Şimdi Ara

Tertemiz Fujifilm HS25 EXR

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
8
Cevap
0
Favori
1.571
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
Giriş
Mesaj
 • Onbaşı
  19 Mesaj
  Referanslar: 1


  Katılım Zamanı
  16 Mayıs 2012


  Şehir
  Ankara,


  Durum
  Forumda değil

  Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
  Merhaba arkadaşlar makina gerçekten özellik olarak çoğu makineden daha iyi .Cihazı büyütmek istediğim için satıyorum.Cihaz çok iyi durumdadır.


  Fujifilm Finepix HS25 EXR
  Orijinal Çanta + 8 Gb Class 10 Kart hediyeli!
  Yeni FUJIFILM FINEPIX HS25EXR, iddialı fotoğrafçılar için mükemmel bir "her şey dâhil" paketi sunuyor.

  Köprü sınıfında yeni tanıtılan FUJIFILM FINEPIX HS25EXR modeli, birçok iddialı fotoğrafçı için tüm arzularının vücut bulması anlamına gelmektedir: 16 milyon piksel çözünürlüklü EXR CMOS ışık algılayıcı, 30 kat optik kaydırma (zoom) yapabilen FUJINON objektif, tam HD video, çok hızlı dizi çekim işlevi, mekanik resim sâbitleme sistemi, 200.000 noktadan oluşan elektronik bakaç ve çok sayıda el ile ayar yapma imkânı. HS25EXR modeli, tek bir makine dâhilinde olağanüstü bir resim niteliği ile çok geniş esneklik bekleyen iddialı fotoğrafçılar için mükemmel bir "her şey dâhil" paketi sunmaktadır.

  En farklı ışık şartlarında bile birinci sınıf resim niteliği
  FINEPIX HS25EXR modelinin içinde görev yapan yenileşimci nitelikteki EXR CMOS ışık algılayıcı, çok değişkendir ve en farklı ışık ortamlarında bile, birinci sınıf resim niteliği üretebilmektedir. FUJIFILM tarafından geliştirilen ve kısa bir süre önce yenilenen ½ inç büyüklüğünde ve 16 megapiksel seviyesindeki EXR CMOS ışık algılayıcı, ödüllü EXR teknolojilerinin zekîce birleştirilmesinden oluşmaktadır. Böylece ışık algılayıcı, özellikle kötü ışık şartlarında bile mükemmel sonuçlar verebilmektedir.

  Olağan ışık algılayıcılarda iletken şeritler ve devreler, piksellerin ışığa duyarlı alanlarını kısıtlarlar. EXR CMOS ışık algılayıcıda ise bunlar, ışık diyotlarının arkasına konumlandırılmıştır. Böylece tüm yüzey kullanılabilmekte ve ışık, engellenmeden piksellerin üstüne düşebilmektedir. Bu sâyede EXR CMOS ışık algılayıcının ışık duyarlılığı, belirgin biçimde artar. EXR CMOS ışık algılayıcı, ışık duyarlılığı açısından yenilenmiştir. Algılayıcının ışık diyotları yeni geliştirilmiş olup, yüksek ISO değerlerinde, seleflerine nazaran yaklaşık %30 daha az kumlanma oluşturmaktadırlar.

  Fotoğrafçı, üç adet farklı EXR kipi arasından seçim yaparak (Yüksek çözünürlük, yüksek devinim çapı veyâ kısıtlanmış kumlanma) ışık algılayıcının vasıflarını, ışık durumuna göre uyarlayabilir. Veyâ EXR AUTO kipini seçerek, tüm kararları makineye bırakabilir.

  Dâimâ gözaltında
  HS25EXR modelinde fotoğrafçı 7,6 cm büyüklüğündeki ve 460.000 noktadan oluşan LC ekran ile 200.000 noktadan oluşan elektronik bakaçtan faydalanma arasında seçim yapabilir. LC ekran, seleflerine nazaran artık çok daha aydınlık görüntüler sunmakta ve doğrudan güneş ışığı altında bile kolayca okunabilmektedir. Büyük elektronik bakaç ise: Berrak çözünürlüğü ile çok kullanışlıdır. Böylece fotoğrafçı, HS25EXR makinesi ile tüm durumlara hazırlıklıdır.

