Şimdi Ara

. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
2
Favori
13.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet CRC fazla ama bir sıkıntı olmaz sanırım ? hiç kopma vs yaşamadım 1 gündür
  • Maalesef elimde başka bir VDSL modem yok, normalde Airties Air 5450 V3 kullanıyordum, sırf VDSL alabileceğimi söyledikleri için Asus DSL-AC750 modelini aldım ama böyle sorunlar ile boğuşuyorum şimdi.
    Neyse hocam senin de başını daha fazla şişirmeden yardımların için teşekkür ederim, ben binadaki hattı komple yenileyip bir yerlerden modem tedarik edip bir de öyle deneyeyim en iyisi :D
  • Teşekkürler, deneyelim bakalım. Sonuç alabileceğimi sanmıyorum gerçi ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kablonet yokmu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C834D35AF

Standart 17b şu an
    turk telekom 17a kullanıyor.
    farkı nedir 17b nin ?
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    Yanlış yazdım a olacak hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • korkusuzkahraman86 K kullanıcısına yanıt
    Keşke olsa :/
  • .

Keşke bize de YAPA gelse.

Bu yeni sistem YAPA'da problem yaşayanlar için iyi olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nutz

Keşke olsa :/
    Avcıların bazı yerlerinde vardı diye hatırlıyorum galiba belediye binası tarafları yada Denizköşkler taraflarıydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: korkusuzkahraman86

Avcıların bazı yerlerinde vardı diye hatırlıyorum galiba belediye binası tarafları yada Denizköşkler taraflarıydi.

Alıntıları Göster
    Oralar çok uzak hocam bana.
    Sorgusunu yaptırdım zaten malesef yok.
    Yatırım planları da yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nutz

Oralar çok uzak hocam bana.
    Sorgusunu yaptırdım zaten malesef yok.
    Yatırım planları da yok.

Alıntıları Göster
    Yapmazlar Halk için faydalı olan birşeyi yapmazlar. Bende eskiden Cihangir de oturuyordum.

• zeffyeibon Z kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de aynı sorun var. Asus ac750'de ne yaparsam yapayım vdsl moda geçmiyor. Asus müşteri hizmetlerini aradım, sorunu bildiklerini türknet yapa ile ilgili problem olduğunu söylediler. Yeni yazılım ile düzelme ihtimali olduğunu ama kesin bir şey söyleyemeceklerini söylediler.
    Benim elimde 10 yıllıl zyxel modem vardı onu bağladım tak diye vdsl'den bağlandı.
    Şimdi zyxel'i modem asus'u router olarak kullanıyorum, ikisi bir arada. Şimdilik bu şekilde memnunum sıkıntı olmadı.

• metalyalist M kullanıcısına yanıt
    Aynı modemi VDSL olarak, Türknet dahilinde kullanan arkadaşım var.
    Sanırım şans ile alakalı bir durum
  • Ben yapa olmadığı halde 70/4 alıyorum. Her ne sebepten 2 yılda bir kablo da sorun çıkıyor arıyorum ttnet i turktelekom personelleri bi şekilde çözüyor. Yok dolapda sorun vrmış yok evdeki Kablo da. Adam eve komple Kablo çekmiş 30-40m sar sar bitmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONIWA -- 5 Haziran 2019; 1:53:30 >
  • zeffyeibon Z kullanıcısına yanıt
    Valla ben sırf bu yüzden TP-Link Archer aldım. Abi ASUS un router ı modemi değil anakartı ekran kartı alınır. Adamların asıl uzmanlığı bu.

ASUS modemi YAPA da kullanmaya çalışmak çin işkencesi. SNR mi dersin kopma mı dersin Bi-protokülü desteklememesi mi dersin ne ararsan var.

• ONIWA kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten YAPA nın en önemli özelliği Upload limitinin olmaması. Şahsen bana da upload önemli olmasa vae kabinden crcsiz hat zayıflamasız hizmet alırım

• quote:

Hocam zaten YAPA nın en önemli özelliği Upload limitinin olmaması. Şahsen bana da upload önemli olmasa vae kabinden crcsiz hat zayıflamasız hizmet alırım
    Huawei modemlerde aynı kurulum sorunu var mı hocam?

Superonline modem var bende
  • Hocam huawei de genel sıkıntı yok ancak bazılarına firmware atmak gerekebiliyor. Şirketimizde kullandığımız modeme firmware atmak zorunda kaldım asla vdsl sinyal almıyordu modülasyon belirtilmedi diyor

• quote:

Hocam huawei de genel sıkıntı yok ancak bazılarına firmware atmak gerekebiliyor. Şirketimizde kullandığımız modeme firmware atmak zorunda kaldım asla vdsl sinyal almıyordu modülasyon belirtilmedi diyor
    Benimki hali hazırda VDSL'de zaten hat olarak. Arayüzde de gösteriyor.
    Firmware gerekir mi ki?
  • Hocam denemeden bilemeyiz. Zaten denemeden firmware update edin demiyorum. Deneyin çalışmazsa global firmware atın

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.