Şimdi Ara

TERMAL MACUN BULAMIYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ülkede neden termal macun sıkıntısı var? 2 gündür Cooler Master MASTERGEL MAKER ürününü arıyorum hiç bir yerde yok. Noctua nt-h1 arıyorum yok. Mx-4 arıyorum o var ama 80 liralık şey 160-200 lira falan tuhaf bi fiyatlar. Pahalı mahalı demeyip Thermal Grizzly Kryonaut alayım dedim o bile yok. Lütfen bana bunları bulabileceğim bi yer söyler misiniz? Özellikle Cooler Master Mastergel Maker almak istiyorum.

• Mastergel MAKER şu anda yok, Mastergel PRO versiyonu var. MX-4 bulamamanız çok ilginç n11, gg, hb gibi platformlarda bulunabilir durumda.

Noctua NT-H1 veya H2 isterseniz İnventus'ta var.
  • xtr3ams kullanıcısına yanıt
    1 kaç gün önce vardı bir arkadaşa önerdim hatta forumda link atmıştım. Şu an evet hiç bir yerde yok “MAKER” versiyon.

2.elden hiç açılmamış bulabilirseniz iyi olur. Genelde kendine stok yapanlar oluyor ucuz fiyattan alıp.

Ben kullanıyorum Maker Nano partiküllü ve çok iyi ısı iletimi var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ehhalil

Mastergel MAKER şu anda yok, Mastergel PRO versiyonu var. MX-4 bulamamanız çok ilginç n11, gg, hb gibi platformlarda bulunabilir durumda.

Noctua NT-H1 veya H2 isterseniz İnventus'ta var.
    Hocam zaten yazıda belirttim MX-4 var ama fiyatlar olması gerekenin 2 katı yurtdışına göre diye. Mx-4 sipariş verdim Maker bulunabilir olduğunda tekrar onu da sipariş vereceğim. Ama nasıl hiç bir yerde bulunamaz cidden anlamak zor
    "160-200 lira falan" demişsiniz ya, ben çeşitli platformalarda 50₺ civarında satan bir sürü satıcı görüyorum. 50₺'lik fiyatları bulamamanız ilginç geldi bana Siz 20gr'lık şırıngalara bakmış olabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ehhalil

"160-200 lira falan" demişsiniz ya, ben çeşitli platformalarda 50₺ civarında satan bir sürü satıcı görüyorum. 50₺'lik fiyatları bulamamanız ilginç geldi bana Siz 20gr'lık şırıngalara bakmış olabilirsiniz.
    Hocam onu örnek olarak verdim. Misal şöyle söyliyim atıyorum tamamen hani, adamların 5 dolara sattığı şeyi bizimkiler koymuş 60 liraya gibi. yani termal macunları 2 katına koymuşlar o da mx-4 en uygun koydukları bence. termal grizzy mi ne ona baktım adamlar ev satıyo sanki. 20 gramlık en uygun satan yer şu siteydi oradan aldım

https://www.webdenal.com/arctic-mx-4-2019-edition-20g-termal-macun_998652.html

Aslında daha ucuz satan var n11 de ama 2019 edition değil, yorumlarda kıvamıyla ilgili sorun olduğunu yazan olmuş satıcı da 2019 edition değil, elimdeki ürünler 2017-2018-2019 üretim demiş. Bende garanti olsun diye biraz fazla verip bu siteden aldım. Ama yinede maker bulduğumda onu da alacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtr3ams -- 21 Mayıs 2020; 22:59:6 >

Niye 20gr'lık aldınız ki? Madem Mastergel Maker almayı kafanıza koydunuz, şimdilik 4gr'lık MX-4 alıp Mastergel Maker'ın satışa sunulmasını bekleseydiniz.
  • Şöyle, bunu bi arkadaşla beraber aldık. 4 gramı zaten 50-55 lira en ucuz. 20 gramlık bunun yarısı fiyata geliyor. Arkadaşta birlikte alalım madem hem daha uyguna geliyor, maker deneriz arada uçuk fark olmazsa bununla devam ederiz dedi. Mantıklı geldi. Şuan 4 gramını 29 liraya almış olduk, normalde dediğim gibi 2 katına satıyorlar. Bir de ben testlere baktım ama maker ile mx-4 karşılaştırması tam bulamadım sanırım gözden kaçırmışta olabilirim. Arada kaç derece fark ediyordur acaba
  • Yeni gümrük vergileri nedeniyle muhtemelen bir çok stokçu ellerinde olan ürünleri bir süre satmamaya da çalışıyor olabilir. Esnafımız sever öyle çakallığı. 50 TL'ye satmaz 1 hafta sonra 100 TL diye koyar. Sorunca da gümrük vergileri yüzünden böyle oldu derler...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.