  Hiçbir konunun “kaçmaması” için makinenin açılma ve deklanşör gecikmesi süreleri, belirgin bir oranda iyileştirildi. Açılış süresi, selef modele nazaran yarı yarıya kısaldı. Bu iyileştirmeler, dizi çekim sonrasındaki kayıt süresinde daha da belirgin olmaktadır: Bu süre, sâdece iki sâniyeye indirilmiştir.

  Her duruma uygun olan yüksek başarımlı objektif
  FINEPIX HS25EXR modeli, çok üstün vasıflı kaplamaların kullanıldığı, 30 kat optik kaydırma (zoom) yapabilen, yâni 24-720mm (eşdeğer) aralığında çalışan objektif ile donanmıştır. Böylece aşırı geniş açıdan üstün dar açıya kadar tüm çekim durumları, en iyi şekilde kapsanabilmektedir. El ile çevirilen optik kaydırma halkası ile çekilecek olan kesit, kesin ve rahatça belirlenir.

  Bu müthiş aralığın yetmediği durumlarda ise: "Zekî sayısal yakınlaştırma" işlevi ile FINEPIX HS25EXR modelinin 30 olan optik kaydırma (zoom) katsayısı, kolaylıkla 1440mm (eşdeğer) dar açıya kadar, yâni iki katına çıkartılabilmektedir. Alışılagelmiş sayısal yakınlaştırmadan farklı olarak bu sistemde, iknâ edici bir resim niteliği sunulmaktadır.

  Özellikle aşırı dar açı (tele) alanında, elden kaynaklanan sallanmaları başarılı bir biçimde dengeleyebilmek için etkili bir resim sâbitleme sistemi zarûrîdir. FINEPIX HS25EXR modeli, mekanik resim sâbitleme sistemi (algılayıcı kaydırma yöntemi) ile çekim sırasında elin titremesini veyâ sallanmasını dengeler.

  Yeşilçam evinizde - HD nitelikli video filmler
  FINEPIX HS25EXR modeli ile yalnızca birinci sınıf fotoğraflar değil, tam HD niteliğinde berrak video filmler çekmek de mümkündür. En üst nitelik sınıfında makine, 1920x1080 çözünürlüğü ve sâniyede 30 kare ile çekim yapar. Ayrıca, çekim sırasında el ile netleştirme yapmak sûreti ile daha fazla yaratıcı etkinliklerde bulunmak mümkündür.

  Yaratıcılık işlevleri
  FINEPIX HS25EXR makinesi, bir dizi profesyonel ve yaratıcı fotoğraf işlevi de sunmaktadır. Yeni geliştirilen “Yüz izleme kipi”, “Yüz tanımı” ve “İzleyici otomatik netleştirme” işlevlerinin birleşiminden oluşur ve hareket hâlindeki bir kişinin, dâimâ en iyi netleştirme alanında kalmasını sağlar.

  Çok kullanılan ve önemli olan ayarları, seçenek listelerine girmeden ve daha hızlı yapabilmek için bir “doğrudan seçim” tuşu (Fn) mevcuttur.

  HS25EXR modeli, 16 Megapiksel tam çözünürlükte, sâniyede 8 kare çekebilmektedir. 8 Megapiksel çözünürlükte ise: Sâniyede 11 kare çekilebilir.

  Çok sayıda el ile ayar imkânı, fotoğrafçının hizmetine sunulmuştur. Buna karşın, öncelikli olarak makinenin otomatik işlemlerine güvenen fotoğrafçılar, özellikle otomatik durum tanımı işlevinden ziyâdesi ile faydalanacaklardır. Bu işlev durumu tanımlar ve uygun olan ışıklamayı, beyaz dengesini, flaş gücünü ve renk tonluluğunu en iyi biçimde ayarlar. Toplam olarak 103 adede kadar farklı düzenleme mümkündür.

