Şimdi Ara

Terim'den Osman Tanburacı'ya: 'ULAN BEN SENİN O BIYIĞINI S......' (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
6.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Terim'den şu ana kadar yalanlama gelmedi. Haber doğru heralde. Küfür eden, artist artist hareketler yapan, kendine hakim olamayan bir hoca istemiyorum Görevine son verilmeli.
  • tamam FATİH TERİM SUÇLU hadi bir kenara koy.bak şimdi eleştirmen dediğin olaylara bu kadar dar bakmamalı.herkes bu yorumcuları hep kötüleyen olarak zannediyo sonra .adam euro2008 de dünyaya parmak ısırttırdı bir beraberlikte bu bıyıklının yaptığına bak yenilsek bari de böyle bir laf etsen belki biraz haklı olursun ama şu saatten sonra FATİH TERİM'İ geç kim olsa aynısını yapardı boşuna itiraz etmeyin adamın hakkını verin (KÜFÜR ETMESİ HARİÇ) bir kişiye yüklenmeyin sadece

• Terim'den şok açıklamalar

Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, Galatasaray-Antalyaspor karşılaşmasında gündemdeki konularla ilgili açıklamalarda bulundu.

Terim, spor yazarı Osman Tanburacı'ya telefonda ettiği küfürlerle ilgili olarak "Bu konuda bir adım geri atmam. O konunun eveliyatı var. İş zaten mahkemeye gitti. Söyledikleri eksiktir. Umut ederim onu da söyler. Bu kişisel bir mevzuu. Benim kurumlarla bir çatışmam yok" dedi.

Fatih Terim ayrıca Osman Tanburacı hakkında, "Ben ona aslında iyilik de yaptım. Kimse ne okuyordu, ne izliyordu. Benim sayemde tanınmış oldu" diye konuştu.

TAHRİKLERE KAPILMAMALIYDIM

Fatih Terim ayrıca Türkiye-Belçika maçında, Belçika Teknik Direktörü Rene Vandereycken ile yaşadığı olayla ilgili olarak ta şunları söyledi: "Antrenörlük kariyeri küçük olan bir antrenörün tahriklerine kapılmamalıydım. Futbolseverlere ve kendime özür borçluyum. Benim tecrübemdeki bir insan bu tahriklere kapılmamalıydı. Hatalı olduğumu kabul ediyorum. Kamuoyundan özür diliyorum

Kaynak:www.hurriyet.com.tr

• tam düşündüğüm gibi bir açıklama olmuş fatih hocadan
    helal olsun geri adam atmaz işte delikanlı adam
    hatta eksik bile dedi
  • quote:

Orjinalden alıntı: matrix_neo

quote:

Orjinalden alıntı: silenThief

quote:

Orjinalden alıntı: dipcihino

bırakın şu tanburacıyı gündeme gelmek için yapıyolar bence hepsi yalan doğruysada ii demiş hocam :D

Az bile yapmış mendebur herife

+1000

sizlere şunu sormak istiyorum sizlerin anası avradı yokmu küfürü nasıl olurda desteklersiniz. herkesin anası var kimse kimsenin anasına küfretme hakkını kendisinde göremez. ortada varsa bir ters durum çık basın açıklaması yap. bu küfüre az bile yapmış diyen ve altında 1000 veren bir kişi seninde anan var ve hiç kimse senin veya birbaşkasının en değer verdiği kişiye bu şekilde küfür edemez. ama siz alkışlıyorsunuz bu olayı yazıklar olsun sizlere

• --

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phileo Sophia -- 13 Eylül 2008; 22:53:44 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Phileo Sophia

quote:

Orjinalden alıntı: matrix_neo

quote:

Orjinalden alıntı: silenThief

quote:

Orjinalden alıntı: dipcihino

bırakın şu tanburacıyı gündeme gelmek için yapıyolar bence hepsi yalan doğruysada ii demiş hocam :D

