Şimdi Ara

TERA Online Soru-Cevap Konusu (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.564
Cevap
24
Favori
226.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Questler çok mu fazla? Ben farm yaparak level kasmayı seviyorum. Quest yapmak çok bayıyor (6 tane şunu öldür, 3 tane şundan düşür gibi) tabii adam gibi quest yoksa
  • beyler ufak bır sorum olacak sızlere tera onlıne oynarken gorevlerde canavar kesmeye gıdıyorum canavarları keserken her sefer adamın bırısı gelıp bana saldırıyor.gorevın bır parcasımı bu kısım yoksa sorun benden mı kaynaklı anlamadım bılen arkadaslar bır yardımcı olursa sevınırım...
  • Hocam büyük ihtimal pvp açıktır sende yani digerlerini kırmızı görüyorsan onlarda seni öyle görüyor gelip kesiyorlar. Onu kapamak için k ya bas skilleri aç skillerinden biri PVP yi açıp kapatıyor ismini şu an hatırlıyamadım.
  • Bu ğün akşam Teraya europa serverinde başlıyacağım. Arkadasşlar herhangi bir server ve guild önerisi olan var mı.? Oyuna sorceres olarak başlıyacağım. Daha öncede yazdığım gibi US serverda oynuyordum. End game hakkında pek bilgili degilim ama onun dışında oyunu ve mekaniklerini biliyorum.
  • Beyler pot nerde ben sargı bezi bulabildim sadece oda dövüş sırasında basılmıyor yardımcı olun ?
  • santi1905 kullanıcısına yanıt
    HP/MP potion'lar npc de satılmıyor. görevlerden ve moblardan elde edebilirsin. birde meslekler ile yapılabiliyor sanırım. Moblardan genelede hp dolduran bufflar düşüyor. Bu nedenle hp potion'a pek ihtiyaç olmuyor. MP'yi de düz atak yaparak doldurabiliyorsun.( en azından lancer'da böyle)
  • Oyunda bossları grup oluşturup kesiyoruz. Geçen biri geldi 2 skill attı boss hemen eriyip öldü. Bunu nasıl yapabiliriz ?

Birde oyunda oynadığınız bi grup filan var mı ? yeniden başlayacağım bende. Pek birini bulmak kolay olmuyor oyunda.
  • Slayer zevkli midir? Solo kasarken sorun olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Navy.
    Hocam ben veritastayım 7 levelim akşamları giriyorum 1-saat haftasonları daha çok oynuyabiliyorum. Oyunda tecrübeliyim daha önce US serverda oynadım. İstersen başla yardımcı olurum.
  • quote:

Oyunda bossları grup oluşturup kesiyoruz. Geçen biri geldi 2 skill attı boss hemen eriyip öldü. Bunu nasıl yapabiliriz ?

Birde oyunda oynadığınız bi grup filan var mı ? yeniden başlayacağım bende. Pek birini bulmak kolay olmuyor oyunda.

Hocam yüksek levellerde hasar daha fazla oluyor. O şekilde tek atıyorlar. 40 levelde sende 20 level BAMları kesersin.
  • beyler bende şu an indiriyorum %80 oldu oynadığınız serveri yazın da beraber takılalım öğrenelim oyunu kendimizi geliştirelim
  • uonum U kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bro
  • quote:

Orijinalden alıntı: Litminov

Questler çok mu fazla? Ben farm yaparak level kasmayı seviyorum. Quest yapmak çok bayıyor (6 tane şunu öldür, 3 tane şundan düşür gibi) tabii adam gibi quest yoksa

20 levele geldim ve questler aynen dediğiniz gibi "3 tane şundan 5 tane bundan kes" şeklinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: W

quote:

Orijinalden alıntı: WetDream

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WetDream

quote:

@Resist4Ever

Bazısı bağlantılı. 10k xp veren bir quest geliyor bazen, geçiyim diyorsun ama onu yaptığında 100k veren açılıyor.

@Watashi wa L des.

En iyi solo kasan sınıflar support tarzı sınıflardır.

Pvp point ile item alınabilyor mu oyunda hocam?
    Oyunun p2b yönü nedir ( para ile item alan eziyor mu oyunda) ?
    Başlarsak hata yapar mıyız oyuna?

Evet alınıyor, devamlı PVP'den gelen creditslerle al sat yapıyorum ben de.

Oyun tamamen free to play ve para verip oynayanlara minimal avantaj sağlıyor. Oyuna yüzlerce euro yatırmış biriyle aynı seviyeye gelebilirsin yani gayet rahatlıkla.

Ben severek oynuyorum uzun süredir, beklentilerini yüksek tutmazsan sen de keyif alırsın.

