Şimdi Ara

TEŞEKKÜRLER ÖSYM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
18.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
137 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Keşke beğenmediğimiz konulara eskisi gibi eksi girsek, kimse bir şey bilmeden sallıyorlar. Yeni sistemin YGS/LYS den daha iyi demek isabetli demek bilmiyorum cidden komik.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qweonr94

Keşke beğenmediğimiz konulara eskisi gibi eksi girsek, kimse bir şey bilmeden sallıyorlar. Yeni sistemin YGS/LYS den daha iyi demek isabetli demek bilmiyorum cidden komik.
    Konudaki ironi inanılmaz derecede belliyken sizin ironiyi anlamayıp bu yorumu girmeniz daha komik olmuş bence.
  • Herkes tıp okumayı hedefliyordu galiba ÖSYM ye bu kadar laf edildiğine göre öyle olmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mart ayının ortalarında bi pazar günüydü... heyecandan yerimde duramıyorum.. ilk buluşmamız, heyecan yapmamam nasıl beklenebilir ki!
    ilk görüşte ahanda buramdan vuruldum.
    tabi o zamanlar kanımız deli akıyo. genciz, bilmiyoruz böyle şeyleri.
    o gün karar verdim, biz bitmeyeceğiz...
    günler günleri kovaladı, ama o pazarı, 3 yıl önceki o pazarı hiç unutamadım.

ilk yıl dönümünde şöyle bi güldü yüzümüze, ama hazirana çoktan uçup gitmişti o tebessüm...

'17de yine sözleştik.. ama cesaretimi toplayamadım. karşısına çıkamadım..

bu seferki de kursağımızda bi şey bırakıp gitti...

'15, '16, '17, '18...

bu böyle yarım kalmayacak
    ikimizin de saçları ak
    öyle durup bakışacağız
  • OSYM ve YÖK boş kurumlardir bir halta yaramazlar calisanlari okudugunu anlamaktan acizdir arada iyi olanlar vardir da cogunluk dedigim gibidir bimerde ayni sekilde bunlar bir halta yaramazlar devletden bedava maas alirlar

Birbirlerinden haberleri olmayan kurumlardir bunlar ulkenin en les kurumlari siralamasinda ilk 5 e girerler

Ben ironi yapmadim sizin gibi direk yapistirdim ne olduklarini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ORGANIKHOSAF -- 17 Temmuz 2018; 23:9:6 >
  • Tercüman olmuşsunuz hocam bize sağ olun.

• Angry Man kullanıcısına yanıt
    Ayrıca -de, -da eki de ayrı yazılır. Siz de olmalıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sergun55 -- 18 Temmuz 2018; 7:44:20 >
  • Vay arkadaş sistem ne çok değişmiş. Ben üniversite sınavına gireli 14 sene olmuş. Herkesin hakkında hayırlısı olsun..

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sergun55 S kullanıcısına yanıt
    Ayrı yazılan de da ek değil bağlaçtır. Ayrıca önüne kısa çizgi almaz.

• Sınavın cinsi ve nasıl girilip nasıl hazırlanılması gerektiği ile ilgili ayrıca kurs açılması gereken eğitim sistemi.
  • %100 troll
  • Angry Man kullanıcısına yanıt
    Haklısınız...Bu forumu bundan seviyorum. Öğrenmeye açık bireyler için bolca fırsat mevcut. Bu arada sizin cümlenizde de yazım yanlışları gördüm. Bu konuyu amacından saptırmamak için detayları yazmıyorum. Tekrar okuyunca siz de fark edersiniz.

• Flash Tv Detected
  • sergun55 S kullanıcısına yanıt
    İşte hocam o kadar dikkat etseydim eşit ağırlıkçı olurdum sayısalcı değil

Hiç değilse direk yerine direkt yazıyorum ve bunlara dikkat ediyorum. Bu da önemli bence.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iko Uwais -- 18 Temmuz 2018; 21:41:7 >
  • Dostum ama bu sistemde mühendislik okumak isteyen ile tıp okumak isteyeni aynı havuzun içinden seçiyorsun. Bence önceki sistem çok daha iyiydi. Mesela öğrenciler tıp istiyor ama yeterli fizik bilgisi ile gidebiliyordu. Çünkü fiziğin katsayısı tıp için düşüktü. Aynı şekilde mühendislikten tercih yapacak adayların çok fazla biyoloji bilmesine gerek yoktu. Bu sistemde görüyorum ki herkes aynı havuzun içinde ve istediği yere gidebilmek için hedeflediği fakülteyle çok da alakalı olmayan derslerden de başarılı olması gerekiyor. Örnek verecek olursam sayısaldan tercih yapacak olan adayların ilk 15 komple tıp tercih edebilir sırf puanı ve prestiji daha iyi olduğu hissine kapılıp. İnsanların gözünde tıp harici tüm mesleklerin iş garantisi yokmuş hissine kapılıyor. İstediği yere gitmek yerine yönlendirildiği yere gidip, iş ahlakını ve huzuru bozacak insanlar türüyor. Bu karşılaştırmayı ikisinin arasında yapmış olmam ygs-lys en iyi sistem demek değil. Bana kalırsa ikisi de çöp bir sistem. Ben bu eğitim ve sınav sisteminin gerçek eğitimciler ve bu alanda çalışmalar yapmış insanlar tarafından yapıldığına inanmıyorum. İllaki bu ülkede bu işi layıkı ile yerine getirecek insanlar vardır. Ama o insanlara ulaşmak istenirse.

• Bence --SPOILER-- yazar gibi yazı başı ve sonuna ---İRONİ--- yazmak lazım. İnsanlar anlamamış, ciddi zannetmiş.
  • ÖSYM elden gidiYEAH

• quote:

Orijinalden alıntı: MehmetNY

Kaynak oturma yerin herhalde!

Alıntıları Göster
    Yok hocam buffalonun sol t*şşağı söyledi

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.