Şimdi Ara

....::::::Teşekkürler TürkNet iyi ki varsın::::::...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Görüyorum ki en ufak gecikme ve olumsuzlukta TürkNeti yerden yere vuruyorsunuz ama farkındasınız ki türknet kimsenin yapmadığını yaparak Sınırsız dünyaya sınır koyanlara inat tüm sınırları kaldırdı bir süre illaki sıkıntı çekilecek daha sonra sistem oturduktan iş yoğunluğu azaldıktan sonra her şey rayına oturacaktır. 2010 yılından beri türknet kullanmaktayım.

76mbit modeme tanımlı hız

Yurt İçi Test

Yurt Dışı

Gerçek zamanlı indirme testi

Türkiye

Yurt Dışı( Youtube)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patronage -- 12 Ekim 2017; 11:38:43 >

• Merhaba, bu güzel düşünceleriniz ve yorumlarınız için teşekkür ederiz . Size her zaman daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Bir sorun yaşarsanız bana PM üzerinden ulaşmanız yeterli olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, bu güzel düşünceleriniz ve yorumlarınız için teşekkür ederiz . Size her zaman daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Bir sorun yaşarsanız bana PM üzerinden ulaşmanız yeterli olacaktır.

Yiğidi öldür hakkını yeme derlermiş Sorun halinde iletişime geçeriz
  • Patronage kullanıcısına yanıt
    sistem tercihlerinizden de smile adsl i türk net e çevirin tam olacak solda isminiz altında hala smile görünüyor
  • Bende bugün evrakları yollayıp türknetli olacağım.Umarım sıkıntısız bağlantı ile başlarım bende kullanmaya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni başvuracak arkadaşlar, aşağıdaki konuları okumanız yararınıza olacaktır. Genelde en çok sorun yaşanılan konular bunlar.

https://turk.net/sik-sorulan-sorular/aktivasyon/
    https://turk.net/sik-sorulan-sorular/fatura/
    https://turk.net/sik-sorulan-sorular/ozgur-iletisim-begenmezseniz-paraniz-iade/

• Çok güzel. Ben 20-33 mbit arası değişiyor ama yinede memnunum. Acaba başvursam bu 35'in üstüne çıkar mı?
  • V2 kullanıcısına yanıt
    Vae altyapısınıdakiler için maalesef 35 in üstü şu an için verilemiyor TT sağolsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kütahyalı_ramazan

sistem tercihlerinizden de smile adsl i türk net e çevirin tam olacak solda isminiz altında hala smile görünüyor

tamamdır hallettim

• Madem memnun kullanıcılar yorum atıyor ben de olmazsam olmaz

bu da hız testi

İşyerimiz dahil 7 haneyi türknet'li yaptım. 4 vdsl 3 adsl bağlattık hepsinde sıkıntısız kullanıyoruz.
    #iyikivarsinturknet

• hani biraz şeyini çıkarmak gibi olacak ama @TurkNetDestek benim modeme 88 mbit hız geliyor ama hız testlerinde 65 i geçmiyor. Yukarıdaki arkadaş pardus indirme testinde 9.3 u görmüş ama ben 8.5 i geçemedim ki benim binama kadar fiber var (T11-A sonrası bakır) ve fiber kabinden modeme 10 metre mesafede tek parça cat6 çekili ve çok fazla crc hatası alıyorum ki modem de arkadaş ile hemen hemen aynı ZyXel. Rica etsem bir kontrol eder misin ? Bana sizin taraftan yazılımsal bir problem varmış gibime geliyor. 954904(Musteri No)
  • Ben de ekleyeyim ozaman :)

Speedtest.net ölçümleri eksik olduğundan kendi test sistemimden sonuç ekleyeyim.

• mustafa_demir87 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bu güzel yorumlarınız bizi mutlu ediyor. Unutmadan bize getirdiğiniz arkadaşları kendi devat kodunuzu kullanarak yapın. Bu sayede getirdiğiniz her arkadaş için size, getirdiğiniz arkadaş kadar ay ücretsiz internet sağlıyoruz
    Bir sorun yaşarsanız bana PM üzerinden ulaşabilirsiniz. Elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağım.
  • kütahyalı_ramazan kullanıcısına yanıt
    Merhaba, arkadaşlarıma sorunuzu ileteceğim. Hizmet incelemelerinizi yapsınlar. Size geri dönüş yapacaklardır.
  • ULTILIX U kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sanırım biraz daha hızlanırsanız uçabilirsiniz Sınırsız internet dünyamızda iyi kullanımlar dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ULTILIX

Ben de ekleyeyim ozaman :)

Speedtest.net ölçümleri eksik olduğundan kendi test sistemimden sonuç ekleyeyim.

hocam zahmet olmaz ise hat değerlerinizi atar mısınız ?

• İlluminatici kullanıcısına yanıt
    https://ahmetozer.org/sistem-kontrol üzerinden anlık olarak bakabilirsiniz.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    teşekkürler beklemedeyim :)
  • Siz nasıl memnuniyetinizi dile getiriyorsanız ben gibi memnun olmayanlar içinde var bir platformlar

Sizin adınıza çok sevindim lakin ben ve bir çok arkadaş da saniye sinyal almadan nete giremeden haftalarca bekliyoruz maalesef ben sizin yerinizde olmak isterdim ama siz benim yerimde olmak ister idiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronaldinho26

Siz nasıl memnuniyetinizi dile getiriyorsanız ben gibi memnun olmayanlar içinde var bir platformlar

Sizin adınıza çok sevindim lakin ben ve bir çok arkadaş da saniye sinyal almadan nete giremeden haftalarca bekliyoruz maalesef ben sizin yerinizde olmak isterdim ama siz benim yerimde olmak ister idiniz?

Dile getirme üslubunu yanlış buluyoruz amacımız dile getirmekti ben de 1 hafta netsiz kaldığımı biliyorum 15 gün ping problemi çektiğimi biliyorum bir çok kez telefon görüşmesi yaptığımı biliyorum sorunlu günler yaşadık o günleri atlattık şuanda yeni bir sürecin olduğunu ve biraz zaman alabileceğini söylüyoruz sadece

Türkiye şartlarında en iyisinin Türknet olduğu tartışmasız bir gerçek

Türkinet ne zaman kendi ağ omurgasını ülke geneline yayar ve müşteri memnuniyeti odaklı operasyonel hizmet vermeyi sürdür ve bunu geliştirmeye yönelik çaba harcarsa rakibi olmayacaktır şuanki bir çok sorunun kaynağı Türk telekomdur yaşadığınız sorunun aynısını türknet değilde farklı ISS de de yaşacaktınız.

Elbette sorununuz oduğunda objektif bir platformlardan biri olan forumlarda paylaşacaksınız ancak marka adına zarar vermeden sonuç odaklı ve çözüme yönelik bir çözüm arayışı olmalı ve ilgi markada size bu konuda en gerekli hizmeti vererek mağduriyetinizi en kısa sürede gidermeye odaklanmalı bunu yapmazlarsa kendi ayıpları olacaktır.

Türknetin Yapa alt yapısını en kısa sürede Yozgat'ta görmekten memnuniyet duyarız

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.