Az bile yapmış mendebur herife

+1000

sizlere şunu sormak istiyorum sizlerin anası avradı yokmu küfürü nasıl olurda desteklersiniz. herkesin anası var kimse kimsenin anasına küfretme hakkını kendisinde göremez. ortada varsa bir ters durum çık basın açıklaması yap. bu küfüre az bile yapmış diyen ve altında 1000 veren bir kişi seninde anan var ve hiç kimse senin veya birbaşkasının en değer verdiği kişiye bu şekilde küfür edemez. ama siz alkışlıyorsunuz bu olayı yazıklar olsun sizlere

bende sana şunu sormak istiyorum değerli kardeşim.bana sadece cavabını var yorum yok.senin defalarca yaptığın emeklere alın terine başarılarına gururlandıklarına kimse dönüp bakmasa bakmasa bakmasa hatta devamlı bişeler arasalar sonra en ufak hatanda tepene binseler ne kadar dayanırsın nereye kadar dayanırsın küfür etmek doğru birşey değil ama işte insanoğlu hatasız değil bi yerden çıkardı bu .zaten fatih terim milli takım teknik direktörü olduğu için bu kadar tepki var yoksa o ve onun gibi yorumculara kimler neler diyo hesaplayan mı var.YANİ BÜTÜN BUNLAR Bİ BERABERLİK İÇİNMİ .AVRUPA 3.sü olduk.insan bi kere teşekkür eder etmiyosa az da olsa saygı gösterir hep saman altından su yürütyolar yürütün bakalım çıkar acısı böyle başka bişey demiyorum bu yüzden spor yazarlarına nefret beslemeye başladım acı çekenin halinden acı çeken anlar.şu an FATİH TERİMLE aynı dyuguyu yaşıyorum aslında da neyse bu yüzden +1000 yazdım kardeşim bu da benim kendimi tutamayışımdı kusura bakma

• Bir ülkenin başında diktatör olsaydım küfüre öyle bir ceza verirdim ki akıllara zarar. Birine küfür eden bir kişiyi bir odaya kapatır ağzını da bir güzel bantlardım. Sonra bu kişinin en sevmediği 4 - 5 kişiyi tespit eder o odaya alırdım ve 24 saat boyunca ana avrat soy sop söverlerdi o kişiye. Bence hapis cezasından bile daha güzel bir ceza. Cevap da veremeyecek, artık işkembesi ne kadar büyükse o kadarını hazmeder gerisini de ağzı açıldıktan sonra kusar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: vozer

Bir ülkenin başında diktatör olsaydım küfüre öyle bir ceza verirdim ki akıllara zarar. Birine küfür eden bir kişiyi bir odaya kapatır ağzını da bir güzel bantlardım. Sonra bu kişinin en sevmediği 4 - 5 kişiyi tespit eder o odaya alırdım ve 24 saat boyunca ana avrat soy sop söverlerdi o kişiye. Bence hapis cezasından bile daha güzel bir ceza. Cevap da veremeyecek, artık işkembesi ne kadar büyükse o kadarını hazmeder gerisini de ağzı açıldıktan sonra kusar.

Bence kimin anasına küfür edilirse o kişinin anası ona yüzüne tükürerek en güzel cevabı vermeli. Utanmaz terbiyesiz adam.
  • quote:

Orjinalden alıntı: _SoundofSilence_

Terim'den şok açıklamalar

Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, Galatasaray-Antalyaspor karşılaşmasında gündemdeki konularla ilgili açıklamalarda bulundu.

Terim, spor yazarı Osman Tanburacı'ya telefonda ettiği küfürlerle ilgili olarak "Bu konuda bir adım geri atmam. O konunun eveliyatı var. İş zaten mahkemeye gitti. Söyledikleri eksiktir. Umut ederim onu da söyler. Bu kişisel bir mevzuu. Benim kurumlarla bir çatışmam yok" dedi.

Fatih Terim ayrıca Osman Tanburacı hakkında, "Ben ona aslında iyilik de yaptım. Kimse ne okuyordu, ne izliyordu. Benim sayemde tanınmış oldu" diye konuştu.

Fatih Terim ayrıca Türkiye-Belçika maçında, Belçika Teknik Direktörü Rene Vandereycken ile yaşadığı olayla ilgili olarak ta şunları söyledi: "Antrenörlük kariyeri küçük olan bir antrenörün tahriklerine kapılmamalıydım. Futbolseverlere ve kendime özür borçluyum. Benim tecrübemdeki bir insan bu tahriklere kapılmamalıydı. Hatalı olduğumu kabul ediyorum. Kamuoyundan özür diliyorum

Bu açıklama tam olarak özrü kabahatinden büyük deyiminin karşılığı oluyor.
    FT kendinden o kadar emin ki "Benim sayemde tanınmış oldu" diyecek kadar pişkin. O nasılsa imparator milyonlarca seveni var. Ne kadar iyi teknik direktör olursa olsun (tartışılır) Milli Takımlar Teknik direktörü bu şekilde konuşuyorsa yazık halimize.

