Şimdi Ara

The Elder Scrolls IV: Oblivion (2006) [ANA KONU] (100. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.582
Cevap
8
Favori
281.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: psp_hacker

quote:

Orjinalden alıntı: imparatore

Forumdaki biri yayınlamıştı da, burası neresi?

The Elder Scrolls IV: Oblivion (2006) [ANA KONU]

Orjinal oyundan yok böyle bir yer. Mod ile eklenmiş. Karakterin üzerinde de daedric armorlar var.

Daedric armor'un nesi var? Zaten oyunda onlarca çıkıyor.

quote:

Zaten önemli olan Anti Aliasing'i açabilmek. MAX HDR+AA yapabilen var mı merak ediyorum

Ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imparatore -- 19 Ekim 2006; 1:45:56 >
  • quote:

quote:

Zaten önemli olan Anti Aliasing'i açabilmek. MAX HDR+AA yapabilen var mı merak ediyorum

Ben.

Sorması ayıp sistemin ne? 2000$'lık sistemle bende oynarım
  • quote:

quote:

quote:

Ben.

Sorması ayıp sistemin ne? 2000$'lık sistemle bende oynarım

http://forum.donanimhaber.com/m_6341639/mpage_33/key_//tm.htm#9868256
  • ARKADAŞLAR OYUNA YENİ BAŞLADIM 20 LVL OLDUM AMA HANGİSİ ANA QUEST HANGİSİ ARA QUEST BİLMİYORUM DAHASI 3 GÜNDÜR WAMPİRE CURE QUESTİ BİTİREMEDİM HARİTAYA GÖRE ARCANE UNİVERSTY YE GİDİYORUM ORADAKİ RAMİLNUS POLUS İLE KONUŞUYORUM BENDEN BAZI MATERYALLER İSTİYOR NE OLDUĞUNU BİLMİYORUM BU WAMPİRLİK NE BERBAT BİŞİ KİMSE SİZİNLE KONUŞMUYOR DELİ OLACAM BU WAMPİRLİKTEN NASIL KURTULURUM YARDIM EDİR LÜTFEN
  • Arkadaşlar bravil recommantion questini geçemiyorum valo.. diye bir adam benden birşeyler istiyor ama anlamadım yardımcı olurmusunuz !?
    Ayrıca Through a nightmare darkly görevi hakkında açıklama yaparsanız sewinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: liquid_ersan

Arkadaşlar bravil recommantion questini geçemiyorum valo.. diye bir adam benden birşeyler istiyor ama anlamadım yardımcı olurmusunuz !?
    Ayrıca Through a nightmare darkly görevi hakkında açıklama yaparsanız sewinirim

http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:Bravil_Recommendation çevirmeme gerek yoktur sanırım?
  • quote:

Orjinalden alıntı: serikler

ARKADAŞLAR OYUNA YENİ BAŞLADIM 20 LVL OLDUM AMA HANGİSİ ANA QUEST HANGİSİ ARA QUEST BİLMİYORUM DAHASI 3 GÜNDÜR WAMPİRE CURE QUESTİ BİTİREMEDİM HARİTAYA GÖRE ARCANE UNİVERSTY YE GİDİYORUM ORADAKİ RAMİLNUS POLUS İLE KONUŞUYORUM BENDEN BAZI MATERYALLER İSTİYOR NE OLDUĞUNU BİLMİYORUM BU WAMPİRLİK NE BERBAT BİŞİ KİMSE SİZİNLE KONUŞMUYOR DELİ OLACAM BU WAMPİRLİKTEN NASIL KURTULURUM YARDIM EDİR LÜTFEN

Ana questler, Main quest olarak belirtilir. Muhtemelen ruhani bir yaratığa saldırmışsın ve bu yüzden mages guildden atılmışsın. Geri dönmek için Raminus'a istediği materyalleri vermen lazım...
  • Raminus'un istediği metaryaller nelerdir onları nasıl bulurum LÜTFEN YARDIM BANA

quote:

Orjinalden alıntı: AlpTéKiN

quote:

