Şimdi Ara

Tertemiz Genpa Garantili Beyaz Galaxy S III

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung Galaxy S III, GENPA garantili, ön de ekran koruyucu, arkada kapak ile kullanıldı.
    Faturası, garanti belgesi, kutusu mevcuttur. (Kulaklık hariç tamdır)
    15-16 ay daha garantisi vardır.
    Android 4.1.2 Jelly Bean yüklüdür.
    Root hiç yapılmamıştır.
    2 Adet hiç kullanılmamış ekran koruyucu vardır
    Samsung'un orjinal siyah ve kahverengi kılıfları vardır, kutularında hiç kullanılmamış.
    Ayrıca 8GB microSD kart da verilecektir.

Temizlik açısından 10/9.5'dur.

Takas sadece Apple iPhone 4S ile takas olacaktır.
    Değiştirme amacım iOS denemek.
    Fiyat uygundur, pazarlık içeren mesaj atmayınız

Satış Fiyatı : 1.100TL'dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagen -- 6 Nisan 2013; 11:10:11 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: eagen

Samsung Galaxy S III, genpa garantili, ön de ekran koruyucu, arkada kapak ile kullanıldı.
    Faturası, garanti belgesi, kutusu mevcuttur.
    Root hiç yapılmamıştır.
    3 Adet hiç kullanılmamış ekran koruyucu vardır
    Samsung'un orjinal siyah ve kahverengi kılıfları vardır, kutularında hiç kullanılmamış.

Takas sadece iPhone 5 ile takas olacaktır.

Selamlar, pazarlık yok demişsiniz ancak 1000 TL nakite yarın telefonu alabilirim. Teklif var ısrar yok. İyi satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SezerEkrem

quote:

Samsung Galaxy S III, genpa garantili, ön de ekran koruyucu, arkada kapak ile kullanıldı.
    Root hiç yapılmamıştır.

Selamlar, pazarlık yok demişsiniz ancak 1000 TL nakite yarın telefonu alabilirim. Teklif var ısrar yok. İyi satışlar.

http://forum.donanimhaber.com/m_73678577/mpage_1/f_/key_//tm.htm#73679692

sıfırı 10 tksitle 1199 TL şu anda, ikinci el fiyatları ona göre verin lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: cavit

quote:

quote:

Root hiç yapılmamıştır.

Kardesim ne cahil bi adamsin sen ya bi de cok biliyomus gibi her konuya ayni mesajlari atiyosun. Daha dist garantiyle parallel ithalat nedir bilmiosun bi de millete emir veriosun ona gore acin falan ayip. 3 krs fiat kirmak icim turlu turlu yollara giriyosunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: genç_atomcu

quote:

Orijinalden alıntı: cavit

quote:

quote:

Root hiç yapılmamıştır.

Kardesim ne cahil bi adamsin sen ya bi de cok biliyomus gibi her konuya ayni mesajlari atiyosun. Daha dist garantiyle parallel ithalat nedir bilmiosun bi de millete emir veriosun ona gore acin falan ayip. 3 krs fiat kirmak icim turlu turlu yollara giriyosunuz.

http://forum.donanimhaber.com/m_73010880/tm.htm

dist garanti ile paralel ith. tı bilmediğim sonucu bir önceki mesajımdan çıkmamasına rağmen, sırf cahil deyip hakaret edebilmek için zorlaya zorlaya bu sonucu çıkarıp birde hakareti konduruyorsun, süper zeka 10 numara

lütfen demişiz orda,
    ben de bir çıkarım yapayım öyleyse ama senin gibi zorlamadan.
    Sen lütfeni kibarlaştırılmış tehditlerde veya hanımlarla kavga sırasında "lütfen diyorum bak!" gibi noktalarda kullandığın için benimkini de emir, tehdit zorlama gibi algılıyorsun. bu kelimeyi anlamında kullanan biri olsan doğru anlardın.

giren görsünde 100 TL fazla verip 10 taksitle sıfırını alabilme ihtimalini öğrensin diye yazıyoruz heryere, metro bana komisyon vermiyo, yalnızca maaş veriyo.
    heryere yazmamdan ne rahatsız oluyorsun sanane, yorum istemiyorsan kapat yoruma. tipitip seni.
    paralel ithalatı bilmediğimi yazmış olduğum mesajdan nasıl çıkardın hala anlamadım ama var demekki bi gocuntun.

ayrıca metro dan et bile alsan geri getir sorgusuz iade alan müşteri odaklı bir sistemi var. hatta malı al son kullanma tarihine kadar tüketme geri getir onu bile alıyor adamlar. metronun kendi garantisi bile yeter.
    bu dahttp://forum.donanimhaber.com/m_62451976/tm.htm garanti firması hakkında kullanıcı yorumları. hepsiburada, ist bilişim, carfeur, metro gibi market zincirlerinin ithalatçısıdır kendileri

fiyatını ben kırmaya çalışmıyorum, sen zaten satarken o üç kuruşu kıracaksın, s3 almak gibi bir niyetinde yok ki kaldıki son 5 yılda türkiyeden bir tek telefon almışlığım yoktur. hele tr garantisi asla. yedek parçamı digitizer ekranından hoparlörüne kadar bozuk parçayı kendim alır kendim takarım, yapamadığım yerde elektronikçiye veririm teli

• Benim s3 sattigimi nereden cikardiniz anlamadim.
    Sizin bahsettiginiz paralel ithalat urun arkadasin ki dist. Gatabtili. 2 sini ayni sekilde kiyaslamak hos mu sizce. Aurica "fiyatlari ona gore verin lutfen" demek kibarca da olsa bir emirdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • I phone 4s demişsin ama benim iphone 4 16 var sıfır gibi duruyor hiç kullanılamadı pasaport kaydını yapamadım bulamadım pasaport takas olurmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayeko

I phone 4s demişsin ama benim iphone 4 16 var sıfır gibi duruyor hiç kullanılamadı pasaport kaydını yapamadım bulamadım pasaport takas olurmu

sadece iPhone 4S olacak o da garantili ya da gerçek kayıtlı olmak zorunda...

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.