Şimdi Ara

Tercih için yardım kafam çok karışık (Edit : Amarok Alındı ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
1.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üstad ben bugün senin kafanı karıştıracağım,kızmazsın umarım

Gel sana bi Caravelle alalım

Tercih için yardım kafam çok karışık (Edit :  Amarok Alındı )

Şanzıman oranları tam binek için ayarlanmış.Böyle gidersen 6 litre yakalayabilirsin.

Performans olarak,0-100 hızlanması 9.9 saniye,max. hızı 191 km/h fabrika verisi var.Ben düzde 217-218,eğimde 225 km/h gördüm.Tabi bunlar kadranda,sapmasından rüzgara kadar 40 farklı etken var.

Gençkan hocam,araç performanslı,altı yüksek,vergisi 1.6 otomobillerden az,ruhsatta otomobil olarak geçiyor,muayenesi 2 yılda bir,hız sınırları otomobillerle aynı,daha ne olsun

Yengeyi ikna edin hocam

Can alıcı vuruşu da yapayım Yoldaki eviniz o Eğer isterseniz böyle de olabilir içi

• taşıma yapıyorsanız bende yerinizde olsam amorak alırım caddy küçük kaçar jettadan farkı kalmaz bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapzedee

Ben sizin yerinizde olsaydım 2014 model 0 km Vw Caddy alırdım. 1.2 TSI Jetta fabrika verilerinden 2-3 litre fazla yakar. Amarok konusuna gelirsek sonuçta araç 2.el şansınız varsa sorunsuz olur ama şansınız yoksa jantları bile yamuk olabilir. Caddy alırsanız bagaj ve yakıt tüketimi sorunlarınız olmaz. Bütçeniz yetiyorsa 2. el araçla uğraşmak yerine 0 km araç alıp keyfinize bakın. Fikrinizi değiştirip jetta alırsanız sunroof almayı,caddy alırsanız konfor ve kolaylık için dsg şanzıman tercih etmeyi unutmayın.

Caddy Team 1.6 TDI 102 PS 56.180

Caddy Team 1.6 TDI 102 PS "DSG" 62.250

Caddy Comfortline 1.6 TDI 102 PS 62.720

Cross Caddy 1.6 TDI 102 PS 62.490

BEnde Jettamı sattım aile arabası olarak caddy yada yeni ford torneo corrireri düşünüyorum
    CAddy de comfortlaine ile croos arasında ne gibi fark lar var? yerden yükseklikleri aynımı ?hani köye araziye gidersek? aralarında fiyat farkı yo gibi...Ancak forda yakıt tüketimi 3.7 lt diyor ve cezbediyor beni birde fiyatı tıtanyuu bile 47000 kafam karışık ???

• quote:

Orijinalden alıntı: ernn93

Madem ikinci el almak sorun degil ozaman ben size 2011-2012 passat variant öneririm. Hem iş hem aile için kullanabileceğiniz bir arabanız olur ve her yıl muayene gibi bi sorunda olmaz.

çok güzel azraba ancak yerden yükseklii torneo gibi yada cady gibi olur mu hani köye gidiyoruz o yuzden ?
  • samilto kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla ford courier fiestanın şasesi üzerine yapılmış bir araçtır. Bence caddy alın bayide inceleyin fiyat alın bütçenizi aşmadan beklentilerinizi karşılayan modeli alın. Dsg alırsanız daha iyi olru bence
  • Hocam walla alemsiniz. En son fotodakini alabilirim ama :) @Ali Dogukan
  • Bende farklı bir yorum katayım amoruk un arkası geniş falan değil aksine çok dar, caravella için D sınıfı konforunda demişler ama alakası yok bence onun yerine viano her zaman tercih sebebidir.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-mercedes-benz-ilk-sahibin-den-hatasiz-2011-model-otomatik-vites-ful-aksesuar-180040606/detay
    Köy yollarına pek gitmez bu tür araçlar, Caddy daha uygun olur sizin için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevapların bazılarına baktım da baya çeşitlilik kazanmış :) Bende alternatif olarak Toyota Hilux öneririm bu konuda arka koltuğu C sınıfı kadar geniş buna emin olabilirsiniz, hatta incelemeye onuda katmanızı tavsiye ederim, 2.5 dizel 4X2 Adventure donanımda konsolda tablet tarzı ürün mevcut oldukça kaliteli ve kampanyalı fiyatı şuan 68.950 TL binek araç kadar satılmadığı için pazarlık payı yüksek olur. Uzun yolda oldukça sessiz geldi bana Toyotadan hiç beklenmedik şekilde. Ek olarak yakıt durumunu yazayım 3 yetişkin, kasada 100 kg paket, klima 3. derecede açık henüz 850 km. deki araçla 150 km. yolu tam 1 saatte geldik. Birkaç kez kamyon arkasına takıldığımız ve bazen tek şeride düştüğü için süre uzadı, sonuç 10.4 litre. Çocuk için Amarok'un arka koltuğu dar ve çok aşırı sallanıyor. Kışın yakıtı artacak, traktör gibi ses, kocaman araç, eşiniz kullanacaksa çok problem yaşar habire sallanıyor yük atmadığınız zaman pick-up'lar güven vermiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: rapzedee