ARKADAŞLAR OYUNA YENİ BAŞLADIM 20 LVL OLDUM AMA HANGİSİ ANA QUEST HANGİSİ ARA QUEST BİLMİYORUM DAHASI 3 GÜNDÜR WAMPİRE CURE QUESTİ BİTİREMEDİM HARİTAYA GÖRE ARCANE UNİVERSTY YE GİDİYORUM ORADAKİ RAMİLNUS POLUS İLE KONUŞUYORUM BENDEN BAZI MATERYALLER İSTİYOR NE OLDUĞUNU BİLMİYORUM BU WAMPİRLİK NE BERBAT BİŞİ KİMSE SİZİNLE KONUŞMUYOR DELİ OLACAM BU WAMPİRLİKTEN NASIL KURTULURUM YARDIM EDİR LÜTFEN

Ana questler, Main quest olarak belirtilir. Muhtemelen ruhani bir yaratığa saldırmışsın ve bu yüzden mages guildden atılmışsın. Geri dönmek için Raminus'a istediği materyalleri vermen lazım...
  • PEKİ Herkes yapmaz bu iyiliği haberin olsun Aşağıdaki yere git. Orada istenen materyallerin yarısını bulabilirsin. Tüm çiçekleri topla. 3 gün sonra aynı yere tekrar gel, tekrar yetişmiş olacaklar ve yine topla. Ve topladığın çiçekleri Raminus'a ver

20 Dragon's Tongue & 20 Red Wort Flowers
  • ÇOK ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER
  • quote:

ÇOK ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER

Önemli değil... Eminim aynı sorunla karşılaşan pek çok kişi vardır
  • DEDİĞİN YERE GİTTİM ETRAFTA NE VARSA TOPLADIM HEMDE 3 DEFA 3 ER GÜN BEKLEYEREK AMA YİNE RAMİNUS AYNI CEVABI VERİYOR MATERYAL İSTİYOR NE YAPACAM ÇILDIRMAK ÜZEREYİM WAMPİR OLDUĞUMDAN HİÇ BİR ŞEY YAPAMIYORUM LÜTFEN ACİL YARDIM BANA
    quote:

Orjinalden alıntı: AlpTéKiN

PEKİ Herkes yapmaz bu iyiliği haberin olsun Aşağıdaki yere git. Orada istenen materyallerin yarısını bulabilirsin. Tüm çiçekleri topla. 3 gün sonra aynı yere tekrar gel, tekrar yetişmiş olacaklar ve yine topla. Ve topladığın çiçekleri Raminus'a ver

20 Dragon's Tongue & 20 Red Wort Flowers

• BANA YARDIM EDECEK ARKADAŞ YOKMU
  • Abi Arenada Champion oldum artık biri ile dövüştürmüor onun için. ama eski champion la dövüşebiliorum ama o adamda piskopat ya her koyuşu beni uçuruor mq. hee ayrıca ben silahlarımı magic yapmak için oblivon gate kapatıyorum habie ilerde bi sorun olmaz degilmi
  • arkadaslar yeni kurdum oyunu, ayarlar dusuk olmasina ragmen oyuna girdigimde bembeyaz gorunuyor etraf, hic karsilasan oldu mu bununla? sanirim sorun ekran kartımda ati a9250 var.. yetersiz geliyor olabilir mi
  • KIMSE BANA YARDIM ETMEYECEKMİ :(
  • Wampir olanlar sadece Skingrad Kontu'nun bahsettiği bir cadı tarafından iksirle düzeliyo. (en azından Benim bilidiğim o ) . Cadı bazı şeyler istiyo. bunları getirince size iksiri weriyo. sizde iksirden bir tane kont'a bir tanede kendiniz içiyosunuz. bu arada orrda bug yakaladım. Kont ödül olaraak 1000 altın weriyodu. her seferinde reward kısmına tıkladım bin altın werdi. böyle 10 dakika yaptım. 300,000 altınım oldu. wampirlikten de kurtuldum. Bu arada arkadaşlar bi kaç güzel quest tavsiye edin. bitti sayılır bendekiler. Gray Fox oldum, DarkBrother Hood'da Listener oldum. Arena bitti. daha bir sürü şey bitti. ana quest bitti. .. quest tavsiyelerinizi bekliyorum. BU ARADA 14 LEVEL'IM. SİZLERİ MERAK EDİYORUM . SAKINCASI YOKSA LEVELLARINIZI YAZAR MISINIZ ?
    "

