Şimdi Ara

Tereyağı fırsatları-sadece sıcak fırsatlar (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
55
Favori
57.601
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: edgar1899

Tarım kredi kime ürettirmiş ona bakmak lazım, çok saçma sapan üreticilere ürün ürettirdikleri oluyor.
    Böyle bir bilgiye ulaşamadım. Kaynak var mı?
  • edgar1899 kullanıcısına yanıt
    Ünal, Mesnevi çiftliği ve Altınkılıç Fatih var onları alıyorum genelde. Dediğiniz markaları da deneyeceğim.
  • Bizim toptan market'te Kebir 50 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sorcery kullanıcısına yanıt
    Tarım kredi, bim, A101 gibi bir market tarım kredi markalı ürünleri fason olarak bazı firmalara ürettiriyor doğal olarak. Yani tarım krediden aldığınız ürünlerin önce üreticisini kontrol edin ve hatta tarım kredi ürünü olan ithal bakliyatlar var.

• espial kullanıcısına yanıt
    Ünal ve altınkılıçtan başarılı bahsettiğim iki firma mesnevi çiftliğini son senelerde almadım.

• AnsenAnsen A kullanıcısına yanıt
    En son buradan fiyat almışım, daha ucuz yerlerde bulunabilir.
    Tereyağı fırsatları-sadece sıcak fırsatlar

• quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

Tarım kredi, bim, A101 gibi bir market tarım kredi markalı ürünleri fason olarak bazı firmalara ürettiriyor doğal olarak. Yani tarım krediden aldığınız ürünlerin önce üreticisini kontrol edin ve hatta tarım kredi ürünü olan ithal bakliyatlar var.
    İşte öyle bir bilgi tereyağında yok. Sitesinde de çiftçiden alıp tesislerimizde işliyoruz demiş.

Tarım kredi marketinde zararlı hiçbirşey yok nerdeyse. Katkısız veya organik ürünleri toplamışlar.

Bu arada Torku tereyağını beğenmeyenler olmuş ama Torku işini hakkıyla yapan bir firma. Her ürünü güvenilir.
  • sorcery kullanıcısına yanıt
    Tarım Kredi Marketinde size zararlı onlarca ürün bulabilirim. Torku ise örneğin banada içinde kullandığı palm yağını hurma yağı kılıfı ile millete satma girişiminde bulunmuş ortaya çıkması üzerine tekrar palm yağı olarak düzeltmiştir. Diğer firmalarda palm yağı var diye yerden yere vurulurdu görüyoruz ki torkuda da var, bu durumda beni ilgilendiren artık ürünün fiyatıdır.

Bunlar ticari işletmeler ve kar maksimizasyonu ile çalışırlar. A ürününde ne koruyucu, boyar madde vs varsa tarım kredi ürününde de torku ürününde de bunlar var. Bir örnek sadece:

Tereyağı fırsatları-sadece sıcak fırsatlar

Ürün alırken sadece sağlıklı olması ve fp oranı beni ilgilendirir açıkçası. Başka doneler günümüz kapitalist sisteminde sadece pazarlama ve duygu sömürüsü aracıdır.

Bu meselenin yeri bu konu değil forumdaşların hakkına girmemek adına yeni bir mesaj atmayacağım ben izninizle. İyi akşamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edgar1899 -- 1 Mayıs 2020; 0:51:16 >

• Ankara-Eskisehir Cagdas marketlerde Bahçıvan Tereyağı 39 tl/kg devam ediyor. (Şarküteri reyonunda. Dolaptaki yağın fiyatı farklı)

• AlleinMann A kullanıcısına yanıt
    Tarif basit hocam, kaymağı bir kaba alın elinizle mıncıklayın. Avuç içine alın sıkıştırın, kaymak parmaklarınızın arasından çıkacak.
    3-5 dakikada su bırakmaya başlıyor, çıkan suyu başka bir yere alın sıkıştırmaya devam edin,
    su çıktıkça aktarmaya devam edin, belli bir süre sonra yağ el ısısından dolayı cıvıklaşıyor su çıkmamaya başlıyor.

Ben genelde ilk su alımından sonra cıvıklaşmayı geciktirmek için yağın içine 3-5 parça buz atıyorum, su verme bitince buzları alıyorum.

Ayranı duymadım ama piyasadaki ayranlardan olacağını düşünmüyorum,
    çünkü bunlar tozdan yapılıyor diye biliyorum, bizim evde yaptığımız gibi yoğurttan değil.

• Alanlara saygı duyarım ama ne Torku ne de Tarım Kredi ürünleri benim için cazip değil...Ankara'da olsam güvendiğim için Mansur Başkanın açtığı marketlerden alırdım ürünleri...
    Beyaz peynire de iki çift yazayım...Ariste ve Mesnevi (şimdilik) iyi peynir yapıyorlar...
  • Tarım Kredi Koop ismini duyunca insanlarda doğal ürünler sattıkları algısı oluşuyor sanırım. Kazın ayağı öyle değilmiş demek ki. Torku keza öyle..
  • Paketlenmiş gıda yemeyecez o zmn. Hepsinde birşey çıkıyor.
  • alionbaşı 1kg tereyağı 45 TL
    pınar 1 kg tereyağı 60 tl
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.