Şimdi Ara

Terlemek utanılacak bir şey mi?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
8
Cevap
0
Favori
168
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Terlemek utanılacak bir şey mi?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    232 Mesaj
    Herkese iyi akşamlar.

Bende strese bağlı aşırı yüz terlemesi var. Yüzüm terlediğinde çok utanıyorum. Utanınca stresim artıyor. Bu da daha fazla yüz terlemesine sebep oluyor, yüzüm kızarıyor. Yani yüzüm hafif terlesin ve ev ortamı değilse havyan gibi yüzüm terliyor. Bildiğin şıpır şıpır damlıyor. 2-3 peçete kurulamaya anca yetiyor.

Kıymetli yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Edit : Şaka bir yana bir yerde okumuştum ter bezleri ile alakalı olabiliyormuş, aldırıyorlarmış ter bezlerini. Bir araştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord.Hazretleri -- 12 Aralık 2017; 22:57:27 >
    Benim de hep ellerim ve ayaklarım soğuk veya sıcak terliyor yıllardan beri . Telefonun ekranını her saat siliyorum bıktım artık .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Bir yerde alınan ter bezleri başka bir yerde aşırı terleme yapıyor diye okumuştum. Yüzü kurtaralım derken başka yere zarar vermeyelim. Bence ameliyata gerek yok ve hiç utanılacak bir durum değil. Sonuçta bünye yapıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Lord.Hazretleri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ameliyatı araştırdım. Sinirleri yakıyorlar. Bazı yan etkileri var. %2-3 olma olasılığı var. Sinirler yandığı içinde geri dönüşü olmuyor hocam.

Milletin terlediği sıcak ortamlarda gram terlemediğim oluyor. Spor yapıyorum daha fazla efor sarf etmeme rağmen diğer insanlara göre az terlediğim oluyor. Abi ben terleme kaygısından terliyorum. Niye terlemeyi kaygı ediyorsun diyecek olursanız, bunu utanılacak bir şey olarak görüyorum.

Şimdi yabancı biriyle veya arkadaşınızla konuşuyorsunuz. Muhabbet normal devam ederken yüzü hafif kızardı ve boncuk boncuk terlemeye başladı yüzü. Ne düşünürsünüz?
    |
    |
    Lord.Hazretleri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    CeradeTairin

Bak terleme dedin anılarım depreşti.Ben şişmanken ne terliyordum be.Durduğum yerde şıpır şıpır gidiyordu.Sonra zayıfladım da kurtuldum meretten.Çin işkencesi gibiydi.Sizin durum farklıymış ama.Psikolojik temelli bir şey heralde.Geçmiş olsun ne diyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cerade -- 13 Aralık 2017; 0:51:50 >
    |
    |
    su içme durumun nedir çok içiyorsan başın ağrımaz bunalmazsın ama fazla ter olarak atarsın
    |
    |
Reklamlar
Sohbet
bankalar.org
SEO
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,459
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.