Şimdi Ara

Tennis World Tour [PS4 ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
404
Cevap
3
Favori
18.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • spesific motion capturlar olmadığı sürece yine çöp üstü bir oyun olacaktır.
    yani sen gidip Federer'in backhand stilini Fognini'ye koyarsan olmaz o iş
    Bu işi de en iyi EA yapıyor

mesela ben karlovic'le oynuyosam deli gibi servis atmalıyım ama backhand slice yaparken falan kanser olmalıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joof -- 16 Mayıs 2018; 9:56:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

Ulen Sony yıllardır adam gibi bir Tenis oyunu yapmadın!! O kadar para kaldırdın bütün konsolların milyonlar sattı

Dünyanın parasını kazandın 1 tane adam gibi Ex Tenis oyunu yapmadın gitti ulan 1 tane çıkar fazlasını istemiyoruz

Şu konsoldan kazandığın paranın yarısını bile hak etmiyorsun 5 yıl oldu PS4 çıkalı hala çar çöp oyunları dayıyolar millete

valla yazık!
    sony ile ne alakası var ya?Sony tenis oyunu yapan bir firma değilki.yapanlar belli 2k ea falan filan.
  • Alan yokmu oyunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 22 sinde çıkıyor
  • oyunu görünce, ps4 adına ben utandım.
    oynanabilirlik güzel olur orası ayrı.
    çıkar mı bilmem ama 2k games, yeni tenis oyununu yapana kadar, eski oyunla devam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: console-master

sony ile ne alakası var ya?Sony tenis oyunu yapan bir firma değilki.yapanlar belli 2k ea falan filan.

Alıntıları Göster
    Nasıl ne alakası var peki F1 in ne alakası vardı bu gördüğün F1 oyununu Sony yaptı

ve daha bu kaliteyi bırak geçmeyi yanına yaklaşabilen olmadı bunu yapan pekala Tenis oyunuda yapabilir.

Tennis World Tour [PS4 ANA KONU]

• Arkadaşlar su eski yeni ya da hangi oyunu ovuyor ya da yeriyorsaniz tam adini bi yazsaniz :) Bazilarimiz ps3 te yoktu Fransiz Fransız bakiyoruz. Onu gectim arada Ao Tennis mi , Tennis World Tour mu konusiyoruz o bile karisiyor :)

• https://youtu.be/nGjZGZBqG58

Kesme atislar iyilesmis demek :) Kosular da düzelmiş toplamislar gozukuyor.

• Biraz toparlanmış ama halen çok eksikleri var.
    top 50 deki çoğu oyuncu yok
    oyuncuların motion captureları birbirleriyle aynı , çoğu da hatalı (tsitsipasın çift el backhand attığı bir video yayınlamışlardı )
    atmosfer havaya sokamıyor
    grafikler kötü
    vs vs
  • https://youtu.be/TcuZaGY0oxQ

Agassili yeni video

• mecbur alacaz çünkü başka tenis oyunu yok. ama fiyat düşüşü beklerim muhtemel. parasını haketmiyor bence
  • ön sipariş verdim.uzun zamandır bekliyordum tenis oyununu. inşallah oyun iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

Nasıl ne alakası var peki F1 in ne alakası vardı bu gördüğün F1 oyununu Sony yaptı

ve daha bu kaliteyi bırak geçmeyi yanına yaklaşabilen olmadı bunu yapan pekala Tenis oyunuda yapabilir.

Alıntıları Göster
    ala ala tenis oyunu diyoruz formula 1 ne alaka.
    yapmak zorunda mı tenis oyunu sony?
    bunu baz alarak sony e saydırmak mantık dışıdır

• Ryan Gosling kullanıcısına yanıt
    Ps4 te var mi top spin olsa dedigin gibi :(

• quote:

Orijinalden alıntı: mkmdesign

Ps4 te var mi top spin olsa dedigin gibi :(
    Yok ki, keşke gelse

• quote:

Orijinalden alıntı: console-master

ala ala tenis oyunu diyoruz formula 1 ne alaka.
    yapmak zorunda mı tenis oyunu sony?
    bunu baz alarak sony e saydırmak mantık dışıdır

Alıntıları Göster
    Valla ben saydırırım arkadaş herfilerin elinde imkan var olanak var yapsınlar
  • Oyun 22 sinde cıkıyorsa hala spotculara düsmedimi acaba

• Oyunda hangi kort lar var hangi turnuvalar var bellimi acaba birde bütün tenisçiler varmıdır oyunda

• Ulan sony Last of us yapiyorsun Tenis yapmiyorsun ne dengesiz firmasin sen ya. Arkadas last of us yapip nasil tenis oyunu yapmazlar cildiracagim ya. Akil var mantik var. Last of us yapiyorsan tenis de yapacaksin. O kadar!

2k sport. Seni unuttum sanma! Yillardir nba yapiyorsun hala bir korku oyunu yapmadin. Sana da sonra gelecegim dur. Lanet olasi firmalar sizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 19 Mayıs 2018; 15:10:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Ulan sony Last of us yapiyorsun Tenis yapmiyorsun ne dengesiz firmasin sen ya. Arkadas last of us yapip nasil tenis oyunu yapmazlar cildiracagim ya. Akil var mantik var. Last of us yapiyorsan tenis de yapacaksin. O kadar!

2k sport. Seni unuttum sanma! Yillardir nba yapiyorsun hala bir korku oyunu yapmadin. Sana da sonra gelecegim dur. Lanet olasi firmalar sizi.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.