  HS25EXR modelinin güç modelinin güç tedâriği, bir doldurma ile 700 adede kadar resmin çekilebildiği yüksek başarımlı Lityum-İon türü doldurulabilir pillerden veyâ olağan alkalin pillerden (350 resim) sağlanmaktadır.

  FINEPIX HS25EXR, tercihî olarak edinilebilen RR-80 uzaktan kumanda ve SD/SDHC/SDXC türü bellek kartları ile uyumludur. HS25EXR makinesinde flaş bağlama ayağı da vardır. TTL (objektif içinden) özellikli bu bağlantı için FUJIFILM, iki adet flaş cihazı sunmaktadır: Bu modele göre üretilmiş ve uyarlanmış olan çevirilebilir EF 42 (rehber sayı: 42) ve eğilebilir EF-20 (rehber sayı: 20) flaş gereçleri.

  Fujifilm FinePix HS25 EXR teknik özellikleri
  - 16 Megapiksel EXR CMOS ışık algılayıcı
  - 30 kat optik kaydırma (zoom) ve 24-720 mm (eşdeğer) odak aralığında ve F2.8 (Geniş Açı) – F5.6 (Dar Açı) ışıklılığında FUJINON objektif
  - 60 kata kadar zekî, sayısal yakınlaştırma
  - 7,6 cm, 460.000 piksel yüksek zıtlıklı ekran ve “Güneş ışığı” kipi
  - Elektronik bakaç (200.000 piksel)
  - Tam çözünürlükte 8 kare/sâniye ile çok hızlı dizi çekim
  - Tam HD niteliğinde video çekimleri (1080p)
  - Mekanik resim sâbitleme sistemi
  - Devingen panorama 360°
  - El ile ayarlama imkânları
  - 1cm mesâfeli makro çekim
  - Film benzetim kipleri
  - TTL flaş ayağı
  - Lityum-ion doldurulabilir piller
  - Türkçe kullanım özelliği

  FİYAT:570 TL
  Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.  |
  |
  ______________________________


  Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

  _____________________________
 • Yüzbaşı
  285 Mesaj
  Katılım Zamanı
  21 Mart 2006


  Şehir
  Tekirdağ,Çorlu


  Durum
  Forumda değil

  Fiyat nedir..
  Bence bu kadar detayı burada vermek ilanı baltalıyor.. :)
  |
  |
  _____________________________
 • Çavuş
  43 Mesaj
  Referanslar: 3


  Katılım Zamanı
  12 Temmuz 2012


  Şehir
  Düzce, Merkez


  Durum
  Forumda değil

  Bilgi için PM
  |
  |
  _____________________________
 • Çavuş
  79 Mesaj
  Katılım Zamanı
  24 Eylül 2006


  Şehir
  İstanbul,Güngören


  Durum
  Forumda değil

  fiyat nedir?
  |
  |
  _____________________________
 • Çavuş
  64 Mesaj
  Katılım Zamanı
  09 Mayıs 2008


  Şehir
  Ankara, Keçiören


  Durum
  Forumda değil

  PM lütfen
  |
  |
  _____________________________
 • Onbaşı
  19 Mesaj
  Referanslar: 1


  Katılım Zamanı
  16 Mayıs 2012


  Şehir
  Ankara,


  Durum
  Forumda değil

  Merhaba fiyat bilgisi yer almakta. 570 tl
  |
  |
  ______________________________


  Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

  _____________________________
 • Çavuş
  64 Mesaj
  Katılım Zamanı
  09 Mayıs 2008


  Şehir
  Ankara, Keçiören


  Durum
  Forumda değil

  takas varmı*
  |
  |
  _____________________________
 • Er
  1 Mesaj
  Katılım Zamanı
  20 Eylül 2011


  Şehir
  Kocaeli,Derince


  Durum
  Forumda değil

  bu cihaza harici mikrofon takabiliyor muyuz?

  takabilir isek hangisi?
  |
  |
  _____________________________
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Media Sözlük
SEO
kolayoto.com
Sohbet
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.