• quote:

Orjinalden alıntı: YoK

quote:

Orjinalden alıntı: _SoundofSilence_

Terim'den şok açıklamalar

Bu açıklama tam olarak özrü kabahatinden büyük deyiminin karşılığı oluyor.
    FT kendinden o kadar emin ki "Benim sayemde tanınmış oldu" diyecek kadar pişkin. O nasılsa imparator milyonlarca seveni var. Ne kadar iyi teknik direktör olursa olsun (tartışılır) Milli Takımlar Teknik direktörü bu şekilde konuşuyorsa yazık halimize.

'Ben senin anana hertürlü küfürü edebilirim bu benim hakkım diyor' Fatih Terim. Sayın Fatih Terim yarın senin kızına avradına aynı şekilde küfür edildiği zaman yine aynı şekilde küfürü hakettim mantığıylamı hareket edeceksin. Ozaman al karşına Tamburacıyı veya anasını sabaha kadar söv. Bu işler böyle olmaz sayın terim, hangi konumda olduğunu unuttun sanırım siz milli takım teknik patronu olarak 70 milyonu temsil ediyorsunuz, küfür aciz insanların işi, siz bu acizliğinizi yaptığınız kabahatinden büyük özürle daha da pislikleştirdiniz. Yazıklar olsun size. Bir insan geçmişte başarılı oldu diye bu pislik asla örtülmemeli!!!

• o nasıl bir küfürdür bıyığını
  • Fatih Terim bulunmaz Bursa kumaşımıdır.Yükünü tuttu nasıl olsa.Yatlar,katlar malikaneler hayrını görürmü acaba.
  • iyide nerden biliyorlar kufur ettigini tel mi dinlemisler
  • quote:

Orjinalden alıntı: trafocu

Fatih Terim bulunmaz Bursa kumaşımıdır.Yükünü tuttu nasıl olsa.Yatlar,katlar malikaneler hayrını görürmü acaba.

Poktan Bursa kumaşı değil, İngiliz kumaşı, Çin Kumaşı, Hint kumaşı. Yerini dolduracak bir adam Türkiyede mevcut değil şuan. Kolay kolay da bi daha Dünya 3. sü olamaz Türkiye. Ne kadar Maaş alıyo bilmem ama bir futbolcunun kazandığının yanında komik kalır. Devletten alıyo çünkü. Zamanın da kazandı ayrı. Kazanmasamıydı ? 1-2 milyon dolara dünyanın sayılı adamlarından mı olcaktı ? 5 para etmez dizi oyuncuları servetle oynuyo be bu ülkede.
  • küfür müfür hikaye küfürün içeriği süper
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gandolfini

quote:

Orjinalden alıntı: trafocu

Fatih Terim bulunmaz Bursa kumaşımıdır.Yükünü tuttu nasıl olsa.Yatlar,katlar malikaneler hayrını görürmü acaba.

Poktan Bursa kumaşı değil, İngiliz kumaşı, Çin Kumaşı, Hint kumaşı. Yerini dolduracak bir adam Türkiyede mevcut değil şuan. Kolay kolay da bi daha Dünya 3. sü olamaz Türkiye. Ne kadar Maaş alıyo bilmem ama bir futbolcunun kazandığının yanında komik kalır. Devletten alıyo çünkü. Zamanın da kazandı ayrı. Kazanmasamıydı ? 1-2 milyon dolara dünyanın sayılı adamlarından mı olcaktı ? 5 para etmez dizi oyuncuları servetle oynuyo be bu ülkede.

fatih terim dünya 3.sü yapmadı türkiyeyi fatih terim hayranlığın ona yapamadığı başarılarıda atfetmene sebep olmuş.fatih terim kötü teknik direktör değil bunu türkiye değil dünya biliyo ama ADAM değil o yüzden milli takımda kalmamalı yerini doldurcak adam yok demişsin koskoca türk milli takımı terim olmasa bitti yani öyle mi?

• Bu aralar imam ve cemaatli atasozunun birebir karsili olan olaydir.Ancak hicbir basin mensubu hasmetmahaplarina sen neden tamburaciya sovdun diye soramamis gundeme dahi gelmemistir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: carsikartali

Bu aralar imam ve cemaatli atasozunun birebir karsili olan olaydir.Ancak hicbir basin mensubu hasmetmahaplarina sen neden tamburaciya sovdun diye soramamis gundeme dahi gelmemistir.

Ekşi sözlük değil burası.

• Baslik eksi sozluk basligi gibi olunca cevapta ona gore oluyor.Anladigim kadariyla sizde admun degilsiniz.Raporlarsiniz adminler geregini yapar.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.