Şimdi Ara

TERA Online Soru-Cevap Konusu (222. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.564
Cevap
24
Favori
226.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

oyuncu sayısı ne durumda serverler boş değil değil mi ?
    hile var mı hile varsa hile yapanlarla mücadele ediliyor mu ?
    oyuna para yatırmak oyun deneyimini ne derece de etkiliyor ? illaki para yatıran öne geçiyordur ama f2p oynamayı imkansız hale getiriyor mu bu durum ?

2 kişi beraber kasmak istersek en iyi karakter/sınıf kompozisyonu ne olur ?
  • Kutlukhann K kullanıcısına yanıt
    Serverler boş değil. Oyuncu sayısı yeterli.

Oyunda herhangi bir hile yok. 4 senedir oynuyorum, hileye denk gelmedim.

Oyuna para yatırmak tabi ki etki yaratıyo fakat para vermek zorunda değilsiniz. Ama para harcarsanız zaman kazanmış olursunuz. Ama dediğim gibi harcamanıza gerek yok. Ben oyuna hiç para yatırmamama rağmen en son gelen itemleri rahatça yapabiliyorum.

Sınıf işine gelirsek; Hangi sınıfı sevdiyseniz onunla oynayın derim. Çünkü kasılmak zaten basit kısmı. 2 günde level 65 oluyosun. O yüzden fazla önemli değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutlukhann

2 arkadaş başlamak istediğimiz oyun.

oyuncu sayısı ne durumda serverler boş değil değil mi ?
    hile var mı hile varsa hile yapanlarla mücadele ediliyor mu ?
    oyuna para yatırmak oyun deneyimini ne derece de etkiliyor ? illaki para yatıran öne geçiyordur ama f2p oynamayı imkansız hale getiriyor mu bu durum ?

2 kişi beraber kasmak istersek en iyi karakter/sınıf kompozisyonu ne olur ?

-Oyuncu sayısı eskiye göre çok az ama serverlere boş demek yanlış olur Oyunda pve den her türlü zevk alırısınız pvp Bitik.
    -Hile yok.
    -Bu sorunun cevabı çok açık su anda oyun tamamen p2w oyuna para yatırmazsan +15 set yapmak imkansız en basitinden aylık Tera Club garanti alacaksın o da az para değil ha eger ben No-Life playerim günde 12 saat grind yaparım diyorsan belki olabilir o da çok zor :)

-İstediğiniz sınıfı acabilirsiniz her türlü takılırsınız. biriniz tank açsın malum oyunda tank eksikliği var oyunu bilmeyen ezik tanklar bile kapışılıyor oyunda :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SevenSeptember_

party den nasıl çıkılıyor acaba ?

enter a bas ve /drop yaz partyden çıkarsın
  • Oyuna başlayalı 4 yıl oldu. Şu an pve tarafı gayet hareketli diyebilirim. Serverların birleştirilmesinin etkisi büyük oldu. Killian kaçan oyuncuların bir kısmı mystel açılmasıyla geri döndüler. Oyuna başlamayı düşünenler pve tarafında oyuncu sıkıntısı çekmezler. Pvp için yorum yapamayacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Furkan Bende 3 4 senedir oynuyorum mysteldeyiz bizde senin karkater ismi ne müsaitsen ve istersen bi ara konuşalım ...
  • Karakterim Kuji-Kiri, akşamları denk gelirsek konuşabiliriz. HH dışında ilgi çekici birşey olmadığı için fazla oyunda olmuyorum.
  • bi kaç gündür deniyorum, çok çorba geldi bana oyun, lvl 25 e geldim bi dünya quest geliyor, üstüne üstlük haritada da bi kamyon ünlem işareti ile alınmayı bekleyen var. adında bastion geçen bi dungeon filan girdim amaçsız saçma sapan bir yerdi, sonuna kadar koşmayla geçti neredeyse.

Isınamadım hala oyuna, bişey tavsiye edecek olan var mı? ya da oyun şurada heyecanlanacak filan diyen.
  • Killianda gold satilir.

• Nephiss N kullanıcısına yanıt
    Bu yüzdendir herhalde 3 kere başlayıp bıraktım o ünlem işaretleri ve diğer karmaşalar oyun tamamen kontrolünden çıktı altından kalkamayabilirsin hissiyatı veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nephiss

bi kaç gündür deniyorum, çok çorba geldi bana oyun, lvl 25 e geldim bi dünya quest geliyor, üstüne üstlük haritada da bi kamyon ünlem işareti ile alınmayı bekleyen var. adında bastion geçen bi dungeon filan girdim amaçsız saçma sapan bir yerdi, sonuna kadar koşmayla geçti neredeyse.

Isınamadım hala oyuna, bişey tavsiye edecek olan var mı? ya da oyun şurada heyecanlanacak filan diyen.

Son lwl e gelmek icin hicbir görevi yapmak zorunda degilsin sadece kirmizi yani ana quest gorevleri yapman tavsiye edilir oyunu ogrenmen bakimindan.Bu kadar korkutuyosa ayarlardan unlem isaretlerini kapatabilirsin

Oyun zaten 65 lwlde basliyor ilk dg lerden cok bisey bekleme tamamen zaman kaybi sadece karakteri skilleri ogrenmeye calis.

• Merhaba arkadaşlar 4-5 senedir mmorpg oyunlarından adını vermeyeyim bir tanesini oynayan biriyim genel olarak tank,healci,atackker v.b v.b olayları bilen biriyim doğal olarak.Oynadığım oyundan çok sıkıldım Bu oyun ya da başka bir oyun arasında çok kaldım.Bu oyunu öneriyor musunuz ? Türkler çok mu ? Server bazı oyunlardaki gibi ezik mi ? Oyuna başlamalı mıyım ? Sorularımı cevaplarsanız sevinirim çünkü çok kararsız kaldım
  • oyunda yeni server mi actilar ?
  • Bende mystel de başladım elin sorc guild varsa pm den ulaşabilirsiniz 1.5 yil lancer oynadım gunner ilk geldiği zaman bırakmıştım o zamanları bilen bilir ambit Set yapardık craftla falan sonra yeni dg ler den drop yapmaya başlamıştı guild alımı var ise PM atın oynayalım

• quote:

Orijinalden alıntı: KillianGold

Killianda gold satilir.

Bi bitmediniz

• Bende daha önce oynamışım ama ne yaptım ne yapmadım hatırlamıyorum aynı swde karakterim var dilerseniz bende oynamak istiyorum destek olursanız gelirim hocam.
  • ben devam ediyorum 52 lvl oldum mystel deyim guild vs hala bulamadim aktif olarak kime yazdiysam cevap vermedi zaten kirmizi questleri yaptim sadece oyun baya kolaylasmis eskiye gore
  • Level kasması basitleşti. Yeni açtığınız karakteri 1 gün içinde level 65 yapabilirsiniz.

• en son 2013 yılında oynamıştım şimdi tekrardan geri dönüyorum oyuna.. sanırım çok şey değişmiş oyunda..

önceden Kilian Serverda 2 karakterim vardı acaba bu sefer Mystel de mi açsam orasımı daha yoğun ?

NOT:PVE daha çok hoşuma gidiyor...
  • Steam'de ülkeye yasaklanmış ? Nasıl oynayabiliriz beyler ? Oyuncu sayısı durumu nedir ? Bilgi verebilir misiniz ? :)
  • 
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.