Şimdi Ara

TERA Online Soru-Cevap Konusu (228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.564
Cevap
24
Favori
226.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeniden lancer actım ama sorun su ki low lvl dungeon girdim item düştü giyemiyorum enigmatic scroll istiyo anlamadım gitti eskiden yoktu böyle bişey yada biyerde scroll mu satılıyor?Ah den baktım scroll pahalı eskiden dg listesinden bakardık itemler görünürdü yanında girer düsürür giyerdik şimdiki sistem nasıl cözemedim bilen varsa aydınlatsın beni özlediğim icin basladım zaten maksat vakit geçsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya brolar bişi sorcam, guild kurmak istiyorum ama guild kasmayı öğrenemedim bi anlayamadım gitti :S Şimdi bu guild bölümünü açtığımızda (örnek veriyorum) contribution kısmında 360(+150) gibi bir rakam yazıyor.. bu rakamları nasıl arttırıyorum yani guildimi kasmak için bu puanları nereden topluyorum. o puanı da nasıl kastım hiç bir bilgim yok :S yardım lütfen^^

(resim bırakıyorum belki tam oalrak anlatamadım diye ve  TERA Online Soru-Cevap Konusu) reklam yapmış gibi olmamak için bazı yerleri kapattım^^

• SuperPunch kullanıcısına yanıt
    iyi akşamlar manahan serverında karakter kasmıstım. sonra event bitti hiç bır gçrev yapılamıyordu. Server değişikliği için mektup ile item gelicek diye bekledim ama şu an komple server silinmiş. Servera nasıl taşıyacaktık. Gitti o kadar uğraş kurtarmanın bir yolu varmıdır? 1 hafta süreverilecekti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord.Blade

iyi akşamlar manahan serverında karakter kasmıstım. sonra event bitti hiç bır gçrev yapılamıyordu. Server değişikliği için mektup ile item gelicek diye bekledim ama şu an komple server silinmiş. Servera nasıl taşıyacaktık. Gitti o kadar uğraş kurtarmanın bir yolu varmıdır? 1 hafta süreverilecekti

1 hafta falan önce server taşıma itemleri dağıtıldı siz görmediniz heralde.Herkes coktan geciş yaptı verilen süre doldu server silindi geçmiş olsun geriye getirmenin hiçbir yolu yok.
  • Lord.Blade kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta karakter taşıma açıldı. Tera'nın sitesine girerek karakter transferi kısmından taşımanız gerekiyordu. Yani size herhangi bir item gelmiycekti karakter taşımak için. Şimdi komple server silindi. Karakterler de silindi.

• QuinnJoker kullanıcısına yanıt
    Guild penceresinde Guild Quests(Guild Görevleri) yazan kısım var. O görevleri yaptığınızda veya guildte 65levelden düşük oyuncu varsa bu oyuncular level atladıkça guild puanı kasılır.

• Enigmatic scroll kullanmanıza gerek yok. Yeni sistemde düşen itemlerde ilk kez özellik seçeceginizde scroll kullanmadan istediğiniz statları alabiliyorsunuz. Daha sonra tekrar degiştirmek isterseniz scroll kullanmanız gerekiyor. Düşen itemlerin üstüne tıklayıp istediğiniz statları seçin ve kaydedin, tüm statları seçtikten sonra onaylayın. İtem kullanılır hale gelir.

• arkadaşlar oyuna ilk defa 2 gün önce başladım 42 lvl castanic ırkı warrior kastım aklımda çok fazla soru var, sadece bazılarının soracağım cavaplayanlara şimdiden teşekkür ediyorum?
    1-oyunda 65 lwl e gelindiğinde tüm görevler bitiyo mu? daha sonrasında oyunun amacı ne?
    2-arada monsterlardan bazı itemler düşüyo onları birleştirince çift elli kılıç craft yapabiliyorum envanter penceresinden ama çift elli kılıç dışında bişey craft yapamıyorum ve yaptığım silah dışında bir iteme + basamıyorum. bunun sebebi ne?
    3-crafting ile ilgili net bişey bilmiyorum onunla ilgili bildiğiniz türkçe rehber var mı?
    4-warrior ile ilgili combolar nasıl olmalı onunla ilgili de aydınlatırsanız çok sevinirim.
  • terminatorxd T kullanıcısına yanıt
    Killian serverinde isen

Oyunda Türk Klanı var : Khaganate

Oyunda nickim Xerames
    www.teraturkiye.net

Gelebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ORGANIKHOSAF -- 12 Mart 2018; 2:1:53 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaslar yeni baslayacam en yeni sorver hangisi turk bulabilirmiyim uzaktan karakter seviyom helci yada okcu acacam hangısı zındanda daha iyi olur partyle takılmak istiyom isim verirsenis basladıgımda oyuna eklerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iskender000 -- 12 Mart 2018; 15:12:22 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende indiriyorum biraz vakit geçirelim bakalım. Awakening skiller koreye gelmiş. Slayer mi brawler mi oynasam awakening skilleriyle hangisi iyi olut?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 17 Mart 2018; 6:5:43 >
  • Bende yeni başlamayı düşünüyorum en iyi DPS class hangisi şuan birde awakening skiller gelince sizce hangi class daha iyi olacak
  • su yeni silleri actim da cyclone kullandiktan sonra hep lethal strike geliyor neredeyse, agiz tadiyla bi arka arkaya cyclone kullanamiyorum bunun yolu nedir?
  • Merhaba arkadaşlar,

ben Tera’yı Xbox’da oynuyorum ve şöyle bir sorunum var: Tera Türkiye’ye kapalı olduğu icin makinenin konumunu Avrupa ülkelerinden birini yapmak zorunda kalarak indirdim onda sorun yok fakat sorun oyun icin kredi kartı ile bir şey alamıyorum kabul etmiyor, çünkü o ülkenin kredi kartı olmadığı içindir diye düşünüyorum. Bu konu da bana yardımcı olabilecek birileri var mıdır? :)

• Metamorphic emblem sikintisi icindeyim golden talen alip çeviriyorum (tanesi 11-12gold) bunun disinda daha ucuz bir yol var mi alip çevirebilecegim?

birde guncel rally bam saat araliklarini bulabilecegim bir yer var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tusenarul -- 29 Mayıs 2018; 12:36:50 >
  • Mystel serverinde gold satılır arkadaşlar Stok:2.5m hepsini alana guzel bir indirim yapacağım.

• tera termination code 257 login error diyor biri yardım etsin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Abi beim sormak istedigim almanya serverlarimdan türkiye serverlerine gecis yapılıyor mu

Ben 30 küsürüncü lvl deyim ve hangi itemler satcam hangilerini saklicam zihimi nasil gelistircem ve nasil para kasicam

Warrior olarak nasil itemler almam lazim ve oyuncularin kendi aralarinda alisveris yapılıyor mu

Hangi itemler toplayip satsam iyi para kazanirim

• Eyyy gidi eskilerden kimler kaldı be :)
  • Konu ölmüş hala soru alıyor.
  • 
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.