Şimdi Ara

Terminator Resistance Türkçe Yama [Tamamlandı] (Infiltrator DLC'si Çevrildi)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
8
Favori
9.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Terminator Resistance Türkçe Yama [Tamamlandı] (Infiltrator DLC'si Çevrildi)

Merhabalar. Kısa süre önce başladığım Türkçe yama çalışması tamamlandı.

Pak dosyasını oluşturan kafkef12 ve test konusunda TerminatorT-800'e teşekkür ederim. 1.030a ve 1.050 sürümü için paketleme yapan sinnerclown hocama teşekkür ederim.

İyi Oyunlar iyi forumlar

1.028a Sürüm Linki
    1.030a Sürüm linki
    1.050 Sürüm Linki
    10.11.2020 ve 31.12.2020 Güncellemelerine Uygun Yama Linki
    Annihilation Line DLC ve son sürüm Steam Yama Linki

Castellanos yamayı Ps4' e uyarladı. Castellanos'a teşekkürler.
    Ps4 linki

İndirilen dosyayı klasöre çıkartıp oyun klasöründen Terminator > Content > Paks içine atmanız yeterli.

Terminator Resistance Türkçe Yama [Tamamlandı] (Infiltrator DLC'si Çevrildi) Terminator Resistance Türkçe Yama [Tamamlandı] (Infiltrator DLC'si Çevrildi) Terminator Resistance Türkçe Yama [Tamamlandı] (Infiltrator DLC'si Çevrildi) Terminator Resistance Türkçe Yama [Tamamlandı] (Infiltrator DLC'si Çevrildi)
    Türkçe oynanış videosu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atessivas -- 13 Eylül 2022; 18:27:6 >

• Teşekkürler.
  • Öncelikle ellerinize sağlık. Umarım güzel bir çalışma olmuştur. Konuyu bir kaç ekran görüntüsü ile birlikte genişletseniz iyi olacaktır. Teşekkürler.
  • elinize sağlık. linklerde sıkıntı var galiba girmiyor siteye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrecan12bjk -- 3 Aralık 2019; 17:32:40 >
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Ekleyeceğim hocam. Nedense bilgisayardan donanım habere giriş yapamiyorum. Mobil uygulamadan da ss eklemek biraz zor. En kısa sürede ekleyeceğim.
  • teşekkürler eline sağlık
  • Oyuniçi birkaç görsel eklendi. Oynayanlar gördükleri hataları bildirirse çok sevinirim.
  • Ellerine sağlık çok hızlı geldi bu Tr yama
  • alponsoo A kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 4100 satır 3 haftada çevrildi hocam. Oyunun ağır bir dili yoktu. Benim de askere gidene kadar boşluğum vardı zaman geçirmek için çevirdim hocam. İyi oyunlar.
  • Elinize sağlık teşekkuler.
  • Elinize sağlik ilk yama calismaniz olmasina ragmen kisa surede cikardiginiz icin ayrica tebrik ederim
  • Oyun ne zaman cikti ki pcye?
  • BigMuffin kullanıcısına yanıt
    14 Kasım'da çıktı.
  • Elinize emeğinize sağlık, iyi forumlar diliyorum.
  • elinize sağlık
  • Teşekkürler öğretmenim :) Sizede iyi forumlar.
  • eline sağlık
  • Yama için teşekkürler.Oyunu sevenler kızabilir ama oyun hakikaten çok kötü.
  • Eline sağlık reis, Türkçe oyun dünyasına bir oyun daha eklendi sayende. Teşekkürler...
  • Emeğinize sağlık hocam.kafkef12 ve Terminator T-800 hocamın da ellerine sağlık
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.