Şimdi Ara

Terörle Mücadele için Fenerahçe'den 1 Milyon YTL!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Milli Takım ve Habertürk öncülüğünde başlatılan Terörle Mücadele Kahramanlarına Destek Kampanyasına Fenerbahçe Spor Kulübü 1 milyon YTL bağışladı.

kaynak:http://www.haberturk.com/haber.asp?id=40308&cat=500&dt=2007/10/15

umarım diğer kulüplerden de aynı destek gelir.

helal olsun

• helal olsun.
  • Güzel bişey inş. diğer klüplerde katılır
  • Helal.
  • faho kardeşim hassasiyetini anlıyorum haklısın.Bende abimle aynı gün askere gittim onu doguya beni batıya yolladılar böle askerlik yaptık.Malesef bu ülkede gencecik canlar yok olup giderken Bakan olan insanların asker kacagı oldugu ortaya cıktı.Gencecik insanlar giderken bazıları para ve güc sayesinde bu şerefli görevden kacıyor onlarada sölenicek söz cok ama sölersem kesin 7 gun banlanırım eminim.fb klubunun bu duyarlı hareketinden dolayı helal olsun tüm Türkiye birlik olup bu üzücü olayların üstesinden kısa zamanda gelicektir.Saygılar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: .TaneR.

helal olsun. keşke aynı duyarlılık maddi olarak değil de askere gitme konusunda yürek olarak da ortaya konulsa.

• quote:

Orjinalden alıntı: millertime

faho kardeşim hassasiyetini anlıyorum haklısın.Bende abimle aynı gün askere gittim onu doguya beni batıya yolladılar böle askerlik yaptık.Malesef bu ülkede gencecik canlar yok olup giderken Bakan olan insanların asker kacagı oldugu ortaya cıktı.Gencecik insanlar giderken bazıları para ve güc sayesinde bu şerefli görevden kacıyor onlarada sölenicek söz cok ama sölersem kesin 7 gun banlanırım eminim.fb klubunun bu duyarlı hareketinden dolayı helal olsun tüm Türkiye birlik olup bu üzücü olayların üstesinden kısa zamanda gelicektir.Saygılar...

• Şimdi uzun uzadıya girmiyeceğim ama senin olayın ''beni süründürdüler başkasını da süründürsünler'' durumu.Eğer birisi 70milyonluk ülkede 20,30 kişilik bir grubun içine girebiliyorsa emin ol o kişinin yerine sıradan insanların askerlik yapması çok daha makbul olucaktır.Hayır bu adam sıradan insanlar gibi patates soymakta başarılı olsa tamam ama bunlar futbolcu bunların başarısında milyonlar sokaklara dökülüyor.Askerlik te aynı şey o işin profosyoneli yaparsa askerliği çok daha başarılı oluruz.Hayatında silah görmemiş adamı ''gel bunları süründürdük senin ülkeni temsil etmen yetmez sen de sürün'' dersen o iş olmaz.

Ayrıca kimse senden daha az ''milliyetçi'' değil.
    quote:

Orjinalden alıntı: faho

Milliyetçilik "SENİN TABİRİNLE" heyecanlı olmak ise evet heyecanlıyım.Bilmeden atıp tutma demişsin istersen oralara hiç girmeyelim,askerliğini doğuda yapmış,27 yaşındaki bir insana denecek söz değil bu!

• Ben süründüm demedim bu 1!

Zaten üniversite mezunuyum bu da 2!

Kimseye az milliyetçi demedim bu da etti mi 3!

İnsanları,milli olgular ve yükümlülükler baabında,sıradan ya da bilmem ne diye kategorize etmen yanlış 4!

Bu ülke, sana bana ya da ona bir başkası tarafından lütuf edilip hediye edilmedi,ısmarlama da gelmedi,manda sömürge devleti hiç olmadı,bunun tek sağlayıcısı senin tabirinle "SIRADAN" insanlardı.

Elvis Presley,Muhammed Ali gibi idol ve "GERÇEK ANLAMDA MİLYONLARI SÜRÜKLEYEN" insanlar askerliklerini senin tabirinle "SIRADAN" insanlar gibi yapmışlardır,aynı örnekleri ülkemiz için de verebiliriz,bununla birlikte "normal şartlar altında" Yüce Türk devletinin önünde bütün fertler standart olarak değer alır, bu kadar basit!
  • Helal olsun fenere 40 yılda bi işe yaradılar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: .TaneR.

helal olsun. keşke aynı duyarlılık maddi olarak değil de askere gitme konusunda yürek olarak da ortaya konulsa.

