Şimdi Ara

Tennis World Tour [PS4 ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
404
Cevap
3
Favori
18.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yorumlara bakılırsa Mario Tennis Aces bile gerçekten söz konusu 2 oyundan daha gerçekçi zaten. Ya da daha eğlenceli ve keyifli diyelim en azından.

Yani top spin 4 videolarına bakıyorum; tamam kabul, bütün hareketler kombin ve yumuşak geçişlere sahip, gerçek maç izliyormuş gibisiniz, göze batan bir hareket yok. 2 oyunda da oyun olduğunu belli eden anti-doğal hareketler var, tamam. Ama yazılanlar kadar da kötü olacağını zannetmiyorum ben yaa ne biliyim.

Aslında Ao International/Tennis World Tour/Top Spin 4 aynı ekranda, aynı sporcularla ve hatta mümkünse benzer ralli kombinasyonlarıyla olacak şekilde video yapacaksın. En güzel böyle anlaşılır ama zor tabii. Vaktim olsa mevcut videolardan editleyip yapardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NİGHTROD -- 15 Mayıs 2018; 14:54:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Mario Tennis Aces bile gerçekten söz konusu 2 oyundan daha gerçekçi" den sonrasını okumadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: joof

"Mario Tennis Aces bile gerçekten söz konusu 2 oyundan daha gerçekçi" den sonrasını okumadım
    ''yorumlara bakılırsa''

herkes neye dayanarak bu kadar gömüyor anlamında. teşbihte hata olmaz.

• Top Spin 4 kraldır kral. PS4 e remaster yapsalar alırdım. Bi de oyuncuları falan güncelliyeceklerdi tamam. Yani bu TWT yapımcılarının Top Spin de olduğuna pek inanamadım. Çıksın yine bir bakacağım ama o havayı alamadım.
  • Mario gerçekci diyen arkadaşın kafasından bende istiyorum...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mario tabii gerçekçi değil ama çok daha zevkli olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: joof

"Mario Tennis Aces bile gerçekten söz konusu 2 oyundan daha gerçekçi" den sonrasını okumadım
  • Ulen Sony yıllardır adam gibi bir Tenis oyunu yapmadın!! O kadar para kaldırdın bütün konsolların milyonlar sattı

Dünyanın parasını kazandın 1 tane adam gibi Ex Tenis oyunu yapmadın gitti ulan 1 tane çıkar fazlasını istemiyoruz

Şu konsoldan kazandığın paranın yarısını bile hak etmiyorsun 5 yıl oldu PS4 çıkalı hala çar çöp oyunları dayıyolar millete

valla yazık!
  • açıkcası ben de inanmadım top spin ekibinin TWT de olduğuna. adamların yayınladıkları göresellere bakıyorum bu kadar mı özensiz grafiklendirilir oyuncular. gameplay videolarına bakıyorum top balon gibi hiç bir ağırlığı yok. yarım saat rally dönüyor. Bilemedim
  • vector x-31 kullanıcısına yanıt
    Oyle diyon da ben daha kendi arkadaslarima anlatamiyorum. Adam oynamadigi her oyuna Çöp diyor :) bu kitleye daya FPS yi daya futbolu gec :) adamlar bulmus yollarini niye etliye sutluye karissin ki...

• şimdi yeni gameplay videosuna baktım 2 saat öne yayınlamışlar sanki biraz olmuş gibi
    https://www.youtube.com/watch?v=nGjZGZBqG58
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkmdesign

Oyle diyon da ben daha kendi arkadaslarima anlatamiyorum. Adam oynamadigi her oyuna Çöp diyor :) bu kitleye daya FPS yi daya futbolu gec :) adamlar bulmus yollarini niye etliye sutluye karissin ki...
    Orası zaten umutsuz vakka :)) Zaten dandik dandik Fps leri Futbolu full çakıyolar

ama insan arada kalite bişeyler çıkarır arkadaş PS3 inan ol oyun bakımından 10 bastı PS4 e

Benim için PS4 gerçekten oyun bakımından büyük hayal kırıklığı oldu

Kaliteyi acayip düşürdüler
  • joof kullanıcısına yanıt
    Şu Topu bu kadar küçük ve zor görünür ne den yaparsın ?

Tenisde zaten olayın çoğu topu iyi takip edebilmekte

Aşırı küçük kalmış sanki boşa sallıyoruz gibi olucak raketi
  • vector x-31 kullanıcısına yanıt
    topun hızı ilk gameplaylerde balon gibiydi biraz ayar çekmişler buna da şükür :D
    güncellemelerle adam olacak gibi
    yanlız toprak kortta oynuyorlar ve kayma animasyonu yok büyük eksik böyle olursa
    Artık tek ümidimiz gelicek olan güncellemeler

Yoksa gördüğümüz kadarıyla epey eksiler var oyunda
  • Çöp
  • https://www.youtube.com/watch?v=R8PRlMv4ut8

Böyle bir gameplay buldum. Korta daha yakın. Oyun 60 fps desteklerse daha iyi olur gibime geldi. Ama yinede balon gibi top.
  • MavericKFive M kullanıcısına yanıt
    bu video oyunun ilk hallerinden. bunun üzerine güncellemeler yaptılar. Balon mevzusunu çözdüler kısmen.
    Gasquet'i öyle bir yapmışlar ki fransız veteran kendini görmüş müdür acaba :D maymuna benzetmişler
  • 2 oyun arasındaki durum giderek netleşiyor ama ben kararımı verdim.

27 nisan 2018 tarihli video olunca oyunun son hallerinden olabilir dedim. Gerçi videoda beta yazıyor.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.