Şimdi Ara

Tercih tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Bildiğiniz gibi sınav sonuçları açıklandı.Şimdiden herkese hayırlı olsun.
    Ygs'de 107k olunca açıkcası ümitlerim bitmiş gibiydi ama yine de çalıştım elimden geleni yapmaya çabaladım ve dün aldığım sonuçla beraber TM-2 yerleştirme sıralamam 32843 geldi.Hukuk istiyodum dolayısıyla hayal oldu benim için İstanbul,Marmara,Dokuzeylül,Anadolu Hukuklar.İlk başta direkt seneye kalmayı düşünüyodum.Bi bakayım dedim hangi bölümler geliyo.Uluslararası ilişkiler bölümünde Ankara Üniversitesinden itibaren aşağıdaki tüm bölümler tutuyo,zira bu bölümden tercih yaparsam da tercihim Ankara Üniversitesi olur.İnternetten biraz araştırma yaptım,bölümü çok kötüleyen de var öven de çok.Anladığım kadarıyla okuduğun yer ile değeri belli olan bir bölüm.Ben de Ankara Üni Uluslararası İlişkiler nasıldır,iyi midir bilemedim açıkcası.Belki bir fikri olan ya da orada öğrenim gören bir arkadaş bana tavsiyede bulunabilir.Sizce Ankara Üni'yi tercih etsem mi yoksa yola devam diyip FEM Haftaiçine mi kaydolsam?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.