Helal demen bile nasıl sahte. Bu konuda bile fanatizm yapıyorsan al bu linkte "senin gibilere"http://forum.antu.com/KonuOku.aspx?gID=31&fID=17&kID=12184

|^^^^^^^^^^^^\ ||\
    |Yürü anca gidersin | ||'""|""\___
    | _____________ l | |__|__|___| )
    (@!)!(@)"""""**|(@) (@)****|(@)

• quote:

Orjinalden alıntı: Jedi_Knight

Güzel bişey inş. diğer klüplerde katılır

TS zaten ilk yarı gelirlerini bağışlamıştı. Diğer kulüplerde elinden geldiği kadar yardımlarını yapacaklardır
    Birlik olma zamanı. Üzerimize oyunlar oynandığı şu günlerde güçlü, azimli olmalıyız. En önemlisi çok çalışıp, üretken ve eğitim seviyesi gelişmiş bir ülke konumuna gelmeliyiz.
    Konuyu askerliğe getirip saptıranlar böyle önemli konuda alçalmayın gidin başka konu açıp bol bol eleştirin.

• Alçalma felan yok burada,bu konu komplike ele alınması gereken spesifik bir konudur,bununla birlikte burası adı üzerinde forum,yani düşünce paylaşma platformu,laf lafı açar ,fikirler büyür ,dallanıp budaklanır,bir üyenin beyanını paylaşırsın ya da paylaşmazsın, o ancak kişinin kendisini bağlar.
    quote:

Orjinalden alıntı: Sylar

quote:

TS zaten ilk yarı gelirlerini bağışlamıştı. Diğer kulüplerde elinden geldiği kadar yardımlarını yapacaklardır
    Birlik olma zamanı. Üzerimize oyunlar oynandığı şu günlerde güçlü, azimli olmalıyız. En önemlisi çok çalışıp, üretken ve eğitim seviyesi gelişmiş bir ülke konumuna gelmeliyiz.
    Konuyu askerliğe getirip saptıranlar böyle önemli konuda alçalmayın gidin başka konu açıp bol bol eleştirin.

• quote:

Alçalma felan yok burada,bu konu komplike ele alınması gereken spesifik bir konudur

Niye komple ele alınıyormuş?
    Konuyu bence de saptırıyorsunuz. Bir çok iş adamı ve spor camiasından destek gelirken, konuyu baltalayıp askerliğe gtiriyorsunuz. futbolcular kaçak ya da vatan haini değildir. Yasaya göre belli yaş sınırı var ve tecil hakkını kullanıyor. Futbolculk hayatı bittiğinde askerliğini yapacaklardır. Konuyu saptırmaktan VAZGEÇİN
  • İstersen üstteki mesajları bir daha oku,burada futbolcuları vatan haini,vb... söylemler ile "GENELLEYEN" yok,nasıl kuru ve yaş odun bir arada varsa,bu durum elbette futbol camiasında da geçerli.Bununla birlikte habertürk tv'de yayımlanan askere destek proğramı ile,burada yapılan diyaloğun direkt olarak bir alakası yok,ancak şunu da bilmeliyiz ki, bu yardımlar laf olsun diye yapılmıyor,ASKER için yapılıyor.ASKERLİK hususunda da konu futbol camiasına gelince:Tümer burada öne çıkan bir objedir,yoksa onun gibi niceleri var,üstelik futbolcu da değiller,nitekim bunu, yani askerlik olayını deşmeye kalksak zaten forum yetmez.
    quote:

Orjinalden alıntı: Malazgirt

quote:

Alçalma felan yok burada,bu konu komplike ele alınması gereken spesifik bir konudur

Niye komple ele alınıyormuş?
    Konuyu bence de saptırıyorsunuz. Bir çok iş adamı ve spor camiasından destek gelirken, konuyu baltalayıp askerliğe gtiriyorsunuz. futbolcular kaçak ya da vatan haini değildir. Yasaya göre belli yaş sınırı var ve tecil hakkını kullanıyor. Futbolculk hayatı bittiğinde askerliğini yapacaklardır. Konuyu saptırmaktan VAZGEÇİN

• quote:

ASKERLİK hususunda da konu futbol camiasına gelince:Tümer burada öne çıkan bir objedir,yoksa onun gibi niceleri var,üstelik futbolcu da değiller,nitekim bunu, yani askerlik olayını deşmeye kalksak zaten forum yetmez.

