Şimdi Ara

Terörle Mücadele için Fenerahçe'den 1 Milyon YTL!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aslan'a yakışır

Galatasaray, şehitler için Ankaraspor maçına federasyona tescil ettirilen siyah formalarla çıkacak. Helsingborg karşılaşmasının hasılatının da şehit ailelerine verilmesi planlanıyor

HALİL ÖZER

Galatasaray Kulübü, Türkiye'yi derinden sarsan terör saldırılarında şehit düşen askerlerimiz ve onların geride kalan ailelerine destek olmak için harekete geçti.
    Yönetim kurulunun, Süper Lig'in 9. haftasında Ankaraspor'la pazar günü Ali Sami Yen Stadı'nda seyircisiz oynanacak olan maça sarı - kırmızılı takımın siyah formalarla çıkması kararını aldığı öğrenildi. Siyah formaların sezon başında Futbol Federasyonu'na tescil ettirilmesi nedeniyle resmi anlamda Galatasaray'ın önünde hiçbir engel bulunmuyor.
    Şehit ailelerinin yanı sıra terör örgütüyle mücadele eden silahlı kuvvetlerimize bu anlamlı davranışla destek verme düşüncesinde olan sarı - kırmızılı yönetimin ayrıca bugün yapılacak icra kurulu toplantısında önemli bir karar daha alması bekleniyor.

UEFA'da veya ligde
    Yönetim kurulunun, UEFA Kupası'nda İsveç temsilcisi Helsingborg'la 8 Kasım Perşembe günü Ali Sami Yen'de yapılacak maçın hasılatını da şehit ailelerine bırakacağı bildirildi. Konuyla ilgili kesin kararını bugünkü icra kurulu toplantısında verecek olan yönetimin, Helsingborg maçı yerine, ligin 12. haftasında İstanbul'da Gençlerbirliği ile oynanacak karşılaşmanın hasılatını şehit ailelerine bırakma fikrini benimseyebileceği de vurgulandı.
    http://www.milliyet.com.tr/2007/10/15/spor/spo03.html

E1965 hocam senin yanlışın var. Bu para silah almak için değil şehit aileler ve gaziler için toplanıyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: cdemir

quote:

Aslan'a yakışır

Galatasaray, şehitler için Ankaraspor maçına federasyona tescil ettirilen siyah formalarla çıkacak. Helsingborg karşılaşmasının hasılatının da şehit ailelerine verilmesi planlanıyor

HALİL ÖZER

Galatasaray Kulübü, Türkiye'yi derinden sarsan terör saldırılarında şehit düşen askerlerimiz ve onların geride kalan ailelerine destek olmak için harekete geçti.
    Yönetim kurulunun, Süper Lig'in 9. haftasında Ankaraspor'la pazar günü Ali Sami Yen Stadı'nda seyircisiz oynanacak olan maça sarı - kırmızılı takımın siyah formalarla çıkması kararını aldığı öğrenildi. Siyah formaların sezon başında Futbol Federasyonu'na tescil ettirilmesi nedeniyle resmi anlamda Galatasaray'ın önünde hiçbir engel bulunmuyor.
    Şehit ailelerinin yanı sıra terör örgütüyle mücadele eden silahlı kuvvetlerimize bu anlamlı davranışla destek verme düşüncesinde olan sarı - kırmızılı yönetimin ayrıca bugün yapılacak icra kurulu toplantısında önemli bir karar daha alması bekleniyor.

UEFA'da veya ligde
    Yönetim kurulunun, UEFA Kupası'nda İsveç temsilcisi Helsingborg'la 8 Kasım Perşembe günü Ali Sami Yen'de yapılacak maçın hasılatını da şehit ailelerine bırakacağı bildirildi. Konuyla ilgili kesin kararını bugünkü icra kurulu toplantısında verecek olan yönetimin, Helsingborg maçı yerine, ligin 12. haftasında İstanbul'da Gençlerbirliği ile oynanacak karşılaşmanın hasılatını şehit ailelerine bırakma fikrini benimseyebileceği de vurgulandı.
    http://www.milliyet.com.tr/2007/10/15/spor/spo03.html

E1965 hocam senin yanlışın var. Bu para silah almak için değil şehit aileler ve gaziler için toplanıyor.

