Şimdi Ara

terör örgütlerini seviceğinize,kardeşim diyen türkmenleri savunun biraz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hoşunuza giden terör örgütü desteklersiniz ,ister essat,işid fark etmez insan katliamı yapan grup teröristdir

ama türkiyeye yakın olan,özellikle kardeşim diyen kendilerini türk gibi hisseden türkmenleri savunmazsınız gıkınız çıkmaz,görmezen gelirsiniz,

siz öyle insanlarsınızki savaş çıksa teröriste kapı açarsanız,olayarı görmezden gelirsiniz,ülkeden kaçar ülkeyi kötülersiniz

tüm teröristler bir olup türkiyeye saldırma potansiyeli varken

onlara karşı durabilecek türkmenlerden nefret edersiniz,

işte bu zihniyet bu ülkeyi terk etmeli,kaç milyonsanız en az 10 vardır heralde ülkeyi terk edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DonsuzBalık -- 25 Kasım 2015; 14:32:06 >

• Sizin sevginiz sinirdan cevrilen turkmenlerr karsi sesiniz cikmadigi zamanlarda belli oldu. Tabi o zaman esadin ve putinin bu kadar baskin olacagi tahmin edilmiyordu ve tayyip iki aya putin duser filan diye konusmalar yapiyordu. Simdi isler degisti turkmen dagi onemli bi yer ve orayi kaybetmek istemeyen ab abd turkmenler uzerinden propoganda yaparak savasi mesrulastiriyorlar.
    Madrm turkmenleri bu kadar seviyordunuz neden geri cevrilen turkmenler icin ses cikarmadiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cok yakinda

Sizin sevginiz sinirdan cevrilen turkmenlerr karsi sesiniz cikmadigi zamanlarda belli oldu. Tabi o zaman esadin ve putinin bu kadar baskin olacagi tahmin edilmiyordu ve tayyip iki aya putin duser filan diye konusmalar yapiyordu. Simdi isler degisti turkmen dagi onemli bi yer ve orayi kaybetmek istemeyen ab abd turkmenler uzerinden propoganda yaparak savasi mesrulastiriyorlar.
    Madrm turkmenleri bu kadar seviyordunuz neden geri cevrilen turkmenler icin ses cikarmadiniz

bize yakın olan türkmenlere bunu yapan,rusya

türkiye ye acırmı sanıyorsun

hepsi cambaz türk düşmanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: DonsuzBalık

quote:

Sizin sevginiz sinirdan cevrilen turkmenlerr karsi sesiniz cikmadigi zamanlarda belli oldu. Tabi o zaman esadin ve putinin bu kadar baskin olacagi tahmin edilmiyordu ve tayyip iki aya putin duser filan diye konusmalar yapiyordu. Simdi isler degisti turkmen dagi onemli bi yer ve orayi kaybetmek istemeyen ab abd turkmenler uzerinden propoganda yaparak savasi mesrulastiriyorlar.

Yahu rusyanin bizim dostumuzun olmadigini biliyorum. Hatta dusman olarak ilk 3un icinde bile yeralabilir. Bununda farkindayim. Rusyanin yokolmasini bende isterdim ama burada onemli olan mesele sudur.
    Simdi burada turkmenleri vuruyor diye rusyaya nefret kusan insanlarin geneli turkmenler sinirimizdan geri cevrildigi zaman ses cikarmiyorlardi. Ben bunu hazmedemiyorum. Yani insanlikla alakasi yok.

• quote:

quote:

quote:

Yahu rusyanin bizim dostumuzun olmadigini biliyorum. Hatta dusman olarak ilk 3un icinde bile yeralabilir. Bununda farkindayim. Rusyanin yokolmasini bende isterdim ama burada onemli olan mesele sudur.
    Simdi burada turkmenleri vuruyor diye rusyaya nefret kusan insanlarin geneli turkmenler sinirimizdan geri cevrildigi zaman ses cikarmiyorlardi. Ben bunu hazmedemiyorum. Yani insanlikla alakasi yok.

fransalı diplamatlar cezayir soykırımı için nedediler biliyomusun

dedelerimizin günahlarını,taşımaya ne gerek var

avrupalılar kendi sınarlarındaki güvenlik nedeniyle demokrasiyle cirit atıyorlar,bu nedenle kendi demokrasileri üzerinden başka ülkenin demokrosisie propaganda yapyorlar

hatalar insanı hata yapmamaya iter,

nerde cumhuriyetçi gençlik hepsi başkasının ağzına bakıyor,kendi iradesiyle hareket edemiyor,kendine özgürlük vermeyen insanlar bide adalet arıyor yazık size

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DonsuzBalık -- 25 Kasım 2015; 15:01:30 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

fransalı diplamatlar cezayir soykırımı için nedediler biliyomusun

dedelerimizin günahlarını,taşımaya ne gerek var

avrupalılar kendi sınarlarındaki güvenlik nedeniyle demokrasiyle cirit atıyorlar,bu nedenle kendi demokrasileri üzerinden başka ülkenin demokrosisie propaganda yapyorlar

hatalar insanı hata yapmamaya iter,

nerde cumhuriyetçi gençlik hepsi başkasının ağzına bakıyor,kendi iradesiyle hareket edemiyor,kendine özgürlük vermeyen insanlar bide adalet arıyor yazık size

Hocam atladiginiz bir nokta var bu bir hata degil bu onlarin davranis bicimleri tutumlari. Bakin esad devrildi diyelim suriyenin basina da abd avrupa ninnistedigi bir lider gecsin. O lider yine turkmenlere eziyet yapsa buradakilerin hic birinin sesi solugu cikmaz.bu gecmiste de boyleydi simdi de boyle gelecekte de boyle. Cunku kendileri tepki koyacak yeterlilikte degiller liderleri ne derse onubyapmak zorundalar.

• AKP o TÜrkmenleri geri çevirmekle büyük hata etmiştir. Fakat AKP ye oy veren seçmenlerin buna ses çıkarmadığını düşünmek AKP seçmenini hiç tanımamak anlamına geliyor. AKP nin AKP olmasına bu seçmenin her zaman mazlumun yanında olması yol vermiştir zaten.

AKp seçmeni için Rabia neyse Suriyeli mülteci neyse Türkmende odur yani. Mağdur edilmiştir mazlumdur ve o sebepten Türkmenlerin sınırdan alınmasını ister AKP seçmenleri. Bu sebepten buna ses çıkarmadınız demek yanlış olur.

Ha diyeceksin ki o zaman neden AKP ye oy verdiler. Siyasi partilerin hangisi seçmeni ile %100 uyum içindedir ki. Bir kararda siyasi partinini aldığı karar ile seçmen uyuşamadı diye tamam ben bu partiye oy vermiyorum dersen seçime giren 30-33 siyasi partinin hiç birisin seçemezsin.

Sana göre doğru yanlış nedir tartarsın en yakın gördüğün partiye oyu verirsin. Ama bu demek değildir ki oy verdiğin partinin her kararını destekliyorum. %100 uyum imkansızdır. Onlarda insan bizde insanız çünkü.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.