Gelmedi, "getirildi" Destekleri konuşmamız gerekirken, bunu geçiştirip futbolcuların askerliğini konuşmamız uygun mu? bu mevzuyu bir çok kere bu bölümde tartıştık. Yine tartışırız ama önemli bir konuda bile şu futbolcu şöyle yaptı demeyelim lütfen.

Konuyu tartışalım.
    Son gelişmeler:

http://www.haberturk.com/haber.asp?id=40338&cat=500&dt=2007/10/15

MİLLİ TAKIM VE HABERTÜRK İŞBİRLİĞİ İLE DÜN GECE SAAT 21'DE BAŞLAYAN "TERÖRLE MÜCADELE KAHRAMANLARINA DESTEK KAMPANYASI" TÜRKİYE'NİN NASIL TEK YÜREK OLDUĞUNU TÜM DÜNYAYA GÖSTERDİ...

MİLLİ TAKIMLAR TEKNİK DİREKTÖRÜ FATİH TERİM VE MELİH MERİÇ'İN KAMPANYANIN AMACINI AÇIKLAMALARININ ARDINDAN BAĞIŞ KABULÜNE GEÇİLDİ. İLK BAĞIŞI MİLLİ TAKIM, 1 MİLYON YTL İLE YAPTI. ARDINDAN TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ'NİN 5 MİLYON YTL'LİK BAĞIŞI GELDİ . BİR BAŞKA SİVİL TOPLUM ÖRGÜTÜ, TÜRKİYE TEKSTİL SANAYİ İŞVERENLERİ SENDİKASI'DAN DA 5 MİLYON YTL BAĞIŞ GELDİ.. ARDINDAN DİĞER SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ TÜRKİYE SEHAHAT ACENTELERİ BİRLİĞİ TURSAB, ÇİMENTO MÜSTAHSİLLERİ DERNEĞİ KAMPANYAYA KATILDI.

İŞ DÜNYASI, ŞEHİT VE GAZİLERE DESTEK OLMAK İÇİN ADETA YARIŞTI...

İŞ DÜNYASINDAN EN BÜYÜK BAĞIŞI 2 MİLYON YTL İLE DOĞUŞ GURUBU YÖNETİM KURULU BAŞKANI FERİT ŞAHENK YAPTI.

ARDINDAN 1.5 MİLYON YTL İLE SANKO HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI ABDÜLKADİR KONUKOĞLU, 1 MİLYON DOLAR BAĞIŞLA İŞADAMI SELAHATTİN BEYAZIT , 1 MİLYON DOLAR BAĞIŞLA ACARLAR HOLDİNG BAŞKANI İSMET ACAR TAKİP ETTİ .

KIRAN HOLDİNG ONURSAL BAŞKANI TAHİR KIRAN, KAŞMİR HALI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NACİ TOPÇUOĞLU, IC HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI İBRAHİM ÇEÇEN, TAV HAALİMANLARI HOLDİNG, TURKCELL-DİGİTÜRK-İDDİA GRUBU, EKŞİOĞLU VAKFI BAŞKANI ALİ EKŞİOĞLU, ASTAŞ YÖNETİM KURULU BAŞKANI VEDAT AŞÇI, HESEKA İNŞAAT YÖNETİM KURULU BAŞKANI ENGİN MUSAOĞLU, İŞADAMI MEHMET TORUN, İŞADAMI NİHAT GÖKYİĞİT, SARAR GRUBU BAŞKANI CEMALETTİN SARAR, İŞADAMI HÜSNÜ GÜRELİ, İŞADAMI YILMAZ KORKMAZ, DETUR GRUBU YÖNETİM KURULU BAŞKANI FİRUZ BAĞLIKAYA, COLLEZİONE YÖNETİM KURULU BAŞKANI EKREM AKYİĞİT, İŞADAMI AHMET ALİ ÖZDERİCİ, TURSAB BAŞKANI BAŞARAN ULUSOY, İŞADAMI İBRAHİM KEFELİ, BAHÇEŞEHİR EĞİTİM KURUMLARI BAŞKANI ENVER YÜCEL, VATAN COMPÜTER BAŞKANI NURİ VATAN, TWİGGY YÖNETİM KURULU BAŞKANI SİNAN ÖNCEL VE TESYEV BAŞKANI YAVUZ KOCAÖMER KAMPANYAYA KATILARAK YÜKLÜ BAĞIŞLARDA BULUNDULAR.

