Şimdi Ara

Terraria [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
310
Cevap
7
Favori
32.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Shiftlenbik

Oyunda hep aynı şeyler craftlanıyor item azlığındanmı bilmediğim bir şeymi var acaba yardımcı olurmusunuz
    Terraria [ANA KONU]
    Terraria [ANA KONU]

Yer altından,potlardan,yeryüzünden vb değişik şeyler çıkar.Ayrıca furnace-anvil yaparak genişletebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nintendo. -- 12 Temmuz 2011; 18:24:25 >

• Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nintendo.

Multiplayer oynamak isteyenler PM atabilir (hamachi )

Multiplayer oynamak için Hamachi'ye gerek yok, direkt IP'den bağlanabiliyorsunuz zaten. Sıfırdan co-op oynamak isteyen(ler) varsa oynayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecasanova

quote:

Orijinalden alıntı: Nintendo.

Multiplayer oynamak isteyenler PM atabilir (hamachi )

Multiplayer oynamak için Hamachi'ye gerek yok, direkt IP'den bağlanabiliyorsunuz zaten. Sıfırdan co-op oynamak isteyen(ler) varsa oynayalım.

Crackli-Cracksiz herkes girsin diye dedim :)
    Tekrar hatırlatayım hem isteyen varsa pm atsın.

• Oyunda zilyon tane keşfedilmeyi bekleyen şeyler var.Ve hala oyuna yeni itemler ekleniyor.Yapımcı minecraft'tan fikri (ç)almış.Ama gerçekten müthiş yapmış.Havada kalmamış.Gerçi minecraft betadan kurtulursa terrarianın şimdiki hali kalmaz.Oyun sınırsız gibi göründüğünden saatler akıp gidiyor.
  • Minecraft bir sonraki yamada coşacak. Oyuna eklenecekler olan özellikleri say say bitmiyor. Terraria'nın bir sonraki yaması ise daha çok denge üzerine. Minecraft'ın yeni yaması gelene kadar Terraria'ya devam.
  • güzel oyun valla ya bağımlılık yaptı bırakamıyorum. şimdi yeni sürüm de gelcek daha uzun süre oynarım heralde
  • 5 günümü çaldı oyun dünyadan kesildim odamdan çıkmadım.Ama yapılabilecek herşeyi yaptım artık sıkıldım.Güncelleştirmeleri bekliyorum.
  • Notch,(Minecraft'ı yapan kişi) Terraria'dan bazı özelliklerinde alınacağını söylemiş.Oyunda hiç macera yoktu,artık coşacağız
    İlgilenen yok galiba ama yine de gelecekseniz Hamachi'yi vereyim:
    Ağ Adı: DH-Terraria
    Parola: forumdh
  • Valla oyunda altın gümüş demir ile yapılan bütün herşeyi yaptım ama diğer itemleri bir türlü bulamadım 3 saattir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shiftlenbik

Valla oyunda altın gümüş demir ile yapılan bütün herşeyi yaptım ama diğer itemleri bir türlü bulamadım 3 saattir

Onları yaptıktan sonra bence ilk gidilecek yer, yeraltı ormanları. Jungle silahları ve zırhları (gelecek olan yamada özelliklerini düşürecekler gerçi) molten yapana kadar çok iyi iş görüyor. Bütün bossları kesebiliyorsunuz bunlarla. Meteor ya da demonite ile uğraşmaya değmez, zaten jungle setinden kötüler. Molten seti tamamlamak da oyunu bitirmek gibi bir şey.

• Oyun gayet zevkli, fakat "harita bitmesin yahu küçüktür şimdi bu" deyip Huge açtıysanız tam bir işkence. İlk olarak öyle bir hata yaptım, sonra küçük bir haritada oynaması daha zevkli oldu tek kişi olduğum için. Oyundaki her şeyi gördüm, sadece ışın kılıcı yapmaya üşendim o da fazla uğraştırıcı.
  • Ya ben demir dışında bir maden bulamadım. Bayağı da indim hem de. Nightmare, ışın kılıcı falan diyenler olmuş. Anlatsın biri ya, çıktığında indirdiğim oyuna fransız kaldım.
  • Aşağı indikçe daha değerli madenler bulursun. Haritayı büyük açtıysan problemin kaynağı odur, yeni küçük bir harita yarat.
  • Beyler bi ara anlaşalım bi server açalım takılalım itemi olmayan arkadaşlara item felanda yaparız. Orjinal alın daha rahat girersiniz zaten çok bişey değil 7 dolar
  • Oyun minecrafttan daha detaylı yanlız hile var multide Multiplayer olan bir oyunun kullanıcı dosyasını bilgisayarda saklarsan olacağı bu
  • o hile değilki single playerden kastığın karakter ile değişik dünyalara girebilir multiplayere girebilirsin. Ama bazı mp serverlarında sadece yeni yani üstü sıfır olan karakterler kabul ediliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asasinodepulgas

o hile değilki single playerden kastığın karakter ile değişik dünyalara girebilir multiplayere girebilirsin. Ama bazı mp serverlarında sadece yeni yani üstü sıfır olan karakterler kabul ediliyor.

Onun programı var istediğin itemi ekliyebiliyorsun
  • Kardeş biliyoruz herhalde sırf bunun için özel serverlar bile var /drop komutuyla herşeyi indirebiliyorsun ama kendi craftlamanın zevki başka ;)
  • Eye of Cthulhu ve Eater of Worlds (Oyunun 4 bossundan 2'si) ışınlamak için gereken malzemeyi aldım Fazla ilerleme yapamadım ama deneyeceğim Birkaç pot yaptıktan ve satın aldıktan ve mermi aldıktan sonra tamamdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nintendo. -- 14 Temmuz 2011; 18:11:23 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.