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Bah -- 24 Ekim 2006; 23:37:16 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dr.Bah

Wampir olanlar sadece Skingrad Kontu'nun bahsettiği bir cadı tarafından iksirle düzeliyo. (en azından Benim bilidiğim o ) . Cadı bazı şeyler istiyo. bunları getirince size iksiri weriyo. sizde iksirden bir tane kont'a bir tanede kendiniz içiyosunuz. bu arada orrda bug yakaladım. Kont ödül olaraak 1000 altın weriyodu. her seferinde reward kısmına tıkladım bin altın werdi. böyle 10 dakika yaptım. 300,000 altınım oldu. wampirlikten de kurtuldum. Bu arada arkadaşlar bi kaç güzel quest tavsiye edin. bitti sayılır bendekiler. Gray Fox oldum, DarkBrother Hood'da Listener oldum. Arena bitti. daha bir sürü şey bitti. ana quest bitti. .. quest tavsiyelerinizi bekliyorum. BU ARADA 14 LEVEL'IM. SİZLERİ MERAK EDİYORUM . SAKINCASI YOKSA LEVELLARINIZI YAZAR MISINIZ ?
    "

Kardes sen o kadar gorev bitirdin ve nasil hala level 14 desin ?
    Ben senin dediklerin dahil daha fazlasini bitirdim ve level 38 im..Ama yaklasik 1 aydir da oynamiyom..Yapacak bisi kalmadi cunku..
  • Ulan herkes vampir oldu da bi ben olamadim haaa...

zitttiri vitttiri hastaligina yakalandiniz diyor -adini hatirlamiyorum ama vampir yapan- ne cure disease ne birsey yapiyorum, ama yine de vampir olamiyorum anasini satiyim...Dark Brotherhood' daki adama da soyledim beni de vampir yap diye yaptim dedi 3 gun gectikten sonra yat kalk vampir olacan dedi yine birsey yok..Anasini satiyim, millet vampir olmak istemiyorken oluyor, ben olmak istiyorum olamiyorum....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sipahi21

quote:

Orjinalden alıntı: Dr.Bah

Wampir olanlar sadece Skingrad Kontu'nun bahsettiği bir cadı tarafından iksirle düzeliyo. (en azından Benim bilidiğim o ) . Cadı bazı şeyler istiyo. bunları getirince size iksiri weriyo. sizde iksirden bir tane kont'a bir tanede kendiniz içiyosunuz. bu arada orrda bug yakaladım. Kont ödül olaraak 1000 altın weriyodu. her seferinde reward kısmına tıkladım bin altın werdi. böyle 10 dakika yaptım. 300,000 altınım oldu. wampirlikten de kurtuldum. Bu arada arkadaşlar bi kaç güzel quest tavsiye edin. bitti sayılır bendekiler. Gray Fox oldum, DarkBrother Hood'da Listener oldum. Arena bitti. daha bir sürü şey bitti. ana quest bitti. .. quest tavsiyelerinizi bekliyorum. BU ARADA 14 LEVEL'IM. SİZLERİ MERAK EDİYORUM . SAKINCASI YOKSA LEVELLARINIZI YAZAR MISINIZ ?
    "

Kardes sen o kadar gorev bitirdin ve nasil hala level 14 desin ?
    Ben senin dediklerin dahil daha fazlasini bitirdim ve level 38 im..Ama yaklasik 1 aydir da oynamiyom..Yapacak bisi kalmadi cunku..

Oyun genel anlamda adam dovmeye baktigindan, thief karakter yaratirsan, oyunun aptal level-scaling' olayindan dolayi hic etliye sutluye karismadan da questleri bitirebilirsin. Simdi burda belki bir oyunun acigindan faydalanma gibi birsey olacak ama, gidip arcane university ya da ek paketlerle gelen evlerden birinde 5 ayri parca elbiseye -armor olmasi gerekmiyor yani - %20 chameleon yaparsin, %100 ve surekli chameleon' un olacagindan - ne zevk alinacagi supheli ama- oyunu belki level bile atlamadan bitirebilirsin...sonucta major skilller level atlattigi icin level atlamadan bitirmek, atlayarak bitirmek kadar kolay oyunda.... hatta daha kolay....
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.