiliyorsun ayarlamayı.. sonuç olarak , Evet Bass ayarı var..
  • Ya benim dedigin modelileri alsan şimdi en kaliteli müziği en kaliteli görünşe sahip olucaktin. 9650 al kardes çift ekran falan full cihaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gokhan2

Ya benim dedigin modelileri alsan şimdi en kaliteli müziği en kaliteli görünşe sahip olucaktin. 9650 al kardes çift ekran falan full cihaz.

+1
  • quote:

Orjinalden alıntı: _By_BoSs_

quote:

Orjinalden alıntı: fearlessness

@_By_BoSs_ deh-6950 modeline baktım gerçekten güzel gözüküyor 50x4 ses çıkışı var fiyatı da 370 küsür diye buldum doğru mudur bulduğum fiyat ?
    bide bu teyp garantisiz olanlardan değil mi ? çin malı mı bişey diyolar?

Sonu 50 ile bitenler çin malı evet çinde üretiliyor. 370 lira çok ben 270 liraya aldım.

Hocam şuan kullandığın teybin üretim yeri Çin mi? Genelde Pioneer'lar Malezya diye biliyorum?
  • quote:

Orjinalden alıntı: gokhan2

Ya benim dedigin modelileri alsan şimdi en kaliteli müziği en kaliteli görünşe sahip olucaktin. 9650 al kardes çift ekran falan full cihaz.

bnm bütceyi aşıyor o model
  • 9650 benim arabam yokken hep almak istediğim bi teypti ama o baya bi eski model
    sen 6950 bak keyfinee
  • amfilerde 6 kanallı pıoonerde var mı acaba ?? varsa modelini yazarmısınız....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sessiz@Saglıkcı

amfilerde 6 kanallı pıoonerde var mı acaba ?? varsa modelini yazarmısınız....

6 kanallı pioneer amfi yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: audiocu

quote:

amfilerde 6 kanallı pıoonerde var mı acaba ?? varsa modelini yazarmısınız....

6 kanallı pioneer amfi yok

• CouragePapillon ne 5950 ıb, ne de 6950 mp . mümkünse 2. el veya sıfır ne olursa olsun 6850 mp al derim. kesinlikle memnun kalırsın bu teypten. profesyönel bir cihazdır 5950 ve 6950 den de üst modeldir. en önemli özelliği motorlu kafadır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi audiocu -- 14 Nisan 2008; 22:06:03 >
  • quote:

CouragePapillon ne 5950 ıb, ne de 6950 mp . mümkünse 2. el veya sıfır ne olursa olsun 6850 mp al derim. kesinlikle memnun kalırsın bu teypten. profesyönel bir cihazdır 5950 ve 6950 den de üst modeldir. en önemli özelliği motorlu kafadır

bence tam tersine motorlu kafa teyb alınmamalı özellikle garantisiz bir alet yarın birgün o motoru kısmı ufak bir arıza çıkartırsa can sıkar.
  • JVC nin akşam arkadaşımda bir modelını gordum küçük bir monitor gıbı bişeyi var film felan oynatıyor ( DVD li ) harika bi cihaz.. baş kafayı otomotı şık bir şekilde veriyo..valla elimdeki sony olmasa kesin ondan alırdım.. iyi araştır derim...
  • quote:

JVC nin akşam arkadaşımda bir modelını gordum küçük bir monitor gıbı bişeyi var film felan oynatıyor ( DVD li ) harika bi cihaz.. baş kafayı otomotı şık bir şekilde veriyo..valla elimdeki sony olmasa kesin ondan alırdım.. iyi araştır derim...

sanırım bahsettiğin cihaz bu olmalı (ikinci eli 500 ytl civarında yanlış hatırlamıyorsam)

JVC KD-AVX1 DVD/VCD/CD/MP3
     tesisat hakkında gerçekten yardım istiyorum, siz söyleyin ben alayım

veya bu

tesisat hakkında gerçekten yardım istiyorum, siz söyleyin ben alayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi audiocu -- 15 Nisan 2008; 21:38:27 >
  • çok para 500 ytl :)

hala 300-400 ytl arası bi teybe karar veremedik hep beraber
  • quote:

Orjinalden alıntı: MERTERAK

quote:

CouragePapillon ne 5950 ıb, ne de 6950 mp . mümkünse 2. el veya sıfır ne olursa olsun 6850 mp al derim. kesinlikle memnun kalırsın bu teypten. profesyönel bir cihazdır 5950 ve 6950 den de üst modeldir. en önemli özelliği motorlu kafadır

bence tam tersine motorlu kafa teyb alınmamalı özellikle garantisiz bir alet yarın birgün o motoru kısmı ufak bir arıza çıkartırsa can sıkar.

katılmıyorum. Birkere pioneerden bahsediyoruz!! navitech, sunny v.b. markalardan değil. ben XX50 li teybi olup da motorlu kafası bozulan hiç pioneer kullanıcısına rastlamadım. Bozulması için uğraşmanızgerek.

quote:

Orjinalden alıntı: CouragePapillon

çok para 500 ytl :)

hala 300-400 ytl arası bi teybe karar veremedik hep beraber

size şiddetle tavsiyem 6850 mp almanızdır. motorlu kafanın verdiği zevki her teyp veremez
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.