Şimdi Ara

TEPE HOME LCD PLAZMA TV ÜNİTELERİ ÇOK İYİ FİYAT. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
97.307
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu gün yine gazetelerde ilanları vardı ..

mal varkı ilan veriyorlar diye düşünüyorum başka yere sorsaydınız keşke..
  • İzmir balçovadaki mağaza aynı fiyata satıyolarmı? Yoksa sadece ankara mağazası içinmi geçerli bu fiyatlar?
  • heryerde geçerli..
  • banada ulaştı kataloğu,fiyatlar çok iyi.

yalnız gidip kalitesine bakmak lazım çünkü eskiden tepe home pahalı bir markaydı;çin işine dönmüş olmasınlarda
  • arkadaşlar ben bugün gidip gördüm teşhirdeki ürünlerden birinin üstünde 42 inch samsung lcd vardı, 42 olmasına rağmen sağ ve sol tarafından (1 numrara için konuşuyorum) 5er santimlik boşluklar vardı yani 42 inch rahat rahat sığıyor, ürün malzemeleri kaliteli gibi göründü gözüme sonuçta tv ünitesi yani acayip kalteli olmasına gerekte yok gibi ama yinede iyi malzeme reflar dibine kadar açılıyor ve çok ergonomik kitaplıkları 4 adet çekmecesi (çekmecelerin içleri oldukça geniş) dvd veya psinizi koyabileceğiniz geniş raflar. bence fiyatını fazlası ile hakeden ürünler bugün sipraişi verdim bizzat nautilius tepeden ayın 15 indede gelip kuracaklar. herkese saygılar...
  • Dün gazetedeki ilan üzerine Balçova Kipa'da bulunan TEPE mağazasına gittik ve gazetedeki ilanın ne kadar yanıltıcı olduğunu yerinde öğrendik. Hemen satın alıp kullanmak niyetindeydik ama kampanyadaki/indirimdeki tüm ürünler için ön siparişle çalıştıklarını ürün tesliminin 30 ile 40 gün sonra yapılacağını söylediler. Yetkili birine sordum ve yanımızda götürdüğümüz ilanın bulunduğu 05.07.09 tarihli gazete sayfasını da gösterdim; ilanda ön sipariş, önce para 40 gün sonra mal gibi bir şey yok dedim...? tabi ki cevap kem küm...malesef...

quote:

Orjinalden alıntı: nofear72

bu gün yine gazetelerde ilanları vardı ..

mal varkı ilan veriyorlar diye düşünüyorum başka yere sorsaydınız keşke..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokmay -- 6 Temmuz 2009; 11:02:52 >

• quote:

Orjinalden alıntı: nofear72

quote:

Orjinalden alıntı: twindiablo

RENK SEÇENEKLERİ

WENGE

TEPE HOME LCD PLAZMA TV ÜNİTELERİ ÇOK İYİ FİYAT.

bu gün gittik gördük aldık
    ay sonu gelecek

yalnız gayet güzeldi öyle dandik falan değildi ..
    bakalım gelince göreceğiz ama bu fiyata çok iyi...

bizimki cuma günü geldi .
    bu fiyata çok iyi .....

diğer üniteleri pek sevemedim zaten bununda diğer renkleri hoşuma gitmedi .

yani bizim teslimde 20 günü buldu ..
    demek teslim süreleri uzamış mal yetiştiremiyorlar..

maslak tepe home da bütün modeller vardı..

•  TEPE HOME LCD PLAZMA TV ÜNİTELERİ ÇOK İYİ FİYAT.

bende bunu alacağım galiba...
  • Kalitesinden şüpheniz olmasın. tabiri caiz ise kale gibi ürünler. ben bir masa aldım ve salon için kare büyük bir sehpa. ikisi toplam 105 TL tuttu. gören herkes şaşırıyor. Sehpa tekerli falan , duruşuda sade ve kaliteli.
    siparişi verdikten 15-21 gün sonra getirip kuruyorlar. dediğim gibi sehpa nın 50 lira olduğuna kimseyi inandıramıyorum. bu tv ünitelerinide gördüm , tavsiye ederim.
  • Bursa mağazasına giden oldumu, bu çeşitler varmı acaba??
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

Mağazada gördüğünüz ürünlerle size teslim edilen ürünler arasında ufak farklılıklar olabiliyor, bu resimdeki üniteden aldım, mağazadaki ölçüsüyle (raf derinliği) farklı olduğu için bilgisayar sığmadı arkasını kesmek zorunda kaldım 5 cm lik fark yüzünden. Elinizdeki ekipman ölçüleri kritik sığıyorsa dikkatli olmakta fayda var. Bununla beraber gayet kaliteli ve sağlam ürünler, bunula beraber 2 dolap daha almıştım kimse fiyatlarına inanamadı.

• cok dandik bunlar ya :D hepsi suntalam :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

BEn bunu çok beğendim, ama bendeki TV 50 inch. Tv nin genişliği 123,1 cm. Ve malesef bunun TV yeri 122cm. Acaba bu 122cm'yi 130 cm'ye falan çıkaramıyor muyuz? Çok önemli benim için??

• quote:

Orijinalden alıntı: Bukowski JR
    BEn bunu çok beğendim, ama bendeki TV 50 inch. Tv nin genişliği 123,1 cm. Ve malesef bunun TV yeri 122cm. Acaba bu 122cm'yi 130 cm'ye falan çıkaramıyor muyuz? Çok önemli benim için??

Haziran ayına göre fiyatlar artmış, birkaç ürüne baktım %25 artış var gibi gözüküyor.

Bu sorunuzu müşteri hizmetlerine sorabilirsiniz. Ama ben pek zannetmiyorum standart dışı üretim yapacaklarını. Yine de denemek lazım.
  • gerçekten çok kalitesiz, suntalam ürünler. gerçi bu fiyata ne beklenebilir ki :D
  • Evet ürünler suntalam ama çok kalitesiz demek biraz haksızlık olur çünkü fiyatına göre çok iyi ürünler bence ama geçenlerde baktım fiyatlar yükselmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eydmir -- 27 Ocak 2010; 12:31:30 >
  • lcd alınca haliyle bi üniteye ihtiyacım oldu ve fiyat vb araştırma yaparken tepe home daki ürünlere rastladım...
    (evimin kira olması nedeniyle taşınma durumları vb.) alttaki resimdeki paneli aldım yaklasık 1 ay sonra ürün geldi...

düz.. sade bi ünite... o zaman aldığımda fiyatı 100 tl gibiydi.. şimdi baktım 120 civarı olmuş...tvnin olduğu yer küçükse bu paneli tavsiye ederim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bymami78

bunların hiçbiride güzel degil siz gidip maskoda bir dolaşında ünite görün.bunlar sadece tahta parçası

bizde gittik maskoya 2500 tl nin altında tv ünitesi göremedik..
  • bu kadar ugrasmısın yoksa tepe homedamı calısıyrsn :D
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.