Şimdi Ara

Tercih yardımm. TIP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İstanbul da bir özel tıp düşünüyorum. ygs sıralamam 8500 mat 43 geo 28 1yanlış bekliyorum. Bakalım fiziğim nasıl gececek.Umarım fen zorlamaz da istediğim bi yere girerim.Sizce tahmini kaçbine çekebilirim?Okul puanım da 88 bu arada.
    [font="Courier New"]
    Sİmdi gelelim soruya? Acıbadem Tıp fakültesi hakkında bilgisi olan var mı 3500e cekebilirmiyim bu sıralamayı.Yeditepe Tıp da olabilir.Bİ de marmara tıp çok eskiymiş okuyan falan varsa bilgilendirirse çok memnun olurum. Umarım hepimiz istediğimiz yere yerleşiriz.
    Bu ozeller hazırlıkla birlikte 7 yıl oluyor. yazın bi kursa gidip hazırlığı atlayayım mı sizce ne düşünüyorsunuz bu konuda. Fen lisesi mezunuyum ama ingilizcem çok iyi değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çikolata35 -- 19 Haziran 2014; 13:36:57 >

• Yav Allah aşkına şöyle saçma sorularla gelmeyin 8500 sıralamanı tabikide çekebilrsn 3500E

• pursuitt kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım saçma değil. Bu da benim problemim daha önce hiç girmedim sonuçta bu ilk yılım ve tecrübesizim. Daha da batırmak da söz konusu sonuçta
  • Su an cekmis gorunuyorsun. Hayirlara vesile olmasi dilegiyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alcatrazzxx kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim inşallah hocam ya
  • Allah korusun ama Fende batırırsa nasıl çekecek bir izah etsen memnun olurum. Kaç Fen yapması lazım ki 3.5K lara çeksin. Arkadaşın durumu ve sırlaması aynen biz de de var.

• '' özel bi hastaneye gitsem asla bana stajer doktor baksın istemem. Hem para vercem hem hayatım riske girecek.'' Bence devlet yaz. Hastaların çoğu bu mantıktadır hocam.. Bu netlerle herşey olabilir hocam. Fen de inşallah güzel geçer. İnşallah hakkınızda en güzeli en hayırlısı olur. Başarılar dilerim :)

• Cok tesekkur ederim.insallaaah

• Dualarinizi bekliyorum insallah hepimiz istedigimiz yeri kazaniriz forum ahalisiii

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.