Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Termal otel tavsiyesi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir Kullanıcı, 10 Masaüstü Kullanıcı
24
Cevap
2
Favori
11.483
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> Termal otel tavsiyesi ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    8 Not
    Ben de ankara veya istanbul afyon civarında tek erkek kabul eden termal otel bakıyorum kasım sonuniçin. Limit günlük 200 tl. Bizzat denediklerinizden Tavsiye verebilirseniz güzel olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Balıkesir Gönen'deki kaplıcalar özellikle Yıldız Otel, bu işi ciddi anlamda profesyonel olarak yapan rehabilitasyon üniteleri ve yeterli personeli ile işinin hakkını veriyor. Afyon termal otelleri ise suyun farklı yapısı ile daha iyi bir etki bırakabiliyor, ancak hastalığınız bulunuyorsa bu bölgelerdeki profesyonellerden yardım alacağınız için suyun özelliği ve uygulanması size özel olacaktır. Afyon'daki termal oteller için şu sıralarda otellerin ortaklaşa hazırladığı bir tanıtım ve bilgi platformu var. Afyon Termal otelleri sitesinden ulaşabilir gerekli bilgileri edinebilirsiniz.
    |
    |

Afyon'da butik villa tarzı konaklama hizmeti veren Dündar Termal Villa Otel'i tavsiye ederim.
    4 kişilik villaların her birisinde Türk hamamı ve termal havuz yer almakta.
    Sadece size özel bu havuzları dilediğiniz kadar kullanabiliyorsunuz.
    websitesiwww.dundartermal.comDündar Termal Villa Otel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dundarer -- 17 Aralık 2018; 15:46:36 >
    |
    |
    Afyon'da butik villa tarzı konaklama hizmeti veren Dündar Termal Villa Otel'i tavsiye ederim.
    4 kişilik villaların her birisinde Türk hamamı ve termal havuz yer almakta.
    Sadece size özel bu havuzları dilediğiniz kadar kullanabiliyorsunuz.
    websitesi www.dundartermal.comDündar Termal Villa Otel
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
haberler
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.