Şimdi Ara

Terziye mont verdim 80 TL normal mı ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
1.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

adamın yaptığı da ayıp yalnız kardeşim

at montu adamın önüne sen bunu giyer misin veya çocuğuna giydirir misin diye sor bakalım

dalga geçer gibi dikmiş bir de parana yazık

• flyer_mig kullanıcısına yanıt

bu ne abi Terziye mont verdim 80 TL normal mı ?  ben orayı farkedilmeyecek bir şekilde dikecek zannettim bu baya kötü olmuş

ben de uzun süredir ayakkabılarımı tamir ettiriyorum şimdi yenisi 400 500 lira en az, mesela topuğa denk gelen yerlere sunş deriden yama gibi bi şey yaptırdım baya iyi oldu çifti 30 veya 40 liraya yaptırdım diye aklımda kalmış, terziden de iyi bir performasn beklerdim Terziye mont verdim 80 TL normal mı ? 

• İşçilik ve zaman faktörü var.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Foti açılmıyor reis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    80 az bile diyecektim ta ki bunu görene kadar. Geçmiş olsun.

• İşçiye verilen para, Türkiye'de göze batmıştır hep, müsade edin de kazansınlar.

Hem düzgün yapmamış hem de, süs gibi gösterip gizlemeye çalışmamış, para da mont da çöp olmuş.

• O ne yapmış yav. Alırken sormadın mı usta sen ne yaptın nasıl yaptın bunu diye :D

Kendin evde bantlasan daha güzel dururdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan jajajja evde kendin detaylı ince bir şekilde dikseydin dikkatli bakan anlardı anca.

Bence o kumaş bandı boydan boya yapsaymış bari model olurmuş, böyle yama olduğu çok belli.

• olm kaliteli suya dayanıklı ici örgülü tamir bandı satıyorum lan. 15 tl ye yeminle bundan güzel yapıştırırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esnaf_TV -- 26 Mart 2022; 13:37:21 >
  • freshwind F kullanıcısına yanıt

Yaptirdim dedigini 70 tl ye indi fiyati adam daha dusmuyor.

40 tl biraktim asgari ucret maas yatinca birakacam dedim kalanini yarim saat ugrasti adam oldu bende yardim ettim tuttum ettim. Simdi goze o kadar batmiyor seneye kışta giyerim her yerini yaptirdim. Gunumuzun modasina uydu farkli bir tasarimi var.

COLİNS ten aldim bu montu 400 TL ye de siz almayin cok ince kumasi bide rengi soldu 3 yilda kendi kendine.

Terziye mont verdim 80 TL normal mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flyer_mig -- 26 Mart 2022; 20:25:22 >

Böyle olmuş, giyilebilir hale gelmiş en azından

Bu ney hocam ben daha iyisini 20 liraya yapardım. Yeşil kumaş + prit Terziye mont verdim 80 TL normal mı ? 

• pilotaFerrari kullanıcısına yanıt

Yok yok olmus artik 70 tl gayme baydik Terziye mont verdim 80 TL normal mı ? 

Son hali iyi ya göze batmıyor colinse yazacam sikayetvar.com a almayin colins hani iyi markaydi ???

Mavi veya pierre cardin iyi Terziye mont verdim 80 TL normal mı ? 

• Geçen hafta 250 lira verdim mont boyama için, 200 boya 50 de ufak tefek astar tamiri için. Ama işçilik süper oldu. 180 liraya boyarım diyen yer de vardı, biraz fazla mı ödedim dedim ama güzel iş olunca helal olsun dedim.
    İşçilik iyiyse 80 lira ucuz bile, maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 27 Mart 2022; 12:32:40 >
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt

Iscilik eh idare eder disaridan bakinca fazla goze batmiyor ama bu terzilerin master yapmislarina örücü diyorlarmis onlar bayagi ustaca dikiyorlarmis lakin fiyatlari yuksekmis.

mont boyama nasil oluyor ? Kumas boyasiyla parfum sisesine doldurup kendinde boyardin evde. 250 tl cok tutmus 400-500 tl lik mont icin fark az.

Deri mont özel kesim ön tarafı komple tek parça kuzu derisi. Şu an 2500 liraya ancak alırsın bunu dedi terzi. 7 yıl önce 400 liraydı fiyatı.

Deri boyası bile pahalıymış zaten.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.