Şimdi Ara

Termal Macun ne kadar gider?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
3.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba. Standart bir termal macun aldım. Cooler master nano maker mıydı neydi ismi. Simdi bu islemi zaten ben yapnayacagım cünkü cok anlamam. Ama verecegim insan bilgisayarcı ve pek anlamam ben bu islerden. Kac ml ya da gram bakmaya calistim ama yazmiyor. Bir laptop icin ortalama bir termal macun ne kadar gider ya da bir termal macun ile kac laptop macunu degistirebiliriz? 2 pc yi de degistirmek istiyorum. Ama yeter mi yetmez mi emin olamadigimdan once buraya bi sorayım dedim.
    Son olarak da ozellikle nerelere surulmeli, pc yi verirken onları soyleyeyim her ihtimale karsı.
    Simdiden tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam valla hem fanım çok gürültülü calıstığı için hem de macunu pc yi aldığımdan beri degistirmedigim için(2.5 yıl) degistirmek istemiştim. Bugün verdim. Güvenilir ve kurumsal bir yere benziyordu ama yine de emin değilim akşam aldım pc yi inşallah eksik bir şey yoktur valla. Açıp da baksam bile eksiği anlamam zaten 😂 Ama maalesef fanın gürültüsü gitmedi. Adam da söyledi zaten. Fanın değişmesi gerek 75 TL istedi. Ben de valla henüz değiştirmedim. Ama macun değisimi ise yaradı. Pc boştayken 34 derecede falan çalısıyor artık. İnsallah 1 2 haftaya da fanı değistiririm artık. Tek istegim eksik parcam olmasın iste ama dedigim gibi tek basina calisan bir bilgisayarcıya vermedim. Ust katlarında tamir, normalde de pc ve aksesuarları satısı yapan bir yere verdim.

Bu arada aldığım macun da su idi.https://www.webdenal.com/cooler-master-mastergel-maker-termal-macun_863086.html

Simdi de son olarak iyi bir fan araştırıp bulmak kaldı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.