Şimdi Ara

Terörle Mücadele için Fenerahçe'den 1 Milyon YTL!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu yeni olan bir sey deilki osmanli devleti zamaninda fenerbahce deplasmandan aldigi silahlari osmanli devletine getiriyordu
  • Biz üstümüze düşeni yaptık.Şimdi parayı teslim alanlar gereğini en kısa zamanda yapsın.Çünkü şehitlerin çoğu evinin tek geçim kaynağı idi.Bu yüzden para beklemeden yerine ulaşmalı.Şimdi bunu takip etmeliyiz.
  • Bu FB nin tüzüğünde var ! Takımımla gurur duyuyorum :)
  • Aferin fenere, helal olsun
  • Fenere bak resmen reklam yapıyo biz şunu verdik de bilmem neyde

Ne demişler Sağ Elin uzattığı yardımı Sol el Duymicak diye istemeseler basına sızdırmazlardı
  • sizde yapin sizde reklam edin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mnt1907

Milli Takım ve Habertürk öncülüğünde başlatılan Terörle Mücadele Kahramanlarına Destek Kampanyasına Fenerbahçe Spor Kulübü 1 milyon YTL bağışladı.

kaynak:http://www.haberturk.com/haber.asp?id=40308&cat=500&dt=2007/10/15

umarım diğer kulüplerden de aynı destek gelir.

helal olsun

1 milyon YTL değil 1 milyon dolar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: --Hip_Hop--

Fenere bak resmen reklam yapıyo biz şunu verdik de bilmem neyde

Ne demişler Sağ Elin uzattığı yardımı Sol el Duymicak diye istemeseler basına sızdırmazlardı

Haklısın bizde gs gibi siyah formayla çıkmalıydık hem reklam olmazdı hem de şehit aileleri daha kazançlı çıkardı.

En büyük gs
  • Baktım .TaneR. bu topiğide baltalamış mı diye baltalamamış. Hayret doğrusu. Ama yarın gider 5 milyon dolar kendisi bağış yapar sonra gelir buraya yazar "ben bile 5 milyon$ bağış yaptım bu ne ki?" diye.
  • quote:

Orjinalden alıntı: .TaneR.

helal olsun. keşke aynı duyarlılık maddi olarak değil de askere gitme konusunda yürek olarak da ortaya konulsa.

elinden geleni yapmış gene
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mnt1907

quote:

Orjinalden alıntı: .TaneR.

helal olsun. keşke aynı duyarlılık maddi olarak değil de askere gitme konusunda yürek olarak da ortaya konulsa.

elinden geleni yapmış gene

Ne yapmışım ?
    yapılan bağışa gerçekten helal olsun.
    ama askerlik konusunda da aynı duyarlılığı keşke gösterseler demişim. yaranız yoksa niye gocunuyorsunuz ?
  • artik kuru havadan nem kapmayi birakalim
  • Edit: Şu anda daha fazla —tam olarak— o fikirde olmadığım ya da yanlış yönleri/anlamları olabilecek bir yorum yapmışım. Kusura bakmayın; o yüzden editledim.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.