Şimdi Ara

ters yön cezasına itiraz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
3.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yaklaşık 2 ay kadar önce...bir konu açmıştım..
    (selam arkadaşlar polis memurları bana bugün aşağıda resmini çektiğim karayolları işaret ve ikazla alakası olmayan tabelaya istinaden tarafıma ceza yazdı.sizce uygun mu itiraz etmeli miyim.ters yön cezasına itiraz..not:sokakta devlete ait resmi bir girilmez tabelası yok yanlızca bu yazı var.görüşlerinizi bekliyorum..herkese selamlar. )
    beklediğim mahkeme kararı çıktı incelemenizi ve eğer gerekliyse sizin de böyle durumlarla karşılaştığınızda yol gösterme amacıyla bilgilenmenizi rica ederim.?ters yön cezasına itiraz

• Tabelanın da kaldırılmasını isteseydiniz insanları yanlış yönlendiriyor diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emsal karar olarak gösterilebilir bu vaka

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • o gün yaklaşık 35-40 araca aynı şekilde ceza yazıldı..o vatandaşları da ikaz etmeye çalıştım ama hem yanımdaki polis memurunun anlamsız baskısı hemde para cezasının düşük olması sebebiyle bir nevi dalga geçilmiştim.keşke para cezası 95 değil de 995 olsaydı.o zaman görürdü kim kimle dalga geçiyor.ceza yemek için sıraya giren vatandaş hep bir ağızdan"kes cezamızı da işe geç kaldık patron kızar" modundaydı...canım türkiyem,yurdum insanım,bizim hiç işimiz yoktu çünkü...asıl iş bunlar aslında UYANIN,UYANDIRIN...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.