Şimdi Ara

The Elder Scrolls IV: Oblivion (2006) [ANA KONU] (99. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.582
Cevap
8
Favori
281.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir warior için en iyi guild hangisi başta. hırsısz guildine girdim de iyi degil bence
  • Arena Hem levelların artar hemde çok para kazanırsın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Resident
    Ne yazıkki açamayacaksın X1800xl ile açayım dedim uyarı verdi sadece birini açabiliyormuşuz x1800 serisi ile .Ama x1900 serisini bilemeyeceğim.

Önce şuradan;http://support.ati.com/ics/support/default.asp?deptID=894&task=knowledge&questionID=21960
    ati'nin Oblivion için çıkardığı sürücüyü çekiyoruz. Yükledikten sonra Catalyst aa ayarını fotografdaki gibi yapıyoruz;

Ve sonuç;

Not: Oyun içi görüntüler 1280x1024 den 800x600 e düşürülmüştür.
  • Benim x 1800 degilde 1600 serisi. aynı sürücüyü yüklesem olurmu acaba. şuan yüklüyorum hatta da yinede sorayım dedim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gift15h

Benim x 1800 degilde 1600 serisi. aynı sürücüyü yüklesem olurmu acaba. şuan yüklüyorum hatta da yinede sorayım dedim.

Bilemiyorum denemek gerek.
  • oldu. artık açabiliyorum o ayarlarda. 3 saaatir arena da para ve lvl kasayıroum. temin 2 kız kardeş geldi biri okçu dieri katana ile dalıor akfa göz girdim. fazla tepki çekmiyedcegimi bilsem arenada yapardım onları da bosver
  • Arkadaşlar bu oyunun pc versiyonu ile xbox versiyonu arasında grafik kalitesi açısından bi fark var mı ya da arada uçurum var mı?Teşekkürler..
  • X360 daha iyi. Ancak PC'de tüm özellikleri açarak oynayabilirsen X360'ınkinden güzel oluyor. X360'da akıcı ve grafikleri mükemmel
  • PC den vazgeçmem. hem bundada akıcı ne farkı war. full ekran ayarlarında 360 dan daha güzel gürüntüsü ayrıca
  • Forumdaki biri yayınlamıştı da, burası neresi?

• Mod' larla eklenmis bir yere benziyor. Hatta buyuk ihtimal heykelleri vs. de dusununce birden fazla mod kullanilarak yapilmis bir mekan gibi duruyor.

Bilmiyorum daha once soylendi mi ancak performans sorunu yasayanlara buradan tavsiye:

www.tessource.com adresinde, blade9722 diye biri tarafindan gonderilmis parallaxed goruntu eklentileri var... Onlari indirip, iclerinde yazdigi sekilde kurarsaniz. Performans 5-10 fps ye kadar artiyor, kalitede onemli bir kayip olmaksizin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: imparatore

Forumdaki biri yayınlamıştı da, burası neresi?

Orjinal oyundan yok böyle bir yer. Mod ile eklenmiş. Karakterin üzerinde de daedric armorlar var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gift15h

PC den vazgeçmem. hem bundada akıcı ne farkı war. full ekran ayarlarında 360 dan daha güzel gürüntüsü ayrıca

Bu forumdan oyunu X360 kalitesinde oynayabilecek seviyede ayarlar açabilen biri olacağını sanmıyorum. Gerçekten çok yüksek sistem istiyor.

Ayrca X360 oynarsan PC versiyonunu kaplumbağa misali olduğunu anlarsın.

IGN'de Oblivion Xbox360 vs PC diye bir yazı yayımlamıştı. İnanmayanlar ona bakabilirler
  • Hımmm,gerçi ben full ayarlada oynayabiliyorum (AA hariç),pc'de mükemmel görünüyor ama next-gen'dekini merak etmiştim sağol
  • Zaten önemli olan Anti Aliasing'i açabilmek. MAX HDR+AA yapabilen var mı merak ediyorum Gerçi X360da da AA yok ama kırıklar belli olmuyor, farklı bir teknik kullanıyorlar.
  • HDR ve AA'nın ikisini birden ekran kartı kabul etmiyo zaten,edenlerde var ama çok üst seviye ekran kartları
  • Yeni çıkacak Geforce ekran kartı 16xAA ve HDR aynı anda kabul ediyormuş. İsteyenler 1000$ verip o karttan alabilirler
  • ana görevde martine 2 tane değişik taş veriyoruz. biri değişik mücevher gibi biri alev topu gibi.martin taşları birleştiriyor ve kapı açıyor.o kapıdan girip taşları takip ediyoruz.mağaraya giriyoruz.ve mağaranın sonunda kapı var ama açılmıyorbunu nasıl açıcağız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi comand.com kardeş -- 18 Ekim 2006; 22:12:15 >
  • Ateş eldiveni aldın mı? Mağara girişinde bir tane daedra var, onu öldürüp eldiveni alman gerek kapıları açmak için.
  • 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.