Şimdi Ara

TERA Online Soru-Cevap Konusu (213. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.564
Cevap
24
Favori
226.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu an hesabımda veteran üyelik var Collector üyelik almayı düşünüyorum gelen kodu kullandığıma kod da bir sıkıntı oluşur mu ve 30 günlük club verir mi ?
  • Owilith O kullanıcısına yanıt
    Sikinti yasayacagini sanmiyorum.Ben de kullandim 37 gun tc veriyor ustelik.

Beyler simdi biz arkadaslar ile killianda 3v3 deathmatch tournament yapmayi dusunuyoruz boyle birsey yaparsak katilim olur mu tarafinizdan ? Detaylari daha sonra paylasabilirim burdan fakat simdi olmayacak somestre tatilinde kucuk birsey yaptik ama bunu yapabilmemiz icin belirli bir kitle lazim kazananlara gold odulu de dusinuyoruz.Eger yapacak olursak da yaz tatiline falan denk gelecektir ya da en kisa 1 aya duzenleyebiliriz siz de fikirlerinizi belirtebilirsiniz.Ekliyorum detaylari pc ye geceince paylasacagim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ChapterS C kullanıcısına yanıt
    Normal Standart Veteran üzerine mi kullandın hocam yoksa direk mi ?
  • Killianda ucuz gold satilir arkadaslar almak istediginiz gold miktarini pm atarsaniz fiyat konusunda yardimci olabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Owilith O kullanıcısına yanıt
    Veteran üzerine kullandım.Yaz gelse de şu forumu bi canlandırsak.
  • Foruma yeni üyeyim öncelikle herkese SA. Oyuna yeni başlayacağım tahminen netim kötü oyun haftaya salı yani ayın 15 inde iner en çok Türk hangi server de ve bana hala açık olan aktif Türk guildlerini yazabilirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kellecikafa

Foruma yeni üyeyim öncelikle herkese SA. Oyuna yeni başlayacağım tahminen netim kötü oyun haftaya salı yani ayın 15 inde iner en çok Türk hangi server de ve bana hala açık olan aktif Türk guildlerini yazabilirmisiniz?

Her serverde türk var.Kalabalik serverlerde baslamani oneririm.

• SuperPunch kullanıcısına yanıt
    Bende ping biraz fazla hani sağlam bir netim yok Killan gibi bir server sıkıntı yaratmaz mı? Arcadia yı önerdiler o olur mu? Son olarak Sorceres yada archer açmayı düşünüyorum sizce hangi classlar uygundur dmg için?

Şimdi farkettim Arcadia PVE olduğu için Killian daha mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kellecikafa -- 8 Mart 2016; 17:46:17 >
  • Killian gold satilir

• Sürpriz bir şekilde oyun az önce indi. Yen başlayanlara tavsiyeleriniz var mı? Şu lwl a kadar şunu yapma şunu yap gibi mystic açtım elin.
  • beyler ben bu sistemle kaç fps alırım?

intel core i3 1.70ghz
    amd radeon HD 8500M 2gb olması lazım.
    4.0 Gb ram

öna göre indircem oyunu beyler şimdiden eyw.
  • FlyingPigeon F kullanıcısına yanıt
    Bende hd 4570 var 7 yıllık bir ekran kartı orta ayarlarda 20-30 fps alıyorum tabi bazen düşürmem gerekiyor. O karta baktım benimkinden çok daha iyi yani takma kafana sıkıntı yaratmaz. Senin kartla GTA 5 oynayan var.
  • Benim problem işlemcide o yuzden sormuştum Ghz az 25 gb bosuna indirmek istemedim yinede saol

• sa beyler tera basladım ama tek basına sıkmaya basladı ya ascension valley de turk varsa bana ulasabılırlerse sevınırım ıster burdan ıster oyun ıcınden ismim : Gill.galadtr
  • Gameteria G kullanıcısına yanıt
    2:FlyingPigeon; Dostum sıkıntı çıkarabilir ama denemek lazım ayarları 2 ye ya da 1 e alırsan 30 fps görebilirsin.
  • Oyuna Steamden Giriş vardı.Şuan nede giremiyorum?Oyun steamde aradığımız zaman çıkmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lessdark

Oyuna Steamden Giriş vardı.Şuan nede giremiyorum?Oyun steamde aradığımız zaman çıkmıyor.

steamden kaldırıldı diye hatırlıyorum
  • ÖmErenay kullanıcısına yanıt
    yapma be :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: lessdark

yapma be :(

oyunu tekrar indireceksen kendi sitelerine gir ilk mesajda yazdım EU veya NA.

Steamde olan versiyon NA idi eğer daha önce oynadıysan üyeliğin duruyordur muhtemelen enmasse ye giriş yapmaya çalış bir dene bakalım
  • ÖmErenay kullanıcısına yanıt
    ya eski hesaba gerek yok zaten 3-4 kişi 0 dan başlıcaz sadece steamden girmek istiyoduk.Eu yu indirdim.
  • 
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.