Şimdi Ara

TERA Online Soru-Cevap Konusu (212. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.564
Cevap
24
Favori
226.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maslan92

Arkadaşlar slayer ne durumda şuan?

pve de reaper/gunner la beraber en iyi dps şu an kterada. NA ve EU ya 1-2 ay içinde gelecek olan patch le beraber buff alacak slayer, pvp kısmını bilmiyorum.
  • ÖmErenay kullanıcısına yanıt
    Hacı en son renegade set bide disco set vardı. İş yapabilcemmi şimdi yoksa ezik sınıfına mı düşücez :D bu arada ben malkocoglu belki hatırlarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: maslan92

Hacı en son renegade set bide disco set vardı. İş yapabilcemmi şimdi yoksa ezik sınıfına mı düşücez :D bu arada ben malkocoglu belki hatırlarsın

onlardan sonra schisma,lucid(vm5 pve),tensus(vm5 pvp),dreadnaugh(pvp-pve),starfall(pvp-pve vm6) geldi. renegade ve disconun devri bitti yani para yok diyorsan dreadnaugh 12 set yaparsın zaten kdnm den düşüyor elde etmesi kolay masterwork u biraz uğraştırır ama yapılır yani zor değil, sonra 2 ay farm yaparsın 2 ay sonra forsaken hard mode geldiğinde starfall silah yaparsın mwa bulursan 15 denersin vm7 patchde bile götürür zaten +15 olursa

• bu chatte son mesajı tekrar yazma nasıl oluyor hangi tuşla??
  • quote:

Orijinalden alıntı: madalyon2525

bu chatte son mesajı tekrar yazma nasıl oluyor hangi tuşla??

Asagi yukari yon tuslarini dene olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • * r * tusu o işi yapıyor =)

• teşekkürler superpunch
  • quote:

teşekkürler superpunch

Rica ederim.
  • Tera eu Steam e gelsin baska bisey istemiyorum...
  • A Manor Invasion görevinde takıldım bu görevi tek bitiremez miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuperPunch

Tera eu Steam e gelsin baska bisey istemiyorum...

us versiyonu var eu gelmez herhalde.
  • SuperPunch kullanıcısına yanıt
    Beyler suan eu da pvp modlari gercekten olu fakat ktera patchinde yani shinobi classi ile helecek vm7 patchindeki item scrollari ks/bc puanlariyla aliniyor ustelik 200 bin diye okudum silah maliyetini yani bayaa pahqli olcqk bence bu durumda yeni patchte cok canlanacaktir

• quote:

Orijinalden alıntı: ChapterS

Beyler suan eu da pvp modlari gercekten olu fakat ktera patchinde yani shinobi classi ile helecek vm7 patchindeki item scrollari ks/bc puanlariyla aliniyor ustelik 200 bin diye okudum silah maliyetini yani bayaa pahqli olcqk bence bu durumda yeni patchte cok canlanacaktir

Direk vm7 itemin kendisi mi 200k kredi ile alinabilecek yoksa materyalleri mi? Eger oyleyse gercekten canlanabilir.

• SuperPunch kullanıcısına yanıt
    Sa beyler cümleten bn oyuna baslıycamda soyle türk oyuncuların cok oldugu bır sw varsa onerırmısınız bıde yenı baslıycak yada dusuk lvl oyuncular varsa bana ulassın bırlıkte otnayalım
  • Gameteria G kullanıcısına yanıt
    Her serverde türk oyuncu bulabilirsiniz ama doluluk acisindan en yoğun serverde baslamaniz daha iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SuperPunch -- 15 Şubat 2016; 10:25:53 >
  • Şu oyundan elin ırkı kalksın başka bir şey istemiyorum.Eline özel yeni class getiriyorlarmış.
  • Superpunch sadece item scroll fiyati olarak okumustum bayaa ucuk geldi fiyatlari !!

TearsforFears aynen shinobi geliyor ama tera ya gelenher class hosuma gidiyor bu da oyle

Bu arada ben yanlislikla sildim oyunu bayadir da girmiyorum yukle yukle olecem artik patche kdr yuklemem xD

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kırılmayan kristaller nasıl yapılıyor detaylı bilgi verebilecek varmı
  • quote:

bu kırılmayan kristaller nasıl yapılıyor detaylı bilgi verebilecek varmı

Dyad niveot veya smart dyad ile 3 tane normal yeşil niveotu birleştirerek yapılıyor. Smart olan sadece shopta diğeri dungeondan düşüyor. Dyad olan rastgele bir niveot oluşturur o yüzden baya zaman alıyor senin için gerekli olanları tutturmak. Dps/tank oynuyorsan önce kırmızı olan silah kristallerini ayarlamaya çalış, healer isen önce armorun mavi kristallerini yapmaya çalış. Birde killing spree merchantta 100k pointle dyad alınıyordu diye hatırlıyorum yalnız bence değmez çünkü çok fazla rng ihtimali var bence değmez o kadar ks pointe.

• eyw teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.