Şimdi Ara

Termikel 17060 B604 İndüksiyonlu Ocak Tavsiye/Yorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Uzun araştırmalarım ve aldığım onlarca tavsiye sonucu Fırın ve ocakta Termikel'i seçmeye karar verdim.

Fırını aldım bile:http://www.istanbulbilisim.com.tr/termikel-bo-o6546-b-65-lt-ankastre-firin-fiyati,211353.html

Ancak ocak konusunda halen şüphelerim var, sizce termikel indüksiyon ocak nasıl?

Kullanan var mı?

• termikel kullanan kimse yok mu koca forumda ?
  • merhabalar hocam annemin mutfağa ankastre olarak fırın, davlumbaz, ocak ve mikro dalga fırının hepsını termikelden aldık ocak dısında hepsinden cok memnun özellikle fırın konusunda bencede cok iyi termikel , ocakta ise kısık ateste insanı sınır eden ses cıkartması bu yuzden bı kac sefer servıs geldı ve ozellıklerınden dolayı boyle oldugunu soyledı (servisi berbat bana kalırsa ) adamla sonuncuda ben kavga edıyodum nerdeyse ,bazı parçaları degıstırdıler ancak hala aynı oyle kullanıyoruz , ocak dısında dıgerlerını alabılırsın bana kalırsa
  • Geri verin. Ne servisi nede firma her konuda tüketiciyi suçlar.

Üretim hatası var şikayet var da halen duruyordu şikayetim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünü aldım, teknik servis eve kurulum için geldi. Gelen teknisyen sanki ilk defa ocak görmüş gibiydi. İyice bir inceledi. Bu arada bende inceledim ocağı, ocağın 2 fazda çalıştığı yazıyordu. Herneyse teknisyen bağlamaya başladı ama o da ne! Termikel ürünün içine kablo koymamaya karar vermiş! benim gidip kablo almam gerekiyormuş. Gittim teknisyenin belirttiği kabloyu aldım geldim. Teknisyen kabloyu soyup tek faz üzerinden bağlantıyı yapıp bunun normal olduğunu tek fazda çalışacağını söyledi. Elektrik mühendisi olmasam bir güzel yiyedebilirdim ama tabiki yemedim. Durumdan iyice kıllanınca, garantisini başlatma istemiyorum dedim ve Ocağı aldığım yere iade ettim. Sonrasında electrolux-ehh6340fok ocak aldım. 1 aydır kullanıyorum ve gayet memnunum, tavsiye ederim herkese.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.