Şimdi Ara

Terim kendini bize kitlemeye çalışıyor dikkat (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
1.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bu yoruma 7 tane arti gelmis an itibari ile...

Bu demek ki forumdaki galatasaray taraftari gercekten yuzsuz..

En son ne zaman guzel top oynadigimizi hatirliyorsun desem hepiniz 11.12 12.13 sezonlarini gosterirsiniz.

Lafa geldimi real madridi yendik diyorsunuz. Turkiyede baska hangi td real madride karsi ustun top oynatabilir? Hangi td doneminde kadikoyde galibiyete 11.12 kadar inandiniz? Hangi td doneminde biz maclari neredeyse hep tek kale oynuyorduk? Hangi td doneminde 2.0 geriye dussek bile umutsuzluga kapilmiyorduk yeneriz diyorduk?

Terimi sevmeyin sovun sayin yerin dibine sokun.

Ama son 20teknik direktoru say. En guzel oynadigimiz donem ft donemidir.

Benim istegim sneijder gitsin terim gelsin. Eskisi gibi 4.4.2 oynayalim catur cutur. Eskisi gibi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Terim gelecekse JOR 'un üstü olarak gelir! JOR sahada işini yapar Terim'de masa başında! Bu kadar net! Terim'in yeşil zemine inme dönemi geçmiştir. Artık daha üst kademelerde görev almalıdır! Gelecekse yönetime gelsin!
  • Dün basın toplantısında konuşulanlar midemi bulandırdı, bu takımın bir hocası var ve birileri hala çıkıp Gs'a dönermisiniz diye sorabiliyor, diğeride neden olmasın diyor, ayıp be ayıp.

Jor'u yedirmez bu taraftar sana Terim.
  • Terim bitti artik. Suan soylenyi bile olmasi hakaret bize. Simdi jor bir iki mac kotu sonuc alsa hemen pompalayacaklar terim haberlerini. Yazık

• Parator un bize gelmesi 15 temmuz darbe girşimi gibi olur taraftar tepkisiyle gelmezse Gs ın demokrasisi kazanı,r 2002 yılını hatırlayın parator yüzünden lucescu kovuldu kovulmasa ne büyük başarılar yaşardık shaktar gibi ve ondan yüzden mali yönden batma noktasına geldik parator bize büyük darbe vurdu artık yakamızdan düşöesi lazım bu adamın aynı senaryo jor a yapmak istiyolar ama bu sefer darbe yapamayacak parator
  • quote:

Orijinalden alıntı: samtiger

Yemun ediyorum futboldan anlamayip pes oynayan tipler olur ya hani boyle surekli barca,real gibi elit takımları alip sadece messi ve cr7 ile oynayanilen ha iste sen onlardansin.

Basari ayri sey, futbol ayri sey. Basari istiyorsan git bayerinin taraftarı ol. Sana yemin ederim bu kupalarin hepsi gelip gecici. Fenerin uefa kupası yok ama taraftarı vazgeciyor mu? Hayir. Neden cunku bu sevdadir.

Bu taraftar futbol izlemek istiyor. Taktik izlemek istiyor. Terimin o sacma sapan kadrosu ile anlamsız futbolunu izlemek istemiyor. İsyeyenler zaten terimseverler orasi ayri.

Danimarka liginde en kotu takimin bile oturmus bir sistemi oluyor ama bizlerde bir halt yok. Anadoludan nerde tembel teneke var bie geliyor vr yillik maaşları da bilmem kac trilyon. Hic mi iciniz sizlamiyor bu adamlara verilen paraya. Yazik.

Sunu yazarken bile yine bizim uefa kupamiz var demeye getirdiler ya

• Arkdslar terimi sevmiyebilirsiniz ama gelirse yine basarili olur ..ama yine kopartirlar bir sekilde gitmicekse gelsin

• terim gelmek isterse gelir.
    tartışmaya gerek yok.
  • Adamın açtığı konuda bir tane doğru cümle yok. Hepsi kendi önyargısı. Rezil edecek, faydası olmayacak -ecek, -acak gibi cümleler.

Anlamsız, manasız, desteksiz, kaynaksız söz = BOŞ LAF.
  • özcan35 kullanıcısına yanıt
    wikipedi kaynağımı göstereyim.Bilimsel makalelere atıfmı yapayım. Ne yapayım sana bunları kanıtlamak için. Bunların benim kendi düşüncelerim olduğunu söylememe gerek varmı konuyu ben açtım. Niye çünkü başımıza bunların geleceğini düşünüyorum. ok

Türk halkının hafızası unutmaya meyilli ama ben geçen sefer neler olduğunu iyi hatırlıyorum.

Bu arada size bir fatih terim kronolojisihttps://onedio.com/haber/belgelerle-konusan-bir-fatih-terim-kronolojisi-702015
  • quote:

Orijinalden alıntı: -RüzgarGibiGeçti-

wikipedi kaynağımı göstereyim.Bilimsel makalelere atıfmı yapayım. Ne yapayım sana bunları kanıtlamak için. Bunların benim kendi düşüncelerim olduğunu söylememe gerek varmı konuyu ben açtım. Niye çünkü başımıza bunların geleceğini düşünüyorum. ok

Türk halkının hafızası unutmaya meyilli ama ben geçen sefer neler olduğunu iyi hatırlıyorum.

Bu arada size bir fatih terim kronolojisihttps://onedio.com/haber/belgelerle-konusan-bir-fatih-terim-kronolojisi-702015

İşte dayanıksız laf kaliteli olmuyor. Bak mesala ben de yapayım senin gibi.

Guardiola başarılı olamayacak, City şampiyon olamaz vs.

Konusunu da acarsam daha da berbat olur forum. Kalite istiyorum.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.