Şimdi Ara

Tereyağı fırsatları-sadece sıcak fırsatlar (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
55
Favori
57.600
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yav artik sadece su firsatlari paylassak yeter li degilmi bukadar bos muhabbet isteyen fabrikasyon alsin isteyen koy tereyag firsatlari paylasalim....

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • secovaleo S kullanıcısına yanıt
    Başlıkta genel bilgiler de yazdığı için biraz böyle oluyor. En iyisi zeytinyağı gibi iki konu açmak olacaktır.

• köy tereyağı isteyen gitsin köyden alsın böyle netten seri üretimle köy yağı diyenlere ben güvenmiyorum yazları karadenize gideriz dönüşü rize trabzon taraflarından yayladan alırız.Komşularımız var ardahanlı onlardan da aldığımız oldu gayet güzeldi.Önemli olan hayvanın nerede neyle beslendiği

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: secovaleo

Yav artik sadece su firsatlari paylassak yeter li degilmi bukadar bos muhabbet isteyen fabrikasyon alsin isteyen koy tereyag firsatlari paylasalim....
    Konuyu açarken bu kadar tutulacağı belli değildi. Tereyağında pek indirim de olmuyor diyerekten, öyle açmıştım. Bir yorum konusu açtım ama, bakalım o da tutar mı? Link:https://forum.donanimhaber.com/tereyagi-hakkinda-bilgiler-yorumlar-vs--141043344#141043344

Burayı artık sadece sıcak fırsatlara çevirelim arkadaşlar olur mu? Yani ufak yorumlar olabilir ama sırf bunu sayfalarca tartışmayalım millet fırsatları gözden kaçırmasın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSB yazmayan adam -- 1 Aralık 2019; 15:25:18 >

• CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam saygilar...

• market terayağları nedir arkadaş cok zor değil kendiniz de yapın evde..http://woto.com/tereyagi
  • quote:

Orijinalden alıntı: CSB yazmayan adam

Ben sek aliyorum tabia ama, valla bu buyuk sorumluluk simdi. Bana guvenio almayin, begenmezsiniz belki. Sek belki markettekiler arasinda en iyisi olabilir, koy tereyagina en cok benzeyen onu gordum ben yani. Yoksa Kars Ardahan gibi yayla tereyagi muhtemelen daha iyidir. Bir de, tire tereyagi uretiyor mu bilmiyorum ama, yogurdu cok cok iyi. Tereyagi varsa denenebilir.

Alıntıları Göster
    Tire tereyagi cok basarili ama kampanya dahilinde uygun fiyata ben rastlamadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynes Tereyağı 1 kg 42.95 TL Migros.

• birsürü tereyağı markası denedim hepsi margarin .gidin ucuza margarin alın yada hiç almayın paranız cebinizde kalsın

• Bir kaç gün önce pınar 1 kg tereyağ aldım hiç tereyağ kokusu yok kivamida değişmiş sanki beğenmedim . Alt 04.2020 ini bir sorun olabilirmi tereyagda yoksa bunlardami kaliteyi dusurduler

• TurkeyStar kullanıcısına yanıt
    Ne yazık ki krema tereyağlarının neredeyse tamamı aynı tatta. Marka da çok değişmiyor sanki. Yoğurt, kaymak tereyağı da bulmak zor ve pahalı.

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Karlıdağ, Kebir gibi markalar biraz daha beğeniliyor ama okumak lazım paketi, boyar madde kullanmışlardı bir ara.

• quote:

Orijinalden alıntı: Askaparta

Ne yazık ki krema tereyağlarının neredeyse tamamı aynı tatta. Marka da çok değişmiyor sanki. Yoğurt, kaymak tereyağı da bulmak zor ve pahalı.
    Daha önce almıştım pınar çok defa çok güzeldi tadı. En son aldiklarim Yörükoğlu . Sek. Sütaş vs hiçbiri böyle değildi tadı tereyağ tadı ve kokusu vardı.

• TurkeyStar kullanıcısına yanıt
    Köylülerin sütten yaptığı pratik usul var ama 30 litre sütten 1 kg çıkıyor.

• Ankara'dakiler için: Bahçıvan 1 kg tereyağı 44.90 tl (Çağdaş marketlerde)

• ankara cetinkaya teksut 1kg 44tl

• 5 lt süt alıyorum kaymak çıkıyor onuda tereyağı yapıyorum 250 Gr süt dışında ekstra olaraktan elde ediyorum süt bedavaya geliyor
    Ve gerçektende çok lezzetli oluyor
    Sütü köyden bildiğim 🐄 ten alıyorum
    Süt kg 4 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Ankara'dakiler için: Bahçıvan 1 kg tereyağı 44.90 tl (Çağdaş marketlerde)
    Eskişehir'de de var çağdaş, bir bakayım orada da bu fiyattır sanırım. Açık mı pakette mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azstek -- 19 Ocak 2020; 19:56:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azstek

Eskişehir'de de var çağdaş, bir bakayım orada da bu fiyattır sanırım. Açık mı pakette mi?

Alıntıları Göster
    Pakette. Bazen de 200-250 gr lik küçük paketlere bölüp satıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Pakette. Bazen de 200-250 gr lik küçük paketlere bölüp satıyorlar.

Alıntıları Göster
    Burada 47,90 aldım bakalım nasıl

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.