Şimdi Ara

**TERMOSTATİK VANALAR**(ANA KONU) (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.947
Cevap
89
Favori
215.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam benim ev 150 m2. Alt kat boş. Üstte oturan var. Ev yeni ev. Bende termostatik vana taktırmak istiyorum. Termostat vana ile beraber köşe aparatı da alacakmıyım. Kombi eca marka 24.000 lik. Ne marka termostat vana alalım. Normal sıvı eca trv 3 alsak iş görürmü
    **TERMOSTATİK VANALAR**(ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakaryavib -- 19 Kasım 2019; 17:32:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kayamtky K kullanıcısına yanıt
    Eyvallah

• sakaryavib kullanıcısına yanıt
    tesisatınız mobil sisyem mi, yani kombinin altında kollektörler var mı resim uzaktan çekilmiş radyatör vanasını net göremedim

ECA alma danfoss al.gaz sensörlü veya sıvı sensörlü

• quote:

Orijinalden alıntı: erkostu

Eyvallah
    Hocam, bende ki durum bu.

**TERMOSTATİK VANALAR**(ANA KONU)**TERMOSTATİK VANALAR**(ANA KONU)**TERMOSTATİK VANALAR**(ANA KONU)
  • quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

tesisatınız mobil sisyem mi, yani kombinin altında kollektörler var mı resim uzaktan çekilmiş radyatör vanasını net göremedim
    Hocam kollektörler kombinin altında, yani balkonda. Mobil sistem değil. 7 adet petek var. Birisi giyinme odasında. 30 tl ye eca trv 3 vana var, uygunmu yada başka marka çok farkettirirmi
    **TERMOSTATİK VANALAR**(ANA KONU)

danfoss ras -c sıvı sensörlü termostatik vana öneririm 50liraya bulursun özellikle kafası daha kalitelidir.dünyada termostatik vananın mucidi danfoss tur. bir de pex adaptör alman lazım borular pex çünkü

• Ustad konudan çok geri kaldım fakat termostatik vanalarda gaz sensörlüler kaliteliydi şimdi sıvı sensörlüler yerine geçti. Ne değişti hocam sıvı favori oldu

• cemcagdas C kullanıcısına yanıt
    Gaz sensörlünun fiyatı arttı.sivi sensörlü favori oldu

• cemcagdas C kullanıcısına yanıt
    arz/talep meselesi fiyatı arttı, bütçesi olana öneriyorum
  • merhabalar, sizlerin tavsiyesi uzerine Danfoss sivi sensorlu Termo vana almak istiyordum ama bulundugum sehirde hicbir yerde bulamadim. Ya ECA var yada KAS. Dogalgazin yeni geldigi illerden birindeyim, o yuzden her aradigimizi henuz bulamiyoruz. Zorunlu kalmadikca da online almak istemiyorum. Aradaki fark nedir, tepkime suresi mi, govde yada mekanizma kalitesi mi? sizce ECA is gormez mi?
    Bir de danfoss u online almak zorunda kalirsam, hem komple beyaz govdeli hem siyah-beyaz karisik renkli olani gordum, hangisini almaliyim, dikkat etmem gereken eski/yeni, orjinal/cakma urun durumu var mi? Cok tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Graig74 -- 25 Kasım 2019; 22:17:37 >
  • disintegration kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Resimde paylaştığım çekirdek ile danfoss un çekirdekleri birebir aynı olmuyor. Özellikle suyun geçtiği delik sanırım. Kime sorsam olmaz diyip gönderiyor, sadece kafayımı değiştirmeliyim.
  • zugo07 Z kullanıcısına yanıt
    iki tür çekirdek var uzun kısa

https://kas.com.tr/product/kompakt-ventil-termostatik-vana/

• Graig74 G kullanıcısına yanıt
    eca trv4 alın, kafası biraz daha kalitelidir ama bir danfoss değil onu belirteyim. siyah ve beyaz kafa danfoss arasında fark yok ikiside aynı ve sıvı sensörlü

Hocam ben bugun 4 adet danfos aldim sivi sensorlu.gaz olan cok pahali,dijital olan ondanda pahali.pahali olanlari da almayi dusundum,ancak tasarrufla o fiyati ckaramam diye dusundum.

• bu danfoss gaz sensörlü olanını 7 yıldır kullanıyorum, en ufak bir sorun çıkarmadı maşallah ve konforu çok güzel. evi istenilenden fazla ısınan herkese tavsiye ederim. o zamanlar ben 6 tanesini 200 lira bir fiyata almıştım şu anda fiyatlar uçmuş.
  • erkostu E kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun iyi tercih, güle güle kullan
    danfoss eco 2 alsam, direk takabilir miyim ? Çekirdekten dolayı bir sıkıntı yaşar mıyım ? Bağlantı noktaları için uygun başlıklar varmış o konuda sıkıntı yaşamam diye düşünüyorum.
  • zugo07 Z kullanıcısına yanıt
    çekirdek uygun olursa danfoss eco'nun kafası girer
    Tamamdır bir danfoss bayine uğrayıp sorayım, teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.