Özür dilerim..Terörle mücadele için yardımın yapılacağını zannettim...

• mehmetçik vakfı sağlam bir vakıf olabilir ama siz siz olun bu vakıf, dernek vb. yerlere paranızı kaptırmayın. bu vakıf ve derneklerin çoğunluğu toplanan paraların büyük bir kısmını çalıp, çok az miktarını hayır işlerinde kullanıyorlar. yani bir nevi dolandırıcılık şebekesi olarak çalışıyorlar. yardım etmek istiyorsanız akrabalarınızdan, yada komşularınızdan, oda yoksa bulunduğunuz şehirlerden ihtiyaç sahiplerine yardım edin. kesinlikle bu tür vakıf ve derneklere güvenmeyin.
  • Online bağış yapmak isteyenler için :)
    http://www.mehmetcik.org.tr/onlinebagis/
  • somut bir adım.tebrik ediyorum fenerbahçe klübünü.

• ben şu sonucu çıkarıyorum. hiç bir vakfa yada derneğe yardım etmemek lazım, çünkü toplanan paralar çalınıyor. bir de şu tv lerdeki yardım programları yok mu? tv de göz yaşları döküp milletin parasını dolandırıyorlar. insanların dini duygularını sömürüyorlar. neymiş efendim dünyadaki fakir insanlara yardım ediyorlarmış. sen Türkiye deki fakirliği bitirdin de dünyanın fakirliğini çözmeye mi yelteniyorsun. x yardım derneğinin almanya daki şubesini alman makamları dolandırıcılık gerekçesiyle takibe alıyor. o yardım derneği almanya daki şubeyle alakamız yok diyecek kadar yüzsüzlük yapabiliyor. maalesef Türkiye dede bu tür vakıf ve dernekler hakkında denetim yapılmıyor, bunlar rahat rahat ülkede at oynatıyor.
  • ali şen de mühimmat yardımı yapsa. stokta kalanlardan bile olsa olur.
  • fenerbahçenin büyüklüğü gene ortaya çıktı
  • düz tabanların askere gitmediğini kimden duydunuz???

düz taban olup da askerlik yapan bir sürü arkadaşım var
  • Aslan'a yakışır!

Kulübümüz Türkiye'yi derinden sarsan terör saldırılarında şehit düşen askerlerimiz ve onların geride kalan ailelerine destek olmak için harekete geçti.

UEFA'da veya ligde

Kaynak: Milliyet

• quote:

Orjinalden alıntı: ShaLer

Aslan'a yakışır!

Kulübümüz Türkiye'yi derinden sarsan terör saldırılarında şehit düşen askerlerimiz ve onların geride kalan ailelerine destek olmak için harekete geçti.

UEFA'da veya ligde

Yukarıda eklemiştim ama topikte arbede olunca gözden kaçtı. Seninde eklemen iyi olmuş hocam.

Hocam aşağıdaki yazılar genele (üstüne alınma )
    Bu topik ne Aziz Yıldırım'ın ne Tümer'in nede Demirören'in askerliğinin tartışılması gereken bir topik değildir.

FB'nin yaptığı yardımı ne Tümer nede Aziz Yıldırım yapmıştır.
    Yardımı Yapan FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜDÜR.

• Tebrikler Fenerbahçe çok örnek davranış

Ayrıca Çaykur Rizespor Tüm sezon hasılatını bağışlamış gerçekten güzel haberler bunlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: recep41

somut bir adım.tebrik ediyorum fenerbahçe klübünü.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ShaLer

Aslan'a yakışır!