Bildiğim kadarıyla ford courier fiestanın şasesi üzerine yapılmış bir araçtır. Bence caddy alın bayide inceleyin fiyat alın bütçenizi aşmadan beklentilerinizi karşılayan modeli alın. Dsg alırsanız daha iyi olru bence

SLM jETTA MI SATTIM caDDY DÜŞÜNÜYORUM YADA PASSAT Sw YER YAKINLIĞI İKİSİNDEDE AYNIMIDIR? İKİSİNİNİDE FİYATALRI UYGUN ANCAK BİRİNDE 2015 MODEL GELECEK.YAKIT DURUMU KORKUTUYOR İKİSİNDEDE ...:) JETTADAN SONRA NE ÖNERİRSİNZİ KÖYE GİTTİĞİMDE ALTI DEYDİ YADA ARKASAINA 530 LT :) OLMASINA RAĞMEN DAHA FZLA BİRŞEYLER ATMAK İSTEDİÖ
    YA PASSAT VARYANT YADA CADDY YADA FORD TORNEO ????
    Amcamda 2012 model fiat doblo 1.3 var bagaj full yüklü + 4 kişi arabanın arkası yere oturdu banamısın demedi köy yollarında falan sıkıntı olmadı. Caddy alırsanız daha iyi olur sınıfının en iyisi yerdende yeterince yüksek
  • hocam ben şurayı anlamadam hem yenge kullanacak diyosun hemde caravelle bakıyosun subaru xv bak derim veya bi v40
  • Caravelle bakmıyorum , gelen öneriler arasında caravelle var :)
  • Amarok'a hiç bindiniz mi hocam resmen 50nc (latife yaptım) boyutlarında bir araç buyuk şehirde ve şehir içi trafiğinde bence keyiften çok eziyet olur ama takdir sizin tabi.

• Bindim hocam arkadaşımın var hatta kullandımda ama aklımda hiç yoktu :) Kendisi pek şikayetçi değil İzmirde fazla trafik olmuyor zaten :)

Bu arada amarok o kadar büyük değil bence amarokun boyutları
    5254 mm uzunluk ,
    1954 mm genişlik
    1834 mm yükseklik

Jetta ise
    4554 mm uzunluk ( amarok 70 cm daha uzun )
    1781 mm genişlik ( amarok 17,3 cm daha geniş )
    1459 mm yükseklik ( amarok 37,5 cm daha yüksek )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

Bindim hocam arkadaşımın var hatta kullandımda ama aklımda hiç yoktu :) Kendisi pek şikayetçi değil İzmirde fazla trafik olmuyor zaten :)

Bu arada amarok o kadar büyük değil bence amarokun boyutları
    5254 mm uzunluk ,
    1954 mm genişlik
    1834 mm yükseklik

Jetta ise
    4554 mm uzunluk ( amarok 70 cm daha uzun )
    1781 mm genişlik ( amarok 17,3 cm daha geniş )
    1459 mm yükseklik ( amarok 37,5 cm daha yüksek )

Hocam 70 cm ciddi bir fark. 5 metrenin üzerindeki araçlar bence buyuk araçlardır.

• Bana görede normal büyüklükte bir araç :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dj_Gençkan -- 24 Eylül 2014; 18:57:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

Bana görede normal büyüklükte bir araç :)

O halde sorun yok. Güle güle kullanın.

• 60 bin tl jettaya verileceğine, yaklaşık o fiyatlara ikinci el temiz 1.4 tsi manuel passat alınabilir.
    Yakıt olarak yakındır, konfor olarak hissedilir derecede farklıdır.
  • Jetta isini goruyorsa amorok u kafanizdan silin.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.