Şimdi Ara

TERMOSİFON MARKALARINA İLİŞKİN ARIZA TECRÜBE PAYLAŞIMI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • baymak termosifon aldım, abartmadan söylüyorum 3 aydır hayatı zindana çevirdi. firma da ürününe sahip çıkmıyor. basınç ventilinden su akıtıyor. regülatör taktırdım. gene para etmedi... 350 tl lik termosifona yaptığım masraf 140 tl +zaman + uğraşmam da cabası... kesinlikle ve kesinlikle 7 yıl garantisi var diye güvenmeyin. teknik servis bile basınç ventilinden su akıtması olayını sizin şebekeden kaynaklıdır, dolayısıyla garanti kapsamına girmez deyip bana maddi fatura çıkardı. şimdi kullanım kılavuzunda yazan herşeyi yapmama rağmen, hala sorun devam ediyor ve kimse bunun sorumluluğunu almıyor. 7 yıllık garanti bu olmamalı... hakkımı sonuna kadar arayacağım.
    tüketici hakem heyetine gittim dün. 4 defa arıza bildirim fişi alın, biz onlara iade etmesini biliriz dediler.

size tavsiyem baymak almayın kesinlikle. diğer markaları alanların hiçbiri aynı sorunu yaşamıyor bnm sitede.... bi de daha ucuza almışlar termosifonlarını...

• baymak firmasının bu konuda suçu yok aşırı basınç var bazı bölgelerde sana tavsiyem bir adet pakkens marka al bu ürün yüksek basınca ayarlı
     TERMOSİFON MARKALARINA İLİŞKİN ARIZA TECRÜBE PAYLAŞIMI
    sorunsuz kullan
  • hocam, az önce ana merkezle konuştum akıtması güvenliği için diyor. yani ben akıtmayan ventil alsam o zaman güvenliğimi tehlikeye atıyorum, öyle mi? uzman, evet dedi, her kiminki akıtmıyorsa onlar tehlikede. ya dedim benim yan komşunun termosifonu da şimdi tehlikeli mi? evet dedi... böyle birşey olabilir mi ya!!!!!
    akıtıyorsa güvenli ama akıtmıyorsa tehlikeli........
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.