DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Tensip zaptı nedir?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
59.274
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Tensip zaptı nedir?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      4982 Mesaj
      31 Temmuz 2011 15:33:47 Konu Sahibi
      sevgili arkadaşlar. şimdi e devlet şifresiyle giriş yaptım. mahkemelerime bakıyordum. 2 tane dava gözüküyor. biri alacak davası biri boşanma davası.
      boşanma davasını ben açtım. yanlız e devletten baktığımda Tensip zaptı
      hazır diye bir şey var. nedir bu Tensip zaptı?? açıklama yapabilecek biri var mı?

|
      |

• Yarbay
      11123 Mesaj
      31 Temmuz 2011 15:42:20
      |
      |

Eğer bunu okuyorsan, bu uyarı senin için. Bu anlamsız forum imzasından okuduğun her kelime hayatından harcanan diğer bir saniye demek. Yapacak başka işlerin yok mu? Hayatın gerçekten bu kadar boş mu da bu anları daha iyi geçirebileceğin bir yol düşünemiyorsun? Yoksa saygı duyduğun ve inandığın bu otoriteyi ortaya koyanlardan çok mu etkilendin? Okuman gereken her şeyi okur musun? Düşünmen gereken her şeyi düşünür müsün? Sana alman gerektiği söylenen her şeyi satın alır mısın? Evinden çık, karşı cinsten biriyle tanış, gereksiz alışverişleri ve mastürbasyonu bırak. İşinden ayrıl, bir kavga başlat, yaşadığını kanıtla. Eğer insanlığını ispat edemezsen, bir istatistik olarak kalacaksın. Artık uyarıldın...
    • Yüzbaşı
      682 Mesaj
      31 Temmuz 2011 15:47:29
      Tam emin değilim ama duruşmaya hazırlıkla ilgili birşey olması lazım.Belgelerin evrakların hazırlanıyor şahitler çağırılıyor vb.Peki sizin bu süreçte yapabileceğiniz birşey var mı bilmiyorumNolur nolmaz Avukatınıza danışın

• Yarbay
      4982 Mesaj
      31 Temmuz 2011 15:50:10 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Black Sabbath

Tam emin değilim ama duruşmaya hazırlıkla ilgili birşey olması lazım.Belgelerin evrakların hazırlanıyor şahitler çağırılıyor vb.Peki sizin bu süreçte yapabileceğiniz birşey var mı bilmiyorumNolur nolmaz Avukatınıza danışın

avukat tutmadım. o yüzden soruyorum.
      |
      |

• Yarbay
      4982 Mesaj
      31 Temmuz 2011 19:49:44 Konu Sahibi
      güncel..
      |
      |

• Onbaşı
      26 Mesaj
      10 Mart 2012 01:36:17
      Hukuk yargılamasında dava açılması üzerine (davanın başında), yargıcın davanın açıldığını belirleyerek, ilk duruşma gününü saptaması ve bunun taraflara bildirilmesi ve gerekli diğer konularda karar vermesi.

Devamı:http://www.turkavukatlar.com/2670/tensip-zapti-ne-demek#ixzz1ofLQ3Mwm

Under Creative Commons License: Attribution

• Yarbay
      4982 Mesaj
      10 Mart 2012 21:16:58 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: vezir101

Hukuk yargılamasında dava açılması üzerine (davanın başında), yargıcın davanın açıldığını belirleyerek, ilk duruşma gününü saptaması ve bunun taraflara bildirilmesi ve gerekli diğer konularda karar vermesi.

Devamı:http://www.turkavukatlar.com/2670/tensip-zapti-ne-demek#ixzz1ofLQ3Mwm

Under Creative Commons License: Attribution

teşekkürler...
      |
      |

Reklamlar
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.