Hocam hangi serverda açalım, pk olayını biraz açıklar mısın?
    Hangi classlar pvpde iş yapıyor? Priest çok aranıyor mu Lancer'dan sonra?
    Oyun WoW zevkini veriyor mu hocam?

Fraya'ya gelirseniz guildimiz var, yardımcı oluruz oyun içinde.

PVP serverların tek farkı işte dışarıda open world pvp olması. Yeni başlayanlara kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

PVP'de her class iş yapıyor. Yüksek dps den bahsediyorsan ama sorcerer ve archer iyidir. Onun dışında Priest-Lancer fazlalığı partiler için büyük avantajdır.

WoW zevki alır mısın bilmem, sonuçta zevkler ve renkler meselesi. Biraz zaman tanıman gereken bir oyun ama TERA ve tek kasmak sıkıcı olabiliyor. Oyun da 60'dan sonra başlıyor.

fraya da başladım guildinizin veya oyun içi karakterinizin adı nedir
  • arkadaşlar karakter yaratıyorum şu an fare otomatik olarak üste doğru gidiyor, zar zor seçtim karakteri böyle bir sorun yaşayan var mı? sadece oyundayken fare üste doğru gidiyor
  • beyler oyunu indiriyorum kaç saattir
    killian da açacağız büyük ihtimal.
    tek kasmak baya sıkıntı mı pvp de?
    ilk başlarda bana yardım edebilecek birileri var mı killian da ?
    okçu almayı düşünüyorum bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Navy.

Oyunda bossları grup oluşturup kesiyoruz. Geçen biri geldi 2 skill attı boss hemen eriyip öldü. Bunu nasıl yapabiliriz ?

Büyük ihtimalle o kişi bossun lvlına göre yüksek seviyededir ve iyi bir item seti vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogukan883

quote:

Orijinalden alıntı: uonum

quote:

Çok teşekkür ederim çok açıklayıcı olmuş. Yerdeki taşları otları toplamamın yararı olur mu peki? Yoksa 60 a kadar ellemesem mi ? Bir de BAM dediğiniz bosslar mı ?

O taşların falan hepsi üretimde kullanılıyor diye biliyorum. Malum bende henüz meslekler ile haşır neşir olmadığım için ileride lazım olur mu bilmiyorum ama ben toplamıyorum =) mantıken bu kadar yüksek drop oranı olan itemler zamanı geldiğinde brokerdan uygun fiyatlara alınabilir diye düşünüyorum. şimdlik toplayıp da kasa ve çanta slotlarını doldurmaya gerek yok bence...

BAM'lar dediğin gibi bazı haritalardaki boss'lar genelde sarı görevlerin bazıları bunlardan kesmeni istiyor. Genellikle diğerler yaratıklardan farklı tipte ve isimlerinin yanlarında siyah simgeler oluyor.

Teşekkürler. Oyundan tanıştığım bir arkadaş onlar gerekli ileride zorlanmamak için topla dedi öyle yapıyorum. Bir de bu meslekler sınıflara göre mi mesela berserker terzi olacak diye bir zorunluluk var mı?

Toplama olayı lvlınıza göre ilerleseniz daha rahat edersin pas geçip ben 60 da yaparım diyorsanız biraz sıkıntılı oluyor tekrar ilk haritalara dönüp uğraşman gerekiyor. Materyaller genelde alchemy için daha çok lazım oluyor.
    - Mesleklerle ilgili bir kısıtlama yok ama berserkerında gidip clothing mesleğini yapmasınında bir anlamı yok. Craftla yapılan iyi itemların, trade ve satışı gerçekleşmiyor. Örnek: Visionmaker set yada conjunt set.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Litminov

Questler çok mu fazla? Ben farm yaparak level kasmayı seviyorum. Quest yapmak çok bayıyor (6 tane şunu öldür, 3 tane şundan düşür gibi) tabii adam gibi quest yoksa

Oyundaki level ilerleme mantığı Questler üzerinedir. Zaten bu oyunda quest mantığıda git şunu kes gel git sunu topla getir.Git şu dungeondaki şu bossları kes gel (Tabi bunu grup ile yapıyorsunuz).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voodoo666 -- 23 Haziran 2013; 1:37:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wirm

Slayer zevkli midir? Solo kasarken sorun olur mu?

Slayer oynamasını bilene oldukça zevkli bir sınıftır. Gerek PvP, gerek PvE olarak iyi işler yapabilirsin.Bunu gerçekleştirmek için iyi bir item setin, takıların,crystallerin ve skillerin eksiksiz olması gerekiyor.
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.