Şimdi Ara

Termik santrale filtre isteyenlerin elektrik zammına karşı olması

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Neçe bir ironidir Şurda elektriğe 0,01 kuruş zam gelse ortalığı ayağa kaldırıyonuz, ama filtre takmasın ki, böylece filtre masrafı olmasın, bizler daha ucuz elektrik kullanalım? Buna niye bir şey demiyonuz? Haksızsam haksızsın diyin ama diyemezsiniz, çünkü çok haklıyım Sonra da diyecekler aktroll bilmem ne. Kaç yaşındasınız siz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Some guy -- 6 Aralık 2019; 2:51:9 >

• Meraba ben 28
  • Trollük yapacağım diye iyice mallık yapıyorsunuz artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özel şirkete alım garantili santral kurdur, elektrik üretimini dışarıya/dolara bağımlı yap, 17 yıldır dışarıya deli gibi borçlan, bu borç parayı sana komisyon olabilecek inşaata yatır, halkını fakirleştir, bir yandan havayı kirletene de ses çıkarma... Ondan sonra ya o, ya öbürü de. Bunun adı da devlet yönetimi değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asderty -- 6 Aralık 2019; 7:45:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim anlamadığım bir firma bacasına filitre taktığı için neden türbinlerinden ürettiği enerji miktarı düşer ki bana bu saçmalık gibi geliyor.

Bence filitre dediğimiz şeyin masrafı bunlara battığı için bu firmalar bunu istemiyor.

O zaman arabalardaki egzoz manifoldunu da sökelim oda gazları engelleyecek diye motorun birkaç beygir kaybetmesine neden oluyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TIGERSHARK -- 6 Aralık 2019; 11:50:38 >
  • Dandik mühendisliği yutmuyoruz.
    Bu elektrik Kanada'da aynı fiyat.
    Zıltırık mühendiliği kimse yutmuyıor artık.
    Biraz araştır, sen de yutma.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.