UEFA'da veya ligde

Yukarıda eklemiştim ama topikte arbede olunca gözden kaçtı. Seninde eklemen iyi olmuş hocam.

Hocam aşağıdaki yazılar genele (üstüne alınma )
    Bu topik ne Aziz Yıldırım'ın ne Tümer'in nede Demirören'in askerliğinin tartışılması gereken bir topik değildir.

FB'nin yaptığı yardımı ne Tümer nede Aziz Yıldırım yapmıştır.
    Yardımı Yapan FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜDÜR.

Topic biraz karışmış görmemişim.

• quote:

Orjinalden alıntı: subsonic

Merak ediyorum acaba askerlik yaşı gelipte ben askere gideceğim diyen futbolcu varmı kulübünü bırakıp?Herkes gibi Tümer de kendisine yasalar ile temin edilmiş hakkını kullanıyor.Yasa tartışılır,doğrudur yada değildir ama tartışmayı Tümere odaklamak objektiflik değil subjektifliktir.Hukuk düzeni kişileri merkez-hedef alarak kurulmaz bu nedenle objektiftir.Şu futbolcuların hangileri askerliklerini yapmış biri çıkıp söylesin de biz de ona göre yorum yapalım.Ayhan yapmış mıdır?Volkan Yaman yapmış mıdır?xxx yapmış mıdır?

Ancak kendinizi kandırın.Kimse milyarlar kazanıp,böyle bir hakkı olduğu zaman bu fırsatı tepip gitmez.Ben giderim diyen de yalan söyler başka birşey değil.Ama buradaki bazı insanların mantığı,kıyas yapma yeteneği pek çalışmadığı için herşeyi futbola indirgedikleri yetmez birde bunu kulüpler düzeyine indirgerler.Ne diyelim kolay gelsin...

Tabiki Tümere odaklamak dogru değil fakat Genelkurmayın 33 yaş sınırı varken tümer asker kacagı durumundaydı yeni yasa ile 37 oldu şuan icin bir engel kalmadı.Şunuda unutmamak lazim askerlik yaparken futbolcular verilen izinlerle haftanın belli günleri antreman ve maclara zaten cıkıyorlar. askerlik yapan futbolcularda işlerini idame ettirebiliyorlar sanki asker olan futbolcu normal asker gibi askerlik yapıyor izlenimi vermişsin.

• quote:

Orjinalden alıntı: millertime

Yazdıklarınla ilgili olarak bu topikte cevap yazdım. http://forum.donanimhaber.com/m_18387407/tm.htm
  • Helal olsun çok doğru davranış...
  • Fenerbahçemiz gene farkını gösterdi
  • quote:

Hocam FB ne yaparsa kötü yapar.

Baksana bu konuda bile polemik çıkartabiliyor bazı arkadaşlar ve sen onlara birlik beraberlikten bahsediyorsun.

Konuyu bu hale getirenlere

quote:

Orjinalden alıntı: Sylar

quote:

Orjinalden alıntı: Jedi_Knight

Güzel bişey inş. diğer klüplerde katılır

TS zaten ilk yarı gelirlerini bağışlamıştı. Diğer kulüplerde elinden geldiği kadar yardımlarını yapacaklardır
    Birlik olma zamanı. Üzerimize oyunlar oynandığı şu günlerde güçlü, azimli olmalıyız. En önemlisi çok çalışıp, üretken ve eğitim seviyesi gelişmiş bir ülke konumuna gelmeliyiz.
    Konuyu askerliğe getirip saptıranlar böyle önemli konuda alçalmayın gidin başka konu açıp bol bol eleştirin.

Haklısın hocam. Paranın nereye gittiğine bakıp sevineceğine örtbas edip konuyu saptırıyorlar.
    Yardım yapan spor camialarına, iş adamlarına ve halkımıza sonsuz teşekkürler.

• fenerbahceli olduğum iç.in bir kere daha gurur duyum
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.