Şimdi Ara

silindi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ...........................................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frottoo -- 27 Ağustos 2020; 19:42:9 >

• Bak delikanlı şu an özel bi anadolu lisesinde 11.sınıfım teogda 447 aldım sana diyeceğim tek şey çok çalış özel bir fen
    lisesine git bak anadolu demiyorum fene git çünkü özelde anadoluyu para kaynağı görürler bana senin yaşlarında herkes çok çalış dedi kimse nasıl çalışacağımı söylemedi ben sana anlatiyorum aklın fikrin var kafana yatiyorsa yap eğer yarın yarın öbür gün hedefin büyükse (hacettepe tıp odtü elekt,rik vs. ) Çok acısını çekersin kötü bi lisede olmanın hocalar ders anlatmaz yanındaki adamlar çalışmaz üzüm üzüme baka baka kararır ben çok pişman oldum ve feni de 13 puanla kaçırdım yapacağın şey basit konu bir yerden öğren hoca olur nette konu anlatım videosu olur sonra soru çöz 10 lu deneme al her hafta bir deneme çöz çözemediklerini hocalarına sor eğer fene giremezsen cidden anadolunun pek bir esprisi yok ÇOK ÇALIŞ ÇOOOOOOK ŞIMDI YERINDE OLSAM YALAN SOYLUYORSAM SEREFSIZIM IT GIBI CALISIR O FENE GIRERDIM OKULDA SONDENEMEDE IKINCI OLDUM MUDURE DIYORUM FENDEKI COCUKLARDAN IYI YAPIYORUM BENI FENE AL ADAM DIYOR KI : TEOG PUANI!!!!!!!!!!!!!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bulunduğun yere göre değişir ama istanbul gibi bir yer değilse fen lisesi şart
    İldeki fenler iyi olur anadoluları bilemem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.