FENERBAHÇE KULÜBÜ, YAPTIĞI BİR MİLYON DOLARLIK BAĞIŞLA BİR KULÜP ADINA YAPILAN EN BÜYÜK BAĞIŞA İMZA ATTI .

HALUK ULUSOY BAŞKANI OLDUĞU FUTBOL FEDERASYONU ADINA 1 MİLYON YTL BAĞIŞLA KAMPANYAYA KATILDI. KULÜPLER HEM BAŞKANLARI, HEM DE FUTBOLCULARI İLE KAMPANYAYA KATILMAK İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATTI. BURSASPOR BAŞKANI LEVENT KIZIL, SPOR YAZARI ÖMER ÜRÜNDÜL VE SPOR YAZARI DEVRİM SAĞIROĞLU KAMPANYAYA ŞAHSEN KATILANLAR ARASINDAYDI. ÖTE YANDAN FENERBAHÇE TELEVİZYONU DA KAMPANYAYI VATANDAŞLARA DUYURARAK, DESTEK OLDU.

SANAT DÜNYASINDAN EN BÜYÜK BAĞIŞI 250 BİN YTL İLE CEM YILMAZ YAPTI.

SANATÇI SEDA SAYAN 100 BİN YTL BAĞIŞLA KAMPAYAYA KATILDI . STÜDYOYA GELEREK KAMPANYA İÇİN ÇALIŞAN GÜRBEN ERGEN, BİR ŞEHİT ÇOCUĞUNUN BÜTÜN MASRAFLARINI ÜSTLENİRKEN, YILMAZ ERDOĞAN, BKM İLE KAMPANYAYA 100 BİN YTL BAĞIŞLA KATILDI.

BİZZAT GELEREK KAMPANYADA ÇALIŞAN METİN AKPINAR AYRICA 24 BİN DOLAR BAĞIŞTA BULUNDU. STÜDYOYA GELEN METİN ŞENTÜRK VE TAMER KARADAĞLI DA HEM BAĞIŞTA BULUNDULAR, HEM DE VATANDAŞLARA ÇAĞRI YAPTILAR.. SABAH GAZETESİ YAZARI YÜKSEL AYTUĞ DA STÜDYOYA GELEREK KAMPANYA İÇİN ÇALIŞTI. KENDİ ARALARINDA ÖRGÜTLENEN CITROEN VE HYUNDAİ BAYİLERİ DE KAMPANYAYA KATILDILAR...

TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ BAŞKANI KÖKSAL TOPTAN, GENELKURMAY BAŞKANI ORGENERAL YAŞAR BÜYÜKANIT VE DİYANET İŞLERİ BAŞKANI ALİ BARDAKOĞLU CANLI YAYINDA VATANDAŞLARI KAMPANYAYA KATILMAYA DAVET EDERKEN, DSP GENEL BAŞKANI ZEKİ SEZER, PARTİLİLERİ KAMPANYA İÇİN ORGANİZE OLMAYA DAVET ETTİ.

KAMPANYA CANLI YAYINI SÜRERKEN TELEFONLAR KİLİTLENDİ, VATANDAŞLAR GSM OPERATÖRLERİNİ SMS YAĞMURUNA TUTTU. STAR, SHOW VE ATV TELEVİZYONLARI DA CANLI YAYINLARINDA KAMPANYAYA TÜRKİYE'YE DUYURARAK DESTEK VERDİLER... KAMPTA OLAN MİLLİ TAKIM OYUNCULARININ DA CANLI YAYINA BAĞLANARAK DUYGULARINI AKTARDIKLARI YAYIN, TÜRKİYE'Yİ EKRAN BAŞINA TOPLADI... FATİH TERİM'İN EŞİ FULYA TERİM DE CANLI YAYINA BAĞLANARAK; BU KAMPANYAYA ÖNCÜLÜK YAPTIĞI İÇİN EŞİ İLE GURUR DUYDUĞUNU ANLATTI. MİLLİYET GAZETESİ BAŞYAZARI GÜNERİ CIVAOĞLU DA CANLI YAYINA KATILARAK KAMPANYAYA DESTEK VERDİ.

GENELKURMAY BAŞKANI YAŞAR BÜYÜKANIT'IN TAVSİYESİ DOĞRULTUSUNDA, KAMPANYANIN TÜM GELİRLERİ MEHMETCİK VAKFI'NA BAĞIŞLANACAK... KAMPANYA BİR HAFTA BOYUNCA SÜRECEK. VATANDAŞLAR İLAN EDİLEN BANKA HESAP NUMARALARI VE SMS YOLUYLA KAMPANYAYA KATILABİLECEK... KAMPANYA ÖZEL YAYINLARI İSE HABERTÜRK'ÜN CANLI YAYINLARIYLA DEVAM EDECEK. KAMPANYAYA KATILIM VE SONUÇLAR GÜNBOYU HABERTÜRK EKRANLARINDAN İZLEYİCİLERE AKTARILACAK....

TÜRKİYE ODALAR BORSALAR BİRLİĞİ: 5 MİLYON YTL
    TEKSTİL SANAYİİ İŞVERENLERİ SENDİKASI: 5 MİLYON YTL
    DOĞUŞ GRUBU YÖNETİM KURULU BAŞKANI FERİT ŞAHENK: 2 MİLYON YTL
    SANKO HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI ABDÜLKADİR KONUKOĞLU: 1.5 MİLYON YTL
    FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ: 1 MİLYON DOLAR
    İŞADAMI SELAHATTİN BAYAZIT: 1 MİLYON DOLAR
    ACARLAR HOLDİNG BAŞKANI İSMET ACAR: 1 MİLYON DOLAR
    MİLLİ TAKIM OYUNCULARI: 1 MİLYON YTL
    TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU: 1 MİLYON YTL
    KIRAN HOLDİNG ONURSAL BAŞKANI TAHİR KIRAN: 250 BİN DOLAR
    IC HOLDİNG YÖNETİM KURULU ÜYESİ MURAT ÇEÇEN: 200 BİN DOLAR
    CEM YILMAZ: 250 BİN YTL
    KAŞMİR HALI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NACİ TOPÇUOĞLU: 250 BİN YTL
    ÇİMENTO MÜSTAHSİLLERİ DERNEĞİ BAŞKANI ADNAN İĞNEBEKÇİLİ: 200 BİN YTL
    EKŞİOĞLU VAKFI BAŞKANI ALİ EKŞİOĞLU: 150 BİN DOLAR
    TURKCELL-DIGITURK- İDDAA: 150 BİN YTL
    TAV HAVALİMANLARI HOLDİNG: 150 BİN YTL
    ASTAŞ YÖNETİM KURULU BAŞKANI VEDAT AŞÇI: 150 BİN YTL
    SILENCE BEACH HOTEL: 100 BİN YTL
    SARAR ŞİRKETLER GRUBU BAŞKANI CEMALETTİN SARAR: 101 BİN DOLAR
    HESEKA İNŞAAT YÖNETİM KURULU BAŞKANI ENGİN MUSAOĞLU: 100 BİN DOLAR
    TÜRSAB: 100 BİN YTL
    SEDA SAYAN 100 BİN YTL
    MEHMET TORUN: 100 BİN YTL
    YILMAZ ERDOĞAN 100 BİN YTL
    İŞADAMI NİHAT GÖKYİĞİT: 100 BİN YTL
    İŞADAMI HÜSNÜ GÜRELİ: 75 BİN YTL
    BOLUSPOR KULÜBÜ ESKİ BAŞKANI YILMAZ BECİKOĞLU: 50 BİN DOLAR
    COLLEZIONE YÖNETİM KURULU BAŞKANI EKREM AKYİĞİT: 50 BİN YTL
    İŞADAMI YILMAZ KORKMAZ: 50 BİN YTL
    İŞADAMI BAŞARAN ULUSOY: 50 BİN YTL
    İŞADAMI AHMET ALİ ÖZDERİCİ: 50 BİN YTL
    İŞADAMI SERDAR BİLGİLİ: 50 BİN YTL
    DETUR YÖNETİM KURULU BAŞKANI FİRUZ BAĞLIKAYA: 50 BİN YTL
    BAHÇEŞEHİR EĞİTİM KURUMLARI MÜTEVELLİ HEYETİ BAŞKANI ENVER YÜCEL: 50 BİN YTL
    VATAN COMPUTER YÖNETİM KURULU BAŞKANI NURİ VATAN: 50 BİN YTL
    SPOR YAZARI ÖMER ÜRÜNDÜL: 30 BİN DOLAR
    METİN AKPINAR: 24 BİN DOLAR
    TWIGGY YÖNETİM KURULU BAŞKANI SİNAN ÖNCEL: 25 BİN YTL
    TESYEV BAŞKANI YAVUZ KOCAÖMER 25 BİN YTL
    İŞADAMI LEVENT KIZIL: 25 BİN YTL
    TWIGGY YÖNETİM KURULU BAŞKANI SİNAN ÖNCEL: 25 BİN YTL
    TANSU ÖZKÖK: 10 BİN YTL
    METİN ŞENTÜRK: 10 BİN YTL
    İSTANBUL CITROEN BAYİLERİ ADINA KONSEY BAŞKANI KUBİLAY ERCAN ERDEM: 10 BİN YTL
    İSTANBUL HYUNDAI BAYİLERİ ADINA KONSEY BAŞKANI AYHAN ELMAS: 10 BİN YTL

• Hocam FB ne yaparsa kötü yapar.

Baksana bu konuda bile polemik çıkartabiliyor bazı arkadaşlar ve sen onlara birlik beraberlikten bahsediyorsun.

Konuyu bu hale getirenlere

quote:

Orjinalden alıntı: Sylar

quote:

• Merak ediyorum acaba askerlik yaşı gelipte ben askere gideceğim diyen futbolcu varmı kulübünü bırakıp?Herkes gibi Tümer de kendisine yasalar ile temin edilmiş hakkını kullanıyor.Yasa tartışılır,doğrudur yada değildir ama tartışmayı Tümere odaklamak objektiflik değil subjektifliktir.Hukuk düzeni kişileri merkez-hedef alarak kurulmaz bu nedenle objektiftir.Şu futbolcuların hangileri askerliklerini yapmış biri çıkıp söylesin de biz de ona göre yorum yapalım.Ayhan yapmış mıdır?Volkan Yaman yapmış mıdır?xxx yapmış mıdır?

Ancak kendinizi kandırın.Kimse milyarlar kazanıp,böyle bir hakkı olduğu zaman bu fırsatı tepip gitmez.Ben giderim diyen de yalan söyler başka birşey değil.Ama buradaki bazı insanların mantığı,kıyas yapma yeteneği pek çalışmadığı için herşeyi futbola indirgedikleri yetmez birde bunu kulüpler düzeyine indirgerler.Ne diyelim kolay gelsin...
  • Walla askerlik konusu diğer topiclerde zaten yeterince tartışılıyor bence TR bu durumdayken birlik olmamız lazım gereksiz tartışmalar çıkaracağımıza, sonuçta hepimiz aynı milletin insanlarıyız BJK' lisi GS ve FB lisi hepbirlikte olmalıyız

Tekrardan bütün yardım yapanlara helal olsun diyorum..
  • Devletin parası yok mu...?
    Bu parayı eğitime harcasaydık daha iyi olmazmıydı...?
    Bir Fenerbahçeli olarak bu olayı kabullenemiyorum...Silaha para yatırıyoruz...Benim stada girerken verdiğim parayla ABD den silah alıyoruz...
    Şimdi beni kesin birileri afaroz etmey kalkacak..Fakat,Silahlanma ve silahlı mücadeleye karşı olduğum için FB nin bu tutumu içimi kemiriyor...
    Ulkemiz yozlaşırken içeride neredeyse terörist yetişirken eğitim değilde silahlanmaya katkıda bulunmak bence yardım değildir...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.