Şimdi Ara

Tertemiz,garantili,ipad 32gb silikon kılıf ve ful kutusu ile

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Tertemiz,garantili,ipad 32gb silikon kılıf ve ful kutusu ile
    merhabalar,
    Ürün devamlı prizde itina ile az kullanılmıştır.Pil performansı üst düzeydedir.Android tabletde kullanmış biri olarak batarya konusunda üstüne yoktur.Rahat 10 saat civarı gitmektedir.En baba android 7 saati zor görür.Bakmayın o kutuda yazanlara.Cihaz silikon kılıfda durmaktadır.Ekranda kaliteli ekran koruyucu mevcuttur.Dolayısı ile ne kasada neden ekranda çizik yoktur.Performans konusu ise valla ben ipad2 de kullandım ondaki her oyun bundada çalıştı.Bu ios öyle bir işletim sistemiki çok fazla kaynak yemiyor.1 gb lık 3d oyun yükledim onu bile açtı.

Kısaca aradığınız;nete girmek,dergi kitap,çizgiroman okumak,oyun oynamak ise doğru cihaz bu.Bunlar içinde gididp başka cihazlara milyar para harcamak akıl karı değil.Nakit sıkıntım var cihazı o yüzden satıyorum.İlk fırsatta aynısından tekrar alacağım.ipad3,4 falan hikaye.Her işinizi fazlası ile görecektir.
    Ürün 2013 ocak a kadar tr garantilidir.Bilkom cihazıdır.

Ful kutu içeriği yanısıra;
    1 adet silikon kılıf
    1 adet siyah fermuarlı taşıma çantası
    1 adet tak çıkar tarzı kaliteli deri kılıf.
    da verilecektir.İstanbul elden teslim olur.Cihazı görür dener ona göre karar verirsiniz.

kendi resmine gerek görmedim tertemiz zaten..

fiyat;520

cep:0538 259 42 37.

İstanbulda elden teslim olur.

Tertemiz,garantili,ipad 32gb silikon kılıf ve ful kutusu ile
    Fiyat : 520 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 16 Aralık 2012 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Aras Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.