Şimdi Ara

Tertemiz msi gtx 980ti [DÜŞTÜ 5100tl]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Tertemiz msi gtx 980ti [DÜŞTÜ 5100tl]
    Ürün şuan kullanmakta olduğum kasada, isterseniz sabaha kadar test edin.
    üyeliğim 2005, referans da bulunur üründen yana güveniniz tam olsun.

Mining asla yapılmadı.

ti versiyon.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 5100 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul, Pendik Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Bu fiyattan düşünüyorsanız işiniz çok zor. Gerçekler malesef acı

thegamroneyoutube
    GTX 980Ti vs RTX 3050 || INTEL i9 12900K || 8 PC GAMES BENCHMARK TEST || 1080P || #rtx3050 #gtx980ti #i912900k DRIVER - GeForce 511.23 System OS Windows 10 pro CPU Intel i9 12900K - Gigabyte Z690 AORUS Ultra GPU ZOTAC GeForce RTX 3050 TWIN EDGE OC 8GB GPU MSI Geforce GTX 980Ti Gaming 6GB SSD Samsung 980 PRO 1TB PCIe 4.0 NVMe M.2 HDD WD Blue 4TB Desktop Hard Disk Drive RAM VENGEANCE DDR5 32GB RAM 5200Mhz (2X16GB) - CL38 PSU Cooler Master V1000 SMPS COOLER MSI MAG CORE LIQUID C360 Disclaimer: All the events, incidents and characters depicted in this video are purely fictitious and it has nothing to concern with any real drama. This video entirely based on entertainment purposes only. Any resemblance with the live or dead, or with any incident will be just a coincident and is fake, the author of the game and presenter is noting to do with that. --THANK YOU FOR WATCHING-- Your support is very important, please like and subscribe to the channel
    https://www.youtube.com/watch?v=Z8FATnzqDt8

7 senelik teknoloji mazisi olan 2. el bir karta şu an neredeyse bahsettiğiniz kartın sıfır yeni teknolojisi alınıyor. O kartı satabilmeniz için 3000-3500 aralığında ki düzeyleri düşünmeye başlayın derim.

• Bu fiyattan düşünüyorsanız işiniz çok zor. Gerçekler malesef acı

Tertemiz msi gtx 980ti [DÜŞTÜ 5100tl]thegamroneyoutube
    GTX 980Ti vs RTX 3050 || INTEL i9 12900K || 8 PC GAMES BENCHMARK TEST || 1080P || #rtx3050 #gtx980ti #i912900k DRIVER - GeForce 511.23 System OS Windows 10 pro CPU Intel i9 12900K - Gigabyte Z690 AORUS Ultra GPU ZOTAC GeForce RTX 3050 TWIN EDGE OC 8GB GPU MSI Geforce GTX 980Ti Gaming 6GB SSD Samsung 980 PRO 1TB PCIe 4.0 NVMe M.2 HDD WD Blue 4TB Desktop Hard Disk Drive RAM VENGEANCE DDR5 32GB RAM 5200Mhz (2X16GB) - CL38 PSU Cooler Master V1000 SMPS COOLER MSI MAG CORE LIQUID C360 Disclaimer: All the events, incidents and characters depicted in this video are purely fictitious and it has nothing to concern with any real drama. This video entirely based on entertainment purposes only. Any resemblance with the live or dead, or with any incident will be just a coincident and is fake, the author of the game and presenter is noting to do with that. --THANK YOU FOR WATCHING-- Your support is very important, please like and subscribe to the channel
    https://www.youtube.com/watch?v=Z8FATnzqDt8

7 senelik teknoloji mazisi olan 2. el bir karta şu an neredeyse bahsettiğiniz kartın sıfır yeni teknolojisi alınıyor. O kartı satabilmeniz için 3000-3500 aralığında ki düzeyleri düşünmeye başlayın derim.

• Bende golden edition 980ti vardi. Cok saglam kart

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mumi35 kullanıcısına yanıt
    Dalga geçiyorsun, 3050 nin 5 bin liradan satılacağını mı düşünüyorsun? Şuan neweggde bile vergi kargo hariç 6500tl. Ekleyince 8 bin liralara mal oluyor gülüm. Trde 5 bine çıkacak öyle mi? Yazdıkların fiyatın normal olduğunu doğruluyor. 8 bin liralık performansı ben 5300 den satıyorum.

Rx6500 gibi gtx 970 ayarında bir kart bile 5 bin liradan çıktı tr de.

Kaldı ki 3500 e öp başına koy dediğin rakama diğer ilanımdan bakabilirsin 970 sattım. Sanki piyasayı böyle yapan benmişim gibi yazıyorsun, yine eski ilanlarımdan rx 580 nitro 8gb kartı 850tl den sattığımı da görebilirsin.

Dönem böyle benlik durum yok.

Sahibinden dahil tüm ilanlara bakıp en ucuzunu yazıyorum ben de.

Ha bir de yeni çıkan kartı kötüleyecek youtuber bulamazsın, hepsi firma sponsoru alma derdinde para için iş yapıyor, 980ti ı iyi göstermeye çalışmasının manası yok keza tek tıkla afterburner ile 1530mhz 4000mhz ram olabilen bu ürünü 1300mhz core 3500mhz ram olarak test etmiş en az %15-20 oc kapasitesi var kullanmamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dOmi -- 11 Şubat 2022; 8:14:9 >

• Daha dün yerel satıcıda az stoklu 4500liraya satıldı. Hayal dünyasını geçin gerçeklerle yüzleşin.

Ben size yardım amaçlı yazdım, isterseniz 10000lira yazın sadece ilan güncelleyip bugünde yazan olmuş mu diye bakarsınız.

Adamın paraya ihtiyacı vardır, fırınlanmış karttır, arka plakasız tek fanlı modeldir ben nerden bileyim ne satıldı?

Sahibindeni letgoyu aç gtx980ti taz veya aynı güçte 1070 yaz en ucuz gerçek ve güncel ilan ne bak benimki uzatmanın manası yok. Git 8 bin çekene yaz. Neweegden amazon jp den ihtiyacı olmamasına rağmen mal alıp burda kar koyup satmaya çalışanların konuları baltala.

Gerçekle yüzleşinmiş, sanki benim işim gücüm yok da burada kart itelemeye çalışıyorum, git o işsiz güçsüz eğitimsiz yattığı yerden mining peşinde koşan boş adamlara bulaş. Model ve güç düşünüldüğünde en ucuz ilanı koyanla değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dOmi -- 11 Şubat 2022; 11:19:25 >

• genelde bu konulara yazmam ama yukarıdaki arkadaş haklı ve sırf alacak olsam dahi şu üslup yüzünden sizden mal almam hocam kusura bakmayın.

• L.Croft kullanıcısına yanıt

almayın, nolur al dedim mi ben birine?

bu güçte performansta aynı model, benzer model herhangi bir kart arattığınızda çıkan fiyatları düşükten yükseğe listelediğinizde en tepede benim fiyatın ve ilanım var ise eğer ve bu laf olsun diye eleştiriliyorsa elbet cevap böyle olur.

demin 3000-3500 ederi diyen kişi, ne idüğü belirsiz lokal bilmem ne 4500'den sattı dedi. amaç ne burada hani 3000 idi?

tonlarca işsiz sırf para kazanırım diye newegg amazon jp'den mal kovalayıp tr fiyatına burda itelemeye çalışırken, bir şey üretmeyen hayata katkısı bile olmayanlar yattığı yerden mining ile bedava para kazanma hayalleriyle piyasayı alt üst etmişken, ben emsal modeller arasında en uyguna bir ilan açıyorum. ben eleştiriliyorum.

yok hayal dünyası yok gerçeklik sanki ben burada yatıp kalkıp mal itelemeye çalışıyorum da ergenlerle 4-5 bin lira gibi basit paralar yüzünden muhatap oluyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dOmi -- 11 Şubat 2022; 11:18:38 >

• Bazı insanlar şaka gibi, ben yardım amaçlı işi hızlandırmak için yazdım. Yazdığınız saçma sapan cevaplarla o kadar saçmalıyorsunuz ki.

"demin 3000-3500 ederi diyen kişi, ne idüğü belirsiz lokal bilmem ne 4500'den sattı dedi. amaç ne burada hani 3000 idi?"

şu cümleyi yazdıktan sonra zaten olayı hiç anlamadığınız o kadar belirgin ki. 7 yıllık bir kartın (siz istersenzi 1 senelik 2. el kullanmış olun) fiyat aralığı için 3-3,5k yazdığımı yeni çıkan sıfır bir RTX3050' nin 4500liradan satıldığını bile kavrama sorununuz var. Birde kalkmışsınız aynı performansta ki kart diye yazmışsınız bunu, çok şakacısınız 5 yaşında ki çocuk bile kanmaz bu söylemlerinize.

Yazık gerçekten, isterseniz kartın turşusunu kurun beni zaten ilgilendirmiyor. Neyse herkes çapını belli ediyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mumi35 -- 11 Şubat 2022; 11:24:6 >

ne diyorsun ne kim neyi belli ediyor?

kardeşim de ki sahibinden de bak ilan var güncel 5100 tl'nin altına bakayım.

de ki letgoda 5100 tlden ucuz aynı veya daha iyi donanımda bu fps'leri verecek kart var bakayım düzelteyim.

konuya gelip bir video atıyorsun, 3050, dediğin kart tr'den yok amerikadaki en ucuz kampanyalı siteden alsan sana gelişi 8000tl. ne bu şimdi? binlerce ilana, forumdaki tüm konulara video kıyası yap yazı yaz.

almayacağınız, başlıkta fiyat yazılı olmasına rağmen(tıklayıp insanlar bütçesine uymuyorsa zaman kaybetmesin diye) zaman harcayıp yorum yapmanız bile boş beleş zamanı olan biri olduğunuzun ispatı.

gerçeklerle sen yüzleş, emsalleri arasında en ucuz olan ilana bile zaman harcamak yerine nasıl maaşım 20-30k civarına çıkar diye zaman harca gerçek budur benim 500-1000tl altına bir item satmam değil.

• bu ilanlarda bazıları yorum ekleme özelliğini kapayıp açıyor bu nasıl yapılıyor?

ne güzel muhatap olmuyorlar.

• bak sana işsizlik göstereyim mi?

ilk sayfada çıkan ilanlara bakıyorum en insaflı ilan olan benimkine yorum atıyorsun şunlara da atar mısın?

https://forum.donanimhaber.com/satilik-msi-gaming-z-trio-rtx-3070-lhr-14000-tl--151582414

newegde zaten bu fiyattan alabiliyorsun. git bunu yaz.

https://forum.donanimhaber.com/gigabyte-vision-beyaz-rtx-3060-samsung-10-75k-gigabyte-vision-beyaz-rtx-3060ti-12-75k-3070-takas--151113400

3060ti ince hesapta daha geçen hafta b450 anakartla beraber tr garanti asus 3 fan 12999'dan satıldı. yaz bunu.

https://forum.donanimhaber.com/asus-strix-gtx-970-4gb-256bit-directcu-ii-o-c--151647932

980ti 3000'den gider dedin ya 7 senelik kart vs. bak 970'i senin 2 kat yavaş olmasına rağmen koyduğu fiyatla aynı eleştir koş aslanım.

https://forum.donanimhaber.com/evga-rtx-3080-12-gb-ftw3-ultra-25-000--151737272

newegg 19k dan satılıyor. 6k kar koymuş yaz koş.

https://forum.donanimhaber.com/9000-tl-sapphire-nitro-6600xt-kutulu-amazon-jp-1-aylik-ps5-boyutunda-mini-itx-sistemle-satis-mumkun--148527945

9400'den 3 fanlı xfx 6600xt qick incehesaptan satıldı, tr garanti taksitli 9400'lerden bulunuyor.

YAZSANA.

https://forum.donanimhaber.com/evga-1080ti-ftw3-sivi-sogutma-blogu--151477896

1080 ti6600xt ayarında bir kart, 5 senelik istediği rakam tr garantili 6600xt fiyatlarından 1500 tl yüksek.

YAZ KOŞ. baktıkça bulurum daha.

tüm forum komple geçirmeli satıyor sana göre.. sen bula bula en ucuza 980ti satan adama mı bozuldun kardeşim??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dOmi -- 11 Şubat 2022; 11:33:58 >

• dOmi D kullanıcısına yanıt

Çok toksik ve zararlı üslubunuz var hocam, sarı sitedeki çakallara göre iş yapsak oh ne ala memleket her neyse, siz bedava verseniz de istemem zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • L.Croft kullanıcısına yanıt
    Alma hocam,üstteki mesaja bakarsan sadece dh ilanlarının ilk sayfasında benim ilandaki fiyat ürün kıyaslamasına göre çok daha vasat başlıkları görebilirsin, burada benden çok daha vasat ilanlar varken bu konuya yazı yazılması garip.

Yazana cevap veriyoruz, mevlana değilim ben altta kalacağım hiçbir durum, kötü niyetli ilan, para gözlülük kar amacı gütme yok.

• Çizgi mi bozmadan size düzgünce son yazışım, sizin ürününüzü aşağılamak gibi bir gerekçem olmamakla birlikte RTX3080Ti gibi bir kart kullanıyorum yani sizin ürününüzü düşüncek şekilde fiyatınızı kırma politikasına girdiğimi falan sakın düşünmeyin. Sizin başlığınıza hususen gelip yazmadım ayrıca bu forum altında bir çok ilanda yorumlarımı yazıyorum, gerçeklerle yüzleşince insanların neden bu kadar zoruna gidiyor hayret ediyorum.

Sarı site dediğiniz yerde bravo sizde çakallar sürüsünün şu mining işi olmasa 5 para etmeyecek RT400' ler RX500' ler GTX900' ler Gtx1000' lerini referans alarak birde burda haklıymışsınız savunmasına geçirmeye çalışıyorsunuz kendinizi. Ayrıca örnek verdiğiniz kartlardan bir anda piyasada 100 lerce 1000lerce belirmeye başladı ve bak Allah' ın işine hiç biriside satılmıyor, ne kadar ilginç değil mi ?

Neyse boştan polemikle işim olmaz, size düzgünce bir kıstas verip normalde satabileceğiniz bir aralık verdim, siz aynen bu kafada sarı sitede en ucuz bu karta bunu yazmışlar bende öyle yazdımla devam edin size aylarca yıllarca iyi ilan güncellemeler dilerim.

• Adam her ilana bakmaz. Alacağı şeye bakar, ilgisi olduğu ilana bakar. Seninki denk gelmiş bakmış fiyat yüksek demiş gitmiş. Üslubun çok yanlış. Onu geç çünkü sen düzelmezsin ama adama işsiz demişsin de dön de bir kendine bak. O kadar ilanı ve ayrıntılarını bulacak zamanı nereden buldun ve alakasızca miningcileri boş beleş eğitimsiz diye yaftalıyorsun. Senden mal alacak insan senin gibi biridir ancak.

• Amory Lorch kullanıcısına yanıt
    Kardeşim neyi eleştiriyorsunuz (: 6000den başlayan 980ti, 1070 ilanlarını gördüm fiyata göre sıraladım baktım ve pazarlık payı da olsun 5000liraya kart koydum buna da fazla yok 6 yıllık vb demenin manası ne?

Yani bakın ne diyorum benimki fazlaysa kalan tüm ilanlara tek tek videolu yorumlu fiyat kırma mesajı mı atacaksınız?

Muadil ürün at önüme de ki bak bu daha ucuz, ben de düşüneyim. Anlatamıyorum sanırım bu güçte performansta bir tane alternatif sunum 5 bin tl gösterin diyorum.
    Yok.

Ben miyim suçlusu kartların bu fiyatlara gelmesinin?

Ne yapabilirim 3.500 den satıp alacağım 10-12k lık kartın satıcısına n11 den bu kadar etmez diyip indirim yapmasını mı bekleyeyim.

En ucuz ilana da bu yapılmaz ki.

Almayın siz de almayın sıkıntı yok.

• dOmi D kullanıcısına yanıt

Polemiğe gerek yok üslup eleştiriliyor

3050 çıkınca ucuzlar demiş ucuzlamazsa yanlış çıkar biter gider, 7 senelik kart zaten, yeni kartlar çıkıp fiyatı da uygun olursa bir zahmet düşsün

Teşekkürler diyip geçseydiniz kafanız ağrımazdı ve 10 tane yorum yazılmazdı hocam

@kayraTsu07

@Amory Lorch

@L.Croft

ürünü donanımhaberde belli bir kayıt tarihimiz var, elimizden geldiğince de uygun koyayım niyetiyle buraya taşımıştım.

piyasadaki en ucuz 980ti(2 fanlı arkaplakalı) modellerden bariz aşağıda fiyata koymuştum.

1070 ayarında olduğundan onlarla da kıyaslayıp koymuştum.

5100'dü en son ilan, pazarlık payı derken 5000tl'ye ne idüğü belli, 16 yıllık forum hesabım ile satma niyetindeydim.

fakat unuttuğum bir şey vardı, burada ne kadar iyi niyetli olursanız olun dibin dibinde fiyat ister insanlar.

3000-3500'den satılmalıydı gerçekler acıydı değil mi?

piyasanın sorumlusu ben değilim, kendinize gelin.

• Yazsana mumiiii 35 de bana gerçekler acı de yiğidim, 3000tl ederi bunun de, video at bana reyiz.

Video lütfen.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.