Şimdi Ara

Tercih konusunda yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba dostlar.Sınavı biten herkese geçmiş olsun diyorum.

Bu sene benim 2.senemdi.Bu sene mutlaka tercih yapıp yerleşmem gerekiyor fakat aklımda birçok bölüm var ve gerçekten kararsız kaldım.Şuan aklımda 9 eylül işletme var ama yinede emin olamıyorum.Görüşleriniz veya önerilerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim.Gerçekten benim için çok önemli.

Bu da puanım:

Tercih konusunda yardım

• up
  • up
  • up
  • up
  • up
  • up
  • pdr düşünmezmisin hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaywalker78

pdr düşünmezmisin hocam?

pdr de seçeneklerim arasında var hocam ama genel olarak iş olanaklarının kısıtlı olduğu söyleniyor o yüzden korkum var o konuda.
  • İş olanakları sınırlı değil ki hocam. Aksine bir çok yerde iş alanı var. İşletme okursan mı açıkta kalma ihtimalin daha fazla yoksa pdr mi? Bence işletme. İşletme okuyorsan resmen maraton koşuyorsun, dil bilmen lazım, yüksek lisans lazım, yurt dışı tecrübesi bile isteniyor artık. Bence pdr'yi eklemelisin listene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abudu

İş olanakları sınırlı değil ki hocam. Aksine bir çok yerde iş alanı var. İşletme okursan mı açıkta kalma ihtimalin daha fazla yoksa pdr mi? Bence işletme. İşletme okuyorsan resmen maraton koşuyorsun, dil bilmen lazım, yüksek lisans lazım, yurt dışı tecrübesi bile isteniyor artık. Bence pdr'yi eklemelisin listene.

Peki hocam pdr yide düşünmeye başlarım.Sağolun yorumunuz için.
  • up
  • Merhaba PDR iyi bir bölümdür atamalarında da bir sıkıntı olacağını hiç zannetmiyorum bunun yanı sıra 9 eylül gibi çok kaliteli bir okulda işletme okumakta göze ve akla çok cazip geliyor inşallah doğru kararı verirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rehberciyiz1907

Merhaba PDR iyi bir bölümdür atamalarında da bir sıkıntı olacağını hiç zannetmiyorum bunun yanı sıra 9 eylül gibi çok kaliteli bir okulda işletme okumakta göze ve akla çok cazip geliyor inşallah doğru kararı verirsin.

Teşekkür ederim hocam çok sağolun yorumunuz için.
  • up
  • up
  • up
  • up